Bimcell

Bimcell Paketleri Nasıl Yapılır? Nasıl İptal Edilir?

Bimcell Paketleri Nasıl Yapılır? Nasıl İptal Edilir? ile uygun fiyatlarda sevdiklerinizle iletişiminize hız kesmeden devam edebilirsiniz. Türk Telekom alt yapısını kullanan Bimcell, yeni bir operatör olsa da kısa sürede gerek güçlü çekimi gerekse ekonomik ve avantajlı tarifeleri ile geniş bir kullanıcı kitlesine hitap etmeyi başarmıştır.

Zaman zaman TL yükleyenlere ya da sil süpür ve salla kazan uygulamalarına giren kullanıcılarına hediyeler veren Bimcell, cebinize dost paketleri ile iletişiminizi de en ekonomik hale getirmeyi amaçlıyor. Bizler de merak edenler için bu yazımızda bimcell paketleri ve fiyatları hakkında güncel bilgileri sizler için derledik.

Bimcell Paketler 2024

Sadece faturasız hat sahibi olabileceğiniz Bimcell’de faturalı hatları aratmayacak birbirinden avantajlı paketler mevcut. Her ne kadar görünüşte kısıtlı gibi görünse de aslında Bimcell hattınıza uygun fiyatlarda tanımlayabileceğiniz karma paketlerin yanı sıra aynı zamanda internet paketleri, konuşma paketleri ve SMS paketleri de bulunuyor.

Bimcell Karma Paketler

Bimcell dost paketleri, en çok tercih edilen paketler olmakla birlikte aynı zamanda karma paketler olan tarifelerdir. “Dost” adı verilen bu tarifeler; Dost Küçük, Dost Orta, Dost Büyük ve Dost Mega olmak üzere dört farklı seçenekte kullanıcılara sunuluyor.

Dost paketler, küçükten büyüğe gittikçe içerikleri de artmaktadır. Dolayısıyla da paket içerikleri doğrultusunda Bimcell’de ihtiyaçlarınızı karşılayacak paketleri uygun fiyatlarda bulmak da son derece kolaydır.

BİMcell Dost Paket Nasıl Yapılır 2024

Bimcell faturasız paketler olan dost paket yapabilmek için öncelikle kullanmak istediğiniz dost pakete karar vermelisiniz. Karar aşamasından sonra;

 • Her yöne 750 dakika, 250 SMS ve 3 GB internet veren Dost Küçük paketi için; “DOST KUCUK”,
 • Her yöne 750 dakika, 250 SMS ve 6 GB internet Dost Orta paketi için “DOST ORTA”
 • Her yöne 750 dakika, 250 SMS ve 9 GB internet Dost Büyük paketi için “DOST BUYUK”,
 • Her yöne 750 dakika, 250 SMS ve 15 GB internet Dost Mega paketi için “DOST MEGA” yazıp 4551’e kısa mesaj göndermeniz yeterli olacaktır.

Operatörden gelecek olan onay mesajından sonra paket haklarınızı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Bimcell İnternet Paketleri

Karma dost paketlerin yanı sıra Bimcell, ihtiyacınıza göre hattınıza ekonomik fiyatlarda tanımlayabileceğiniz internet paketleri de sunmaktadır. İptal etmediğiniz sürece 30 gün süre ile tekrar yenilenen Bimcell internet paketleri, üstelik tek seferlik değildir. Aldığınız bir internet paketinin süresi bitmeden kullanım hakkınız bittiyse aynı ay içerisinde birden fazla internet paketi satın alabilirsiniz.

Bimcell internet paketleri; 1 GB, 2 GB, 5 GB ve 10 GB’lık paketler halinde satılmaktadır. Hattınıza internet paketi tanımlamak istiyorsanız;

 • 45 TL karşılığında 1 GB internet için “1GB”,
 • 60 TL karşılığında 2 GB internet için 2GB”,
 • 77 TL karşılığında 5 GB internet için “Bimcell 5GB”,
 • 92 TL karşılığında 10 GB internet için “Bimcell 10GB” yazıp 4551’e göndermeniz yeterli olacaktır.

Ayrıca telefonunuzun arama bölümüne gelip *123# tuşlayıp arama tuşuna basarak ekrandan çıkan internet paketleri arasından da kolayca seçim yapıp hattınıza internet paketi tanımlayabilirsiniz.

Bimcell Konuşma Paketleri

Bimcell hattınıza ihtiyaç duyduğunuzda ayda bir kez kullanma koşulu olmadan istediğiniz kadar 30 günlük süren konuşma paketlerinden istediğinizi tanımlayabilirsiniz. Bimcell’in hazırlamış olduğu aylık 250 dakika ve aylık 500 dakika olmak üzere iki farklı konuşma paketi vardır.

 • 58 TL olan aylık 250 dakika konuşma paketini almak için “250DK”,
 • 69 TL olan aylık 500 dakika konuşma paketini almak için “500DK” yazıp 4551’e göndermeniz yeterli olacaktır.

Bimcell’e Geçiş Kampanyaları

Bimcell, yeni hat alan ya da numarasını taşıyan kullanıcılarına bonus hediyeler veriyor. İster başka bir operatörde olan hattınızı Bimcell’e taşıyın ya da isterseniz söz konusu operatörden yeni bir hat alın fark etmeksizin hattınız aktif olduğunda ilk 30 gün içerisinde “BIMCELL BONUS” yazıp 4551’e kısa mesaj gönderdiğinizde geçiş kampanyasından faydalanarak bonus hediyelerin hattınıza tanımlanmasını sağlayabilirsiniz.

Bimcell’e geçiş kampanyaları kapsamında hattınıza hiçbir ücret talep edilmeksizin 300 dakika, 300 SMS ve tam 9 GB internet kullanım hakkı tanımlanır.

Bimcell Paket Fiyatları

Bimcell paket fiyatları her yıl yeniden düzenlense de diğer operatörler ile karşılaştırıldığında kullanıcılar tarafından Bimcell paket fiyatları genellikle ekonomik ve avantajlı olarak yorum almaktadır. En çok ilgi gören karma paketler olan dost paketler ise bu noktada he uygun fiyatlı hem de tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak seçeneklerden oluşturulmuş paketlerdir. İşte Bimcell karma paket fiyatları 2024 yılında;

 • Dost Küçük Paketi 102 TL,
 • Dost Orta Paketi 115 TL,
 • Dost Büyük Paketi 133 TL,
 • Dost Mega Paketi 159 TL olarak güncellenmiştir.

Bimcell Genç Paket 2024

Bimcell genç paket 7-24 yaş arası gençlere özel olarak çıkarılan paketlerden biridir. Bol internetli paketlerden biri olan Bimcell Genç paket BİMcell içi sınırsız konuşma, yurt içi her yöne 750 dakika, yurt içi her yöne 250 SMS, yurt içi 5 GB’ı Facebook, Twitter, Instagram ve Youtube’da geçerli toplam 25 GB internet ve Whatsapp’ta sınırsız mesajlaşma imkanı tanımaktadır.

Bimcell genç paket almak isteyen kişiler BIMCELL GENC 25GB yazıp 4551 mesaj göndermeleri yeterlidir.

Bimcell genç pakete kayıt olmak isteyen kişiler “KAYIT BIMCELL GENC TCKN DOGUM GUN/AY/YILI “olacak şekilde yazarak 4551’e SMS gönderdikten sonra bu paketi satın alabilirler.

BİMcell’in En Ucuz Tarifesi Ne Kadar?

Bimcell’in dört farklı dost tarifesi vardır. Bu tarifeler arasında yer alan ve içerisinde Bimcell içi sınırsız konuşma, 750 dakika, 250 SMS ve 3 GB internet bulunduran Dost Küçük tarifesi 102 TL fiyatı ile en ucuz tarifesi olmaktadır.

SMS ve internet ihtiyacınız yoksa ve sadece dakika haklarına ihtiyaç duyuyorsanız o halde 35 TL’ye aylık 250 dakika konuşma paketi satın alabilirsiniz.

BİMcell 250 DK Paketi Ne Kadar?

Bimcell’in uygun fiyatlı aylık konuşma paketi olan 250 dakika konuşma paketi; aylık sadece 58 TL’dir. Aylık sınırı yoktur. Bu sayede 30 gün dolmadan 250 dakikanız bittiğinde dilerseniz yeni bir konuşma paketini hattınıza tanımlayabilirsiniz. 250 dakika paketi, siz iptal etmediğiniz sürece ve hattınızda TL olduğu müddetçe aylık olarak otomatik yenilenecektir.

BİMcell 102 TL Paket Nasıl Yapılır?

54 TL paketi olan Dost Küçük paketi, 2024 yılı itibari ile 102 TL olarak güncellenmiştir. Aynı zamanda en ucuz paket olan Dost Küçük paketini “DOST KUCUK” yazıp 4551’e göndererek hemen hattınıza tanımlayabilirsiniz.

Bimcell Paketleri Nasıl İptal Edilir?

Bimcell paket iptali yapmak için hattınıza tanımlı pakete kısa mesaj atmanız gerekecektir. Bu doğrultuda;

 • Dost Küçük Paket iptali için “IPTAL DOST KUCUK”
 • Dost Orta Paket iptali için “IPTAL DOST ORTA”
 • Dost Büyük Paket iptali için “IPTAL DOST BUYUK”
 • DOST Mega Paket iptali için “IPTAL DOT MEGA” yazarak 4551’e mesaj göndermeniz yeterlidir. Kısa süre içerisinde paketinizin iptal olduğuna dair onay mesajı ve bilgilendirme gelecektir.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu