Bimcell

Bimcell Sil Süpür Nasıl Yapılır? Bimcell Sil Süpür Hilesi

Bimcell Sil Süpür Nasıl Yapılır? Bimcell Sil Süpür Hilesi 2024; Operatör seçeneği çok fazla olsa da son dönemlerde hat ve tarife fiyatlarında ciddi oranda artış olması aynı zamanda kullanıcıların farklı arayışlar içerisine girmesine neden olmuştur. Bu dönemde Bimcell’in sunduğu tarife ve kampanyalar için son derece cazip düzeylerde kullanıcılara sunulmaktadır.

Türkiye’de son dönemlerde Türk Telekom alt yapısını kullanarak hizmet vermeye başlayan Bimcell, sunduğu ekonomik tarifeler ve kazandıran uygulamalarla da dikkat çeker hale gelmiştir. Bizler de bu yazımızda sizlere Bimcell’in kullanıcılarına sunduğu ve olduğu avantajlı olan Bimcell sil süpür hilesi hakkında bilgiler derledik.

Bimcell Sil Süpür Nasıl Yapılır?

Bimcell sil süpür nasıl yapılır; Bimcell sil süpür yaparak hediyeler kazanmak için herhangi bir yere kayıt yapmanıza gerek yoktur. Yapmanız gereken tek şey “Sil Süpür” oyununuzu telefonunuza indirmek ve “Online İşlemler” uygulamasına giderek “Sil Süpür” oyununu oynamaktır. Oyun sonunda topladığınız hediyeler ise kısa sürede Bimcell tarafından hattınıza tanımlanmaktadır.

‘Online İşlemler’ uygulamasında bulunan ‘Bana Özel’ sekmesinde her hafta gelen Sil Süpür kampanyasına ulaşarak kazandığınız hediyeleri keyifle kullanabilirsiniz. Bedava konuşma haklarından WhatsApp kullanımı için internet hakkına, cepten internet hakkından daha birçok sürprize kadar bu uygulama sayesinde hediyeler kazanabilirsiniz.

Türk Telekom’un altın yapısını kullanan Bimcell’de bu sayede tıpkı Sil Süpür uygulaması gibi daha birçok Türk Telekom kampanya ve uygulamalarını bulmanız mümkün olmaktadır. Ancak uygulamadan kazandığınız hediyeleri kullanmak için mutlaka Bimcell’den onay mesajının gelmesini beklemelisiniz.

Bimcell Sil Süpür Çıkmıyor

Sil süpür neden yok; Bimcel sil süpür uygulaması, her hafta Çarşamba ve Cuma günleri aktif olmaktadır. Her kullanıcının haftada bir kez hakkı olduğundan siz her hafta hakkınızı iki günden birinde kullanabilirsiniz.

Çarşamba ya da Cuma günü sil süpür hakkınızı kullandığınızda Türk Telekom Online İşlemler menüsündeki “Sil Süpür” uygulaması kaybolacaktır. Eğer uygulamayı görmüyorsanız muhtemelen o haftaki sil süpür hakkını kullandığınız ve daha bir haftanız dolmadığı içindir.

Bimcell Sil Süpür Yapamıyorum

Bimcell sil süpür yapamıyorum diyorsanız bunun en büyük nedenlerinden biri sil süpür uygulamasının güncel olmaması yada hafta içerisinde daha önce sil süpür yaptıysanız tekrar sil süpür size 1 hafta çıkmayabilir.

Bimcell sil süpür yapamıyorsanız uygulamayı silip tekrar kurmayı deneyebilirsiniz.

Bimcell Salla Kazan Uygulaması İndir

Bimcell haftalık hediye kazanmak için öncelikle sil süpür uygulamasını indirmelisiniz. Bunun için de Bimcell Türk Telekom altyapısını kullandığı için App Store ya da Google Play Store marketlerinden Türk Telekom Online İşlemler uygulamasını indirmelisiniz.

App Store ve Google Play Store gibi uygulamalarda sil süpür uygulaması “Türk Telekom Online İşlemler” olarak geçtiğinden eğer “Bimcell Sil Süpür” olarak arama yaparsanız bulamamanız oldukça yüksek ihtimaldir.

Bimcell Sil Süpür İndir

Bimcell sil süpür yapmak için Bimcell sil süpür uygulamasını telefonunuza indirmeniz gereklidir. App Store ya da Google Play Store mağazasına giriş yaparak Bimcell Online İşlemler yazarak uygulamayı telefonunuza indirebilirsiniz.

BİMCELL Sil Süpür İndirmek için;

Google Play Store

App Store

Bimcell Sil Süpür Hangi Gün?

Bimcell salla kazan hangi gün sorusu sil süpür uygulamasını merak edenlerin araştırdığı sorulardan birisidir. Türk Telekom Online İşlemler uygulaması üzerinden kullanabileceğiniz sil süpür uygulaması, haftada bir kez aktif olmaktadır. Dolayısıyla da haftanın bir gününde hediye kazandığınızda bir hafta dolana kadar Bimcell sil süpür uygulamasını tekrar kullanmanız mümkün olmayacaktır.

Bimcell sil süpür günleri Çarşamba ve Cuma günleridir. Bu iki gün sil süpür uygulaması açılır ancak siz bu iki günden sadece birinde uygulamayı kullanabilir, bir sonraki haftaya kadar tekrar hediyeleri silip süpüremezsiniz.

Bimcell Sil Süpür Bitti Mi?

Bimcell sil süpür bitti mi sorusuna cevap verme gerekirse Bimcell sil süpür bitmedi ve halen aktif olarak devam etmektedir. Bimcell hat sahipleri haftada 1 defa sil süpür yaparak bedava internet kazanabilir.

Bimcell Sil Süpür Hilesi

Bimcell hediye çarkı seçeneklerinden birisi olan sil süpür, her hafta Bimcell kullanıcılarına sayısız hediyeler dağıtmaktadır. Güncelleştirmeler öncesinde sil süpür hileleri, telefona indirilen birçok uygulama ile yapılıyordu. Ancak güncelleştirmeler ve iyileştirmeler neticesinde artık hile yapmak mümkün olmamaktadır.

Bimcell sil süpür hilesi olmasa da birçok taktik uygulayarak farklı hediyeler kazanabilirsiniz. Örneğin; sil süpür uygulamasını erken saatlerde ya da gece saatlerinde kullandığınızda uygulama genellikle bedava internet hediyesi vermektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu