Bimcell

Bimcell Ramazan Bedava İnternet Kampanyası

Bimcell Ramazan Bedava İnternet Kampanyası 2024; Bimcell ramazan bedava internet kampanyası, operatör sağlayıcılığı hizmeti veren Bimcell’in avantajlı kampanyalarından birisidir. Sizler de koşulları karşılayarak bu kampanya dahilinde 10 GB’a kadar Bimcell hediye internet kazanabilirsiniz.

Bimcell operatörünü kullanıyorsanız ramazana ayı kampanyası kapsamında 10 GB bedava internet kazanabilirsiniz. Bunun için öncelikle hattınıza 40 TL ve üzeri TL yüklemesi yapmanız gerekmektedir. Hattınıza TL yüklemesi yaptıktan sonra telefonunuzun SMS bölümüne gidin ve RAMAZAN 2024 yazarak 5555’e SMS gönderin. SMS’i gönderdikten sonra size gelen onay mesajı akabinde gece kullanabileceğiniz 10 GB hediye internetiniz hattınıza anında tanımlanacaktır.

BİMcell Ramazan Bedava İnternet Nasıl Kazanılır?

Bimcell ramazan bedava internet kampanyası, ramazan ayında sizi internete doyuracak bir kampanya olmakla birlikte son derece avantajlı olmaktadır. Ramazan ayında kullanabileceğiniz 10 GB Bimcell hediye internet kazanabilmek için yapmanız gereken tek şey 40 TL ve üzerinde hattınıza TL yüklemektir.

Aynı zamanda Bimcell’in bir diğer kampanyası ise 25 TL ve üzeri TL yüklemeleri içindir. Eğer Bimcell hattınız var ise 25 TL ve üzerinde TL yüklemesi yaparak sahur boyunca kullanabileceğiniz 10 GB internet hediyesi de kazanma şansını yakalayabilirsiniz.

Hattınıza TL yüklemesi yaptıktan sonra SMS ile başvuru yaptığınızda kısa bir süre içerisinde hattınıza ramazan ayı boyunca gece kullanabileceğiniz 10 GB bedava internet hediyesi yüklenecektir. Bu kampanya sayesinde tüm ramazan boyunca kendinizi kısıtlamadan internetin tadını çıkarabilirsiniz.

BİMcell Ramazan 10 GB Hediye Nasıl Yapılır?

Fırsatlarla dolu kampanyalar sunan Bimcell 1oo TL yükle 10 GB kazan kampanyası ile operatör kullanıcılarının yüzünü fazlasıyla güldürmektedir. Özellikle internet kullanımı fazla olan kullanıcılar için büyük bir avantaj olan Bimcell 100 TL yükleme hediyesi oldukça karlıdır.

Bimcell 10 GB hediye alabilmek için öncelikle hattınıza 100 TL yükleme yapmalısınız. Yükleme sonrasında telefonunuzun SMS bölümüne gelerek “BIMCELL 10 GB” yazıp 4551’e SMS göndermeniz yeterli olacaktır. Siz SMS’i attıktan kısa bir süre sonra paket kaydınızın yapıldığına dair mesaj gelecek ve ardından hediye internetlerinizi kullanmaya anında başlayabilirsiniz.

BİMcell Ramazan Günlük İnternet Nasıl Alınır?

Bimcell bedava internet kampanyalarının yanı sıra günlük ek internet paketi alımı da Bimcell kullanıcıları tarafından sıklıkla merak edilen konular arasında yer alıyor. Bimcell hattınıza 24 saat boyunca kullanabileceğiniz 2 GB internet tanımlamak için “GUNLUK 2 GB EKSTRA”, 5 GB tanımlamak için “GUNLUK 5 GB EKSTRA” ve 10 GB tanımlamak için “GUNLUK 10 GB EKSTRA” yazıp 4551’e kısa mesaj göndermelisiniz.

Kısa mesaj attıktan sonra kısa bir süre sürede belirttiğiniz GB internetinizin hattınıza tanımlandığına dair onay mesajı gelecektir. Bu mesaj ile birlikte 24 saat yani 1 gün süre ile geçerli olan internetinizi kullanmaya başlayabilirsiniz.

BİMcell Dost Mega 15 GB Hediye Nasıl Yapılır?

Bimcell 15 GB hediye nasıl yapılır sorusu Bimcell kullanıcıların sıklıkla cevabını aradığı sorular arasında yer almaya başlamıştır. Bimcell Dost Mega Paketi, konuşma ve SMS yönünden dolu dolu bir paket olmakla birlikte aynı zamanda içerisindeki 15 GB hediye internet sayesinde de oldukça avantajlı bir paket olmaktadır.

750 DK yurtiçi her yöne konuşma ve yurtiçi her yöne 250 SMS veren Bimcell Dost Mega Paketi, tüm bunlara ek olarak 15 GB da internet hediyesi vermektedir. Telefonunuzun SMS bölümünden “DOST MEGA” yazarak 4551’e kısa mesaj gönderdiğinizde 82 TL gibi bir fiyata paketinizi satın alarak hediye internetinizin de tadını çıkarabilirsiniz.

Bimcell hediye internet kampanyalarını incelemek için Bimcell Bedava İnternet 2024 yazımızı inceleyebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu