Bimcell

Bimcell Hat Kampanyaları, Tarifeleri ve Fiyatları

Bimcell Hat Kampanyaları, Tarifeleri ve Fiyatları 2024; Bimcell 2012 yılında Türk Telekom alt yapısını kullanarak hizmet veren bir GSM operatörü olmakla birlikte her bütçeye ve her ihtiyaca uygun tarifeleriyle de geniş bir abone kitlesine ulaşmayı başarmıştır.

Konuşma paketlerinden internet paketlerine, SMS paketinden karma paketlere kadar çeşitli seçenekler sunan Bimcell; zaman zaman abonelerine sunduğu kampanyalarla SMS, internet ve konuşma gibi hediyeler vererek yüzleri de güldürüyor.

Ekonomik ve ihtiyaçlara uygun Bimcell’e mevcut numaranızı taşıyarak ya da Bimcell’den yeni bir hat alarak hem Bimcell’in geçiş kampanyalarından hem de güncel hat kampanya ve tarifelerinden faydalanabilirsiniz.

Bimcell Hat Nasıl Alınır?

Bimcell hat alma süreci oldukça kolay ve hızlı bir süreçtir. Mevcut numaranızı taşıyabileceğiniz Bimcell’den dilerseniz yeni bir hat da alabilirsiniz. Bunun için sadece kimliğiniz aslı ve fotokopisi ile herhangi bir BİM bayisine gitmeniz yeterlidir.

Yetkililerin size vereceği formları eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurup ardından “Bireysel Abonelik Sözleşmesi” belgesini imzaladığınızda işlemleriniz tamamlanmış olacaktır. Daha sonrasında tüm bilgileriniz Bimcell sistemine yetkililer tarafından tanımlanır ve böylece kısa bir süre sonra hattınız kullanıma açılır.

Bimcell’e Geçiş Kampanyaları 2024

Bimcell’ e geçiş kampanyaları faturasız hatlar için Bimcell’in oluşturduğu ve son derece yüzünüzü güldürecek olan kampanyadır. Bimcell’e numarasını taşıyan ya da Bimcell’den yeni hat alan tüm abonelere 300 dakika, 300 SMS ve 9 GB internet hediyesi veriliyor.

Hattınız açıldığı anda ilk 30 gün içerisinde telefonunuzun kısa mesaj bölümünden “BIMCELL BONUS” yazarak 4551’e gönderdiğinizde kısa sürede söz konusu GSM operatöründen onay mesajı gelir. Bu mesaj sonrasında hediyelerinizi doyasıya kullanmaya başlayabilirsiniz.

Bimcell 5 GB Bedava İnternet Kampanyası 2024

Bimcell bedava internet kampanyası kapsamında sevdiklerinizi Bimcell’i yaparak hem siz hem de sevdiklerinizi 5 GB bedava internet kazanabilirsiniz. Hattı Bimcell yeni taşımaz kişinin telefonundan elefon numarasını “DOSTUM TELEFON NUMARASI” yazıp 4551’e SMS gönderiğinizde hemen 5 GB bedava internet ikinizde hattına tanımlanır.

Bimcell Hat Tarifeleri

Bimcell hat tarifeleri, herkesin ihtiyacını karşılayacak şekilde ve farklı özelliklerde oluşturulmuş paketlerdir. Bimcell tarifeleri arasında sadece konuşma, SMS ve internet paketleri bulabileceğiniz gibi aynı zamanda tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek karma tarifeler de bulmanız mümkün olmaktadır.

Bimcell Konuşma Paketleri

Bimcell konuşma paketleri, 250 dakika ve 500 dakika olmak üzere iki farklı paket halinde sunulmaktadır. Konuşma paketleri, aylık paketlerdir ve iptal etmediğiniz sürece hattınızda yeterli TL olduğunda 30 günün sonunda tekrar yenilenir.

Konuşma paketlerinden 250 dakika için “250DK”, 500 dakika için “500DK” yazarak 4551’e SMS göndermeniz yeterli olacaktır.

Bimcell SMS Paketi

Bimcell’den sadece 40 TL’ye hattınıza aylık 1000 SMS tanımlayabilirsiniz. Ayda bir kez kullanma koşulu olmadan ve iptal etmediğiniz sürece yenilenen 1000 SMS paketi için 4551’e “1000SMS” yazabilir ya da telefonunuzdan *123# tuşlaması yaparak seçenekler arasından tuşlama ile tercihinizi yapabilirsiniz.

Bimcell İnternet Paketleri

Cebe dost birçok tarife ve kampanya sunan Bimcell, internet ihtiyacı fazla olanların da yüzünü güldürecek birbirinden farklı internet paketleri sunuyor. Paketler arasında ihtiyacınıza göre hattınıza 1 GB, 2 GB, 5 GB ve 10 GB internet tanımlayabilirsiniz.

Tercih edeceğiniz internet paketine göre “1GB”, “2GB”, “Bimcell 5GB” ya da “Bimcell 10GB” yazıp 4551’e gönderebilirsiniz. Eğer tüm paket seçeneklerini görerek tercih yapmak istiyorsanız arama ekranından *123# tuşlayarak tüm paketler içinden tuşlama yönergeleriyle tercih yapabilirsiniz.

Bedava internet kazanmak için Bimcell Bedava İnternet 2024 yazısını inceleyebilirsiniz.

Bimcell Karma Paketler

Bimcell dost karma paketleri, içerisinde tüm ihtiyacınızı karşılayacak ayrıntılarıyla hem yüzünüzü hem de cebinizi güldürecek tarifelerdir. Özellikle son dönemlerde birçok GSM operatöründe artan fiyatlar neticesinde Bimcell karma paketler çok daha avantajlı paketler haline gelmiştir.

Bimcell karma paketleri;

  • Dost Küçük Paket; 750 dakika, 250 SMS, 3 GB internet
  • Dost Orta Paket; 750 dakika, 250 SMS, 6 GB internet
  • Dost Büyük Paket; 750 dakika, 250 SMS, 9 GB internet
  • Dost Mega Paket; 750 dakika, 250 SMS, 15 GB internet seçenekleriyle sizlere sunulmaktadır.

Bimcell Tarife Fiyatları

BİMcell faturalı tarifeler, faturasız hatlara özel olarak hazırlanmış paketler olduğundan ön ödemeli tarifelerdir. Buna göre, önce hattınıza yeterli meblağda TL yüklemesi yapmanız gereklidir. Hattınızda TL olduğu sürece istediğiniz tarifeyi hattınıza kolayca tanımlayabilirsiniz.

Bimcell’in En Ucuz Tarifesi Ne Kadar?

Bimcell’in en ucuz tarifesi güncel fiyatlarla şuan için 123 TL olan ve içerisinde tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak dakika, SMS ve internet olan Dost Küçük Paketi olmaktadır. Ancak sadece konuşma ya da SMS paketine ihtiyacınız varsa;

  • Aylık 80 TL’ye 250 DK,
  • Aylık 95 TL’ye 500 DK,
  • Aylık 40 TL’ye 1000 SMS paketi satın alabilirsiniz.

Bu fiyatlar Bimcell’in güncel fiyatları olsa da Bimcell tarife fiyatları 2024 yılında tekrar güncellenecektir.

Bimcell 250 Dakika Paketi Ne Kadar?

Bimcell 250 dakika konuşma paketi ücreti aylık 80 TL’dir. 250 dakika konuşma paketi, aylık ve yenilenebilir özelliktedir. Hattınızda yeterli bakiye olduğu sürece ve paketinizi iptal etmediğinizde her ay yenilenir. Ayrıca 250 dakika paketi için aylık tek kullanım şartı yoktur, istediğiniz kadar hattınıza 250 dakika paketi tanımlayabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu