Vodafone

Vodafone Bedava SMS Gönderme

Vodafone Bedava SMS Gönderme 2024; Vodafone faturalı ve faturasız hat kullanıcılarına farklı kampanyalar düzenleyerek birçok hediye fırsatı sunmaktadır. Vodafone kullanıcılarına internet,  SMS, dakika ve bunun gibi daha birçok fırsat sunmaktadır. Kullanıcılar tarafından yaygın olarak araştırılan fırsatlardan biri de bedava SMS’dir.

Bu yazımızda Vodafone’un kullanıcılarına sunduğu bedava SMS gönderme ile ilgili detaylar yer almaktadır.

Vodafone Bedava SMS Nasıl Yapılır?

Vodafone kullanıcılarına her yöne ve kendi içinde kullanabilmesi için hediye SMS vermektedir. Hediye SMS kazanmak isteyen Vodafone kullanıcıları telefonunun mesaj kısmına  “SURPRIZSMS” yazıp 6666’a mesaj göndermelidir.

Bedava SMS kampanyalarından faydalanmak için diğer yöntem ise, Vodafone Yanımda uygulamasıdır. Vodafone Yanımda uygulaması ile kullanıcılar her yöne 100, 250 ve 500 bedava mesaj hakkı kazanabilir. Bu hediyelerden faydalanmak isteyen kişiler, Vodafone Yanımda uygulamasını App Store veya Play Store’dan telefonuna indirmelidir. Daha sonra telefon numarası ve şifre ile uygulamaya giriş yapmalıdır. Bu sayede haftada bir defa bedava hediyelerden faydalanabilirsiniz.

Vodafone Bedava SMS Gönderme Nasıl Yapılır?

Vodafone kullanan kişiler SMS hakkını diğer kullanıcılara mesaj ile gönderip gönderemeyeceğini merak etmektedir.  Vodafone operatörü kullanan kişiler hattına tanımlanan SMS hakkını mesaj ile başka bir hatta gönderemez.  Fakat Vodafone kampanyalarını takip ederek bedava SMS fırsatlarından faydalanabilirsiniz.

Vodafone Bedava SMS Nasıl Kazanılır?

Bedava SMS kazanmak isteyen kişiler, bazı mesaj kodlarına mesaj göndererek bedava SMS kazanabilir. Bedava SMS kazanmak isteyen kişilerin göndermesi gereken SMS kodları ve numaralar aşağıda yer almaktadır.

  • Vodafone sürpriz SMS paketinden faydalanmak isteyen kişiler “SURPRIZ” yazıp 6666’a mesaj göndermelidir.
  • İlk defa Vodafone kullanan kişiler veya faturalı hattan faturasız hatta geçiş yapan Vodafone kullanıcıları, telefonunun mesaj kısmına “HOSGELDIN” yazarak 7000’e mesaj göndermelidir.

Vodafone Online Self Servis İle Bedava SMS Gönderme

Online Self Servis, Vodafone kullanıcılarına çeşitli hediyeler vermektedir. Burada yer alan SMS hediyelerinden faydalanmak isteyen kişiler Online Self Servis sistemine bilgisayardan veya telefondan kaydolmalıdır. Daha sonra Servisler kısmında yer alan “Mesajlaşma” seçeneğine tıklamalıdır. Açılan penceren birine mesaj göndereceğiniz kişinin numarasını diğerine ise mesajınızı yazmalısınız. Ardından “Gönder” butonuna tıklayarak bedava SMS kazanabilirsiniz.

Online Self Servis’e abone olan kullanıcılar günlük 10 SMS, aylık 300 SMS kazanabilecektir.

Vodafone Bedava SMS Hilesi

Bedava SMS hilesinin nasıl yapıldığına dair net bir bilgi bulunmamaktadır. Vodafone’un sunduğu bedava hediye fırsatlarından faydalanmak isteyen kişiler,  Vodafone Yanımda uygulamasından ve kampanyalardan faydalanarak bedava SMS yapabilecektir.

Bedava SMS hilesi için Vodafone Bedava SMS Hilesi 2024 yazımızı okuyabilirsiniz. Ayrıca güncel sms kampanyaları Vodafone Bedava SMS 2024 yazısını inceleyebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu