Bimcell

Bimcell Bedava SMS (GÜNCEL KAMPANYALAR)

Bimcell Bedava SMS 2024; Gelişmiş ve en sevilen zincir marketlerden birisi olan BİM, gıda ve temizlik başta olmak üzere sayısız ürün satışının yanına şimdi bir de operatör servisini ekleyerek müşterilerine BİMcell operatör hizmeti sunmaya başladı. En avantajlı ve en ekonomik hizmetleri kalite standartlarında sunmayı hedefleyen BİM, bu doğrultuda zaman zaman müşterilerine internet, dakika ve SMS gibi hediyeler veriyor.

BİMcell’in sunduğu tarifeler ve hediyeler sayesinde artık kullanım haklarınız bitse de kara kara düşünmenize gerek yok. Çünkü Bimcell’in kampanya ve hediyeleri sayesinde her zaman kazançlı çıkabilirsiniz. Bizler de bu yazımızda en çok merak edilen Bimcell bedava SMS hakkında tüm bilgileri sizler için derledik.

Bimcell Bedava SMS Nasıl Kazanılır?

Bimcell kullanıcılarının bedava SMS kazanabilmesi için birçok yol vardır. Öncelikle hattınızı Bimcell’e taşıdıysanız ya da yeni bir hat aldıysanız BİMcell’in hoş geldin bonuslarından faydalanabilirsiniz. Hattınız aktif olduğunda ilk 30 gün içerisinde kazanabileceğiniz bonus hediyeleri içerisinde size hediye olarak 300 SMS hakkı da verilmektedir.

Bonus hediyelerinin yanı sıra bedava SMS kazanabileceğiniz bir diğer yöntem ise Bimcell sil süpür uygulaması ya da diğer adıyla Bimcell salla kazan uygulamasıdır. Haftada bir kez kullanabileceğiniz bu uygulama sayesinde de hediye SMS kazanma şansına sahip olabilirsiniz.

Bimcell Bedava SMS Kampanyası

Bimcell’in en çok ilgi gören kampanyaların başında SMS kampanyaları geliyor. Bimcell’in bedava SMS kampanyasından faydalanmak ise son derece kolay. Bunun için yapmanız gereken tek şey faturasız Bimcell hattınıza tek seferde minimum 25 TL yükleme yapmanızdır. 25 TL yüklemesinden sonra hattınıza ücretsiz 500 SMS hakkı tanımlanan bir kampanya mevcuttur.

Bimcell Bedava SMS 2024

Bimcell, genel olarak tarife ve kampanyaları kısıtlı olan bir operatör olsa da diğer yandan anlık yaptığı kampanyalarla da kullanıcılarının yüzünü fazlasıyla güldürmektedir. Dolayısıyla da eğer bedava SMS kampanyalarını kaçırdıysanız ve yararlanamadıysanız Bimcell’den 17 TL’ye 1000 SMS veren paketi satın alabilirsiniz. Bunun için hattınızda yeterli TL olduğundan emin olduğunuzda 4551’e “1000SMS” yazıp göndermeniz yeterli olacaktır. Bu işlem sonrasında kısa sürede hattınıza SMS haklarınız tanımlanacaktır.

Bimcell Bedava Mesaj Hakkı Nasıl Alınır?

Bimcell bedava sms hakkı alabilmek için ve her dönem geçerli olan bedava mesaj hakkı veren Bimcell bonus kampanyasından faydalanabilmeniz için hattınızı taşımanız ya da Bimcell’den yeni hat almanız gereklidir.

Hattınız aktif olduktan sonra ilk 30 gün içinde 4551’e “BIMCELL BONUS” yazarak Bimcell’den 300 dk, 300 SMS ve 9 GB internet hediyelerini alabilirsiniz.

BİMcell Bonus Nasıl Yapılır?

Bimcell bonus, sadece numarasını Bimcell’e taşıyan veya yeni hat alan müşterilerine sunduğu hediyelerdir. Her kullanıcı yeni hattı ile sadece bir kez bonus yapabileceğinden hali hazırda diğer kullanıcıların bonus yapma şansı da olmayacaktır. Yeni kullanıcılar da bonus hediyelerden ancak hat aktif olduktan sonra ilk 30 gün içerisinde faydalanabilir. Aksi halde 30 gün sonrasında yeni kullanıcıların da faydalanma hakkı zaman aşımına uğrayacaktır.

Bimcell Sil Süpür SMS Kazanma

Bimcell sil süpür uygulaması, Çarşamba ve Cuma günleri olmak üzere haftada iki kez uygulamanın Online İşlemler bölümünde aktif olmaktadır. Her kullanıcının her hafta sadece bir hakkı vardır ve bu hakkınızı iki günden herhangi birinde kullanabilirsiniz.

Sil süpür uygulamasında kullanıcılara konuşma ve internet gibi hediyelerin yanı sıra aynı zamanda bedava SMS hakkı da çıkmaktadır. Siz de her hafta sil süpür uygulamasını takip ederek bu hediyelerden faydalanabilirsiniz.

BİMcell Bedava SMS Paketleri

Bimcell’liler tarifelerindeki SMS hakkı bittiğinde tarifelerine ek olarak SMS hakkı satın alabilmektedir. Bunun için Bimcell, 1000 SMS paketini 17 TL gibi uygun bir fiyatla sunmaktadır. Ayrıca ay içerisinde hattınızda ihtiyaç duyduğunuz takdirde birden fazla SMS paketi tanımlamanız da mümkün olmaktadır.

Bimcell Bedava SMS Hilesi

Bimcell bedava sms hilesi, birçok kişi tarafından merak edilen öncelikli konulardan birisi haline gelmiştir. Önceki dönemlerde bu konuda farklı uygulamaların olduğu söylense de günümüzde BİM’in yaptığı iyileştirmeler ve güncelleştirmeler sonrasında sürekli ve sınırsız SMS hakkı kazanabilmek için yapılabilecek hileler yoktur. Ancak zaman zaman yapılan kampanyaları takip ederek sizler de oldukça avantajlı hediyeler kazanma şansı yakalayabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu