Turkcell

Turkcell Bedava Dakika Nasıl Kazanılır?

Turkcell Bedava Dakika Nasıl Kazanılır 2023; Turkcell, insanlar sevdikleri ile doyasıya konuşmanın keyfini çıkarabilmesi için bedava dakika kazandırmaktadır. Faturalı ve faturasız hat sahiplerinin zaman zaman dakikası yetersiz kalmaktadır. Bu fırsatları takip ederek bedava SMS kazanmak mümkündür.

Birçok Turkcell kullanıcısı “Bedava dakika nasıl kazanılır?” sorusuna cevap aramaktadır. Aşağıdaki yazımızda bu soru ile ilgili merak edilen soruların cevapları yer almaktadır.

Turkcell Bedava Dakika Nasıl Yapılır?

Turkcell bedava SMS, dakika ve internet veren en yaygın operatörlerdendir.  Bedava dakika vererek insanların sevdikleri ile sürekli iletişim halinde kalmasını sağlamaktadır.  Bedava dakika kazanmak için SURPRIZ yazarak 2222’ye mesaj gönderilmesi gerekmektedir.  Bedava dakika kazanmak için farklı yöntemler de bulunmaktadır. Bedava dakika kazanmak için yapılması gereken adımların listesi aşağıda yer almaktadır.

Turkcell Bedava Dakika Kazanma Yöntemleri

Turkcell müşterilerine bedava dakika vermektedir. Bedava dakikalardan faydalanmak isteyen kullanıcılar Turkcell uygulamalarını telefonuna indirerek, SMS göndererek ve bazı farklı yöntemler kullanarak dakika kazanabilecektir.

Turkcell Bedava SMS İle Bedava Dakika Kazanma

Turkcell müşterilerine doyasıya konuşmanın keyfini çıkarabilmesi için bedava dakika imkanı sunmaktadır. SMS ile bedava dakika yapmak yöntemleri aşağıda yer almaktadır.

  • SURPRIZ yazarak 2222’ye mesaj gönderilmesi gerekmektedir.
  • GEL DK yazarak 2222’ye mesaj gönderilmesi gerekmektedir.

Turkcell BİP Uygulaması İle Bedava Dakika Nasıl Kazanılır?

Turkcell kullanıcılarına BİP uygulaması ile bedava dakika yapma fırsatı sunmaktadır. BİP uygulaması bedava dakika fırsatlarından faydalanmak isteyen kişilerin App Store ya da Play Store uygulamasından telefonuna indirmelidir. Telefonunuza indirdikten sonra telefon numaranız ve şifreniz ile giriş yaparak, haftada bir defa bedava dakika fırsatlarından faydalanabilirsiniz.

Turkcell Salla Kazan Uygulaması İle Bedava Dakika Nasıl Yapılır?

Turkcell Salla Kazan uygulaması kullanıcılarına haftalık olarak SMS, dakika gibi hediye veren uygulamalardandır. Salla Kazan uygulamasından faydalanmak isteyen kullanıcılar Play Store veya App Store’dan uygulamayı telefonuna indirmelidir. Telefona indirdikten sonra telefon numarası ve şifre ile giriş yapılarak bu hediyelerden yararlanabilecektir.

Güncel bedava dakika kazanmak için Turkcell Bedava Dakika 2023 yazısını okuyabilirsiniz.

Turkcell Hediye Havuzu İle Bedava Dakika Kazanma

Turkcell hediye havuzu ile dakika, internet gibi hediyeler kazanma fırsatı yakalanması mümkündür. Hediye havuzundan bedava hediye, dakika ve konuşma paketleri gibi fırsatlardan faydalanabilirsiniz. Ayrıca hediye havuzunda verilen görevleri yerine getirerek de bu fırsatlardan faydalanmanız

Turkcell bedava mesaj hakkı kazanarak doya doya mesajlaşmak için Turkcell Bedava SMS 2023 yazımızı okuyabilirsiniz.

Turkcell Hafta Sonu Bedava Konuşma Paketi

Turkcell  faturasız hazır kart kullanıcıları hafta sonu konuşma paketi sayesinde Turkcelliler ile hafta sonları sınırsız olarak bedava konuşabilmektedir. Sınırsınız konuşma paketinden faydalanmak isteyen kişilerin hattına 35 TL ve üzeri yükleme yapması gerekmektedir. Yükleme yapan kişiler 30 gün boyunca cumartesi, pazar günleri bedava konuşabilecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Ev Hanımlarına Yardım Başvurusu