Bimcell

Bimcell Bedava İnternet Veren Uygulamalar

Bimcell Bedava İnternet Veren Uygulamalar 2023; Bimcell, kullanıcılarına sunduğu ekonomik ve cep dostu tarife ve paketlerin yanı sıra aynı zamanda abonelerine dağıttığı hediyeler de abonelerin yüzünü güldürmektedir. Faturasız hat satışı yapan Bimcell’de hattınıza TL yüklemesi yaparak ön ödemeli olarak hattınıza birbirinden avantajlı paketler tanımlayabilirsiniz.

Ekonomik paket ve tarifelerin yanı sıra Bimcell, uygulamalar sayesinde abonelerine bedava internet veriyor. Türk Telekom’un alt yapısıyla hizmet veren Bimcell’in de en az Türk Telekom kadar güçlü bir çekim kapsamına ve alt yapıya sahip olduğunu söylemek mümkündür.

BİMcell Bedava İnternet Nasıl Kazanılır?

Yükledikçe kazandıran, ekonomik tarife ve paketleriyle cepleri rahatlatan Bimcell’den bedava internet kazanmak da oldukça kolay. Bimcell uygulamasını indirerek belirli zamanlarda Bimcell’den bedava konuşma ve SMS hediyelerinin yanı sıra bol bol hediye internet de kazanabilirsiniz.

Bimcell Bedava İnternet Kazandıran Uygulamalar

Bimcell hediye internet kazanma mümkün mü diye merak ediyorsanız mümkün olduğunu söyleyebiliriz. Diğer GSM operatörleri gibi uygulamalar üzerinden hediyeler veren Bimcell, verdiği hediyelerin yoğunluğu ile son zamanlarda diğer operatörlerden bir adım öne çıkmayı başarmıştır.

Bimcell’in en çok bedava internet ve daha birçok hediye kazandıran uygulamasının adı Bimcell salla kazan ya da diğer adıyla sil süpür uygulamasıdır. Salla kazan uygulaması sayesinde her hafta Bimcell’den konuşma, dakika ve internet hediyesi kazanabilirsiniz.

Bimcell Salla Kazan Uygulaması

Bimcell sil süpür ya da diğer adıyla sil süpür uygulaması sayesinde her hafta bedava internet kazanabilirsiniz. Bimcell salla kazan uygulaması, her hafta Çarşamba ve Cuma günleri uygulamada aktif hale gelir. Ancak salla kazan uygulamasından sadece haftada bir kez hediye kazanabilirsiniz. Tercihinize göre Çarşamba ya da Cuma günü hediyenizi uygulamadan alabilirsiniz.

Salla kazan uygulamasından haftalık hediyenizi aldıktan sonra uygulama kaybolacaktır. Ancak hediyenizi aldıktan 7 gün yani 1 hafta sonra uygulama tekrar aktif olacaktır. Bu nedenle de hediyenizi aldıktan sonra 1 hafta içinde uygulamaya girememeniz gayet normaldir.

Bimcell Salla Kazan İndir

Bimcell salla kazan uygulamasını indirmek istiyorsanız öncelikle şunu bilmelisiniz ki; App Store ya da Google Play Store mağazalarında Bimcell uygulaması olarak bulamazsınız. Bimcell, Türk Telekom alt yapısını kullandığından uygulamayı mağazalarda “Türk Telekom Online İşlemler” ismiyle aramalısınız.

Uygulamayı Android telefonunuza indirip telefon numaranız ve şifreniz ile giriş yaptıktan sonra “Mobil İşlemler” menüsüne giderek Bimcell sil süpür uygulamasını görebilirsiniz. Eğer bir hafta içerisinde uygulamadan hediye kazanmadıysanız tıkladığınızda gri ekranın üzerini parmağınızla silerek kazandığınız hediyeyi görebilirsiniz.

Bimcell Sil Süpür Hilesi

Bimcell sil süpür hilesi, bedava internet hediyesi ya da konuşma ve SMS kazanmak isteyenlerin araştırdığı bir konudur. Ancak ne yazık ki Bimcell’de sil süpür uygulaması üzerinde kullanabileceğiniz bir hile yoktur. Bimcell, abonelerine sık sık ve oldukça fazla hediyeler veren GSM operatörlerinin başında gelir. Dolayısıyla da hile olmasa da Bimcell’in tarife ve kampanyalarını takip ederek Bimcell’den hediyeler kazanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Ev Hanımlarına Yardım Başvurusu