Bimcell

Bimcell Bakiye Sorgulama ve Kalan Kullanım Öğrenme SMS

Bimcell Bakiye Sorgulama ve Kalan Kullanım Öğrenme SMS 2023; Bimcell bakiye sorgulama hizmetleri sayesinde Bimcell kullanım haklarınızı kısa sürede ve kolayca öğrenebilirsiniz. Yeni nesil bir operatör sağlayıcısı olan Bimcell, operatör sağlayıcılığı hizmeti sunmaktadır. Faturalı ve faturasız hat kullanım imkanı sunan Bimcell, aynı zamanda avantajlı paketleri ve hediyeleri ile son derece karlı operatörlerden birisi haline gelmiştir.

Faturalı ya da faturasız fark etmeksizin Bimcell hattınız var ise konuşma, SMS ya da internet paketlerinizin kalan kullanım hakkını Bimcell bakiye sorgulama numarası üzerinden ya da tuşlama yaparak kolayca öğrenebilir ve böylece paket aşımı riskini ortadan kaldırabilirsiniz.

Bimcell Bakiye Sorgulama ve BİMcell Bakiye Nasıl Öğrenilir?

Bimcell bakiye sorgulama işlemi son derece kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebileceğiniz bir işlemdir. Ayrıca tamamen ücretsiz olan bakiye sorgulama işlemini iki farklı şekilde gerçekleştirebilirsiniz. İlk olarak son derece basit bir yöntem olan tuşlama işlemini tercih edecekseniz telefonunuzun arama ekranına giderek “*123#” tuşlamasını yaparak arama tuşuna basabilirsiniz. Tuşlamayı yaparak arama tuşuna bastığınız anda telefonunuzun ekranına kalan kullanım haklarınızın dokumanı gelecektir.

Bimcell Bakiye Bakiye Nasıl Yapılır

Faturasız hattınızda kalan bakiyenizi öğrenebilmek için telefonunuzdan 9333’ü tuşlayarak arama yapabilirsiniz. Arama yaptığınızda karşınıza bir operatör çıkacaktır. Arama sonucunda hattınızda kalan bakiye, karşınıza çıkan operatör tarafından size söylenecektir. Her iki yöntem de Bimcell hattınızda kalan bakiyeyi öğrenebilmeniz için son derece pratik yöntemlerdir.

BİMcell İnternet Paketim Ne Kadar Kaldı?

Bimcell internet sorgulama işlemi yapabilmeniz için öncelikle internet paketinizin toplam kaç GB olduğunu bilmeniz gereklidir. İnternet paketinizin kotasını bildiğiniz takdirde SMS 4551’e SMS göndererek kalan GB haklarınızı kısa bir zaman içerisinde öğrenebilirsiniz.

Bimcell Kalan İnternet Paketi Sorgulama

Bimcell internet hakkı sorgulama yapmak için;

  • 1 GB internet paketi için “KALAN1GB”,
  • 2 GB internet paketi için “KALAN2GB”,
  • 5 GB internet paketi için “KALAN BIMCELL 5 GB”,
  • 10 GB internet paketi için ise “KALAN BIMCELL 10 GB” yazarak 4551’e SMS göndermeniz yeterli olacaktır.

Bimcell SMS Sorgulama

Bimcell hattınızda kalan SMS haklarınızı bir kısa mesaj ile kısa sürede ve kolay bir şekilde öğrenebilirsiniz. Bimcell bakiye sorgulama SMS yöntemini kullanarak kalan mesaj haklarınızı öğrenebilmek için sadece telefonunuzun mesaj bölümüne “KALAN” yazarak 5555’e SMS göndermeniz yeterli olacaktır. Mesajı gönderdiğiniz anda kalan SMS haklarınızın da içerisinde yer aldığı kalan kullanım haklarınız ekranına gelecektir.

Bimcell Dakika Sorgulama

BİMcell’de dakika sorgulama nasıl yapılır merak ediyorsanız bu sorgulamayı iki farklı şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Kullanabileceğiniz ilk yöntem telefonunuzdan 9333’ü aramaktır. 9333’ü aradığında otomatik anons ile kalan dakika haklarınız size söylenecektir.

Arama yapmak istemiyorsanız telefonunuzun mesaj ekranına “KALAN” yazarak 5555’e gönderdiğinizde kalan dakika, SMS ve internet kullanım haklarınız ekranınıza otomatik olarak gönderilecektir.

Bimcell Bakiye Sorgulama SMS

Bimcell faturasız hattınızda kalan bakiyeye öğrenmek için *123#’yi tuşlayabilirsiniz. Telefonunuzdan *123# tuşlarına basarak anında güncel kalan bakiyenizi SMS olarak öğrenebilirsiniz.

İnternet paketiniz bittiğinde ek paket almak yerine güncel Bimcell Bedava İnternet 2023 kampanyalarına katılabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Ev Hanımlarına Yardım Başvurusu