Bimcell

Bimcell Paket İptali Nasıl Yapılır? Bimcell Paket İptal Etme

Bimcell Paket İptali Nasıl Yapılır? Bimcell, kullanıcılarının ihtiyaçlarını karşılayabilecek farklı paket seçenekleri sunmaktadır. Türk Telekom’un alt yapısını kullanan Bimcell’de de öncelikle Türk Telekom’da bulunan birçok kampanya ve tarifeleri bulabilmeniz mümkündür.

Paket değiştirme ve paket iptal etme gibi işlemler de yapabileceğiniz Bimcell hattınızdan bu işlemler için herhangi bir ücret alınmaz. İşte Bimcell paket iptali nasıl yapılır konusunda bilmeniz gerekenler…

BİMcell Dost Paket İptal Etme Nasıl Yapılır?

Bimcell dost paket iptali nasıl yapılır; Bimcell Dost paketler, hattınıza 30 günlük olarak tanımlanan paketlerdir. Eğer herhangi bir işlem yapmazsanız 30 gün dolduğu takdirde ve hattınızda TL olduğu an almış olduğunuz Dost paket tekrar yenilenir ve hattınıza kullanım hakları tanınır. İptal etmediğiniz takdirde yenilenen dost paketinizi dilerseniz istediğiniz her an hiçbir ücret ödemeden sadece bir SMS ile iptal edebilirsiniz.

Bimcell Dost Küçük Paket İptali Nasıl Yapılır?

Bimcell hattınızda Dost Küçük paketi tanımlı ise paketinizi iptal etmek için 4551’e “IPTAL DOST KUCUK” yazarak SMS göndermeniz yeterli olacaktır.

Bimcell Dost Orta Paket İptali Nasıl Yapılır?

BİMcell orta paket iptali nasıl yapılır; Bimcell dost orta paketinizi iptal etmek istiyorsanız ve yeni ayda otomatik olarak yenilenmesini istemiyorsunuz telefonunuzun kısa mesaj bölümünden “IPTAL DOST ORTA” yazarak 4551’e mesaj atabilirsiniz.

Bimcell Dost Büyük İptali Nasıl Yapılır?

Dost büyük paketinizi iptal etmek için telefonunuzun mesaj ekranına giderek “IPTAL DOST BUYUK” yazıp bu mesajı 4551’e gönderebilirsiniz. Kısa sürede paketinizin iptal edildiğine dair size operatörden onay mesajı gelecektir.

Bimcell Dost Mega Paket Nasıl İptal Edilir?

Bimcell’in en avantajlı paketi olan Dost Mega paketini kullanıyorsanız ve yenilenmesini istemiyorsanız hemen “IPTAL DOST MEGA” yazıp 4551’e kısa mesaj atarak dakikalar içerisinde paketinizi iptal edebilirsiniz.

Bimcell İnternet Paket İptali Nasıl Yapılır?

Bimcell internet paketi seçenekleri ile internetinizi kesintisiz olarak doyasıya kullanabilirsiniz. Bimcell’in sunduğu internet paketlerinden sizin için en uygun ola paketi hattınıza tanımladığınızda ve söz konusu paketi iptal etmediğinizde paketiniz 30 günde bir tekrar yenilenecektir.

Bimcell İnternet Paketleri Nasıl İptal Edilir?

Bimcell, avantajlı paketlerin yanı sıra aynı zamanda kullanıcılarına aylık olarak 1 GB, 2 GB, 5 GB ve 10 GB şeklinde internet paketleri de sunmaktadır. Aylık olan bu internet paketleri iptal etmediğinizde her 30 günde bir hattınızda yeterli bakiye olması halinde yenilenecektir.

Bimcell internet paketinizin yenilenmesini istemiyorsanız;

  • 1 GB internet paketi için; “IPTAL1GB”,
  • 2 GB internet paketi için; “IPTAL2GB”,
  • 5 GB internet paketi için; “IPTALBIMCELL5GB”,
  • 10 GB internet paketi için; IPTALBIMCELL10GB” yazarak 4551’e mesaj göndermeniz yeterli olacaktır. İnternet paketinizin iptali için SMS attığınız takdirde paketinizin otomatik olarak yenilenmesini de engellemiş olacaksınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu