Vodafone

Vodafone Bedava SMS (Güncel SMS Kampanyaları)

Vodafone Bedava SMS 2023; Vodafone kullanıcılarının sevdikleri ile kesintisiz iletişim kurabilmesi için internet, dakika ve SMS gibi hediyeler vermektedir. Bu hediyelerden en çok tercih edileni bedava SMS paketleridir. Bedava SMS fırsatlarından faydalanmak isteyen kişiler kampanyaları takip etmelidir.

Aşağıdaki yazımızda Vodafone bedava SMS kampanyaları ve paketleri ile ilgili detaylı bilgiler yer almaktadır.

Vodafone Bedava SMS Nasıl Yapılır?

Vodafone, hattını yeni taşıyan ve faturasız hattan faturalı hatta geçiş yapan kullanıcılara bedava mesajlaşma hakkı vermektedir. Bu kampanyadan faydalanmak isteyen kişiler “HOSGELDIN” yazıp 7000’e mesaj göndermelidir. Kampanya dahilinde hattınıza her yöne kullanabileceğiniz. 250 SMS, 4000 dakika ve 250 MB internet tanımlanacaktır. Gelen onay mesajının ardından hediyenizi kullanabilirsiniz.

Vodafone Yanımda İle Bedava SMS

Vodafone Yanımda, Vodafone kullanıcıları tarafından en çok tercih edilen uygulamalardandır. Uygulamada yer alan sürpriz hediyelerden faydalanmak isteyen kişiler, Play Store veya App Store’dan uygulamayı telefonuna indirmelidir. Bu sayede her yöne geçerli 100 SMS, 250 SMS, 5000 SMS ve 1000 SMS kazanma şansı elde edebilirler.

Vodafone FreeZone İle Bedava SMS

FreeZone kullanan 25 yaş altı gençler, ücretsiz SMS paketleri kazanabilir. FreeZone SMS kampanyasından faydalanmak isteyen kişilerin yapması gereken yöntem “OZGUR” yazıp 4545’e mesaj göndermektir. Bu kampanya dahilinde hattınıza 100 SMS tanımlanır. Gelen onay mesajından sonra bedava SMS hakkınızı kullanabilirsiniz.

Vodafone Yükle Kazan İle Bedava SMS

Vodafone kullanıcılarına yükledikçe hediye kazanma şansı veren operatörlerdendir. Yükle Kazan kampanyası ile bedava SMS kazanmak isteyen kişiler, Vodafone Yanımda uygulamasını telefonuna indirmelidir. Uygulamaya giriş yaptıktan sonra sizin için belirlenen TL hedefini tamamlayarak bedava SMS kazanabilirsiniz. Vodafone Yanımda uygulamasında yer alan Bana Ne Var alanına giriş yaparak TL hedefinizi görüntüleyebilirsiniz.

Vodafone Sürpriz SMS Kazanma

Son dönemlerde WhatsApp, Messenger gibi uygulamaların hayatımıza girmesi ile SMS ile mesajlaşma popülerliğini yitirmiştir. Fakat bazı kullanıcılar hala SMS ile mesajlaşmadan vazgeçmemiştir. Fakat bazen SMS ile mesajlaşmayı seven kullanıcıların paketindeki mesajlaşma hakkı yetersiz gelmektedir. Vodafone kullanıcılarının sevdikleri ile kesintisiz iletişim kurabilmesi için Vodafone sürpriz SMS kampanyaları düzenlemektedir. Kampanyalardan faydalanmak isteyen kişiler, “SURPRIZ” yazıp 6666’a mesaj göndermelidir.

Vodafone Online Self Servis İle Bedava SMS

Online Self Servis’te bulunan hediyelerde faydalanmak isteyen kişiler sisteme telefonundan veya bilgisayardan kaydolmalıdır. Daha sonra Online Self Servisler kısmında yer alan “Mesajlaşma” bölümüne tıklanmalıdır. Ardından “Gönder” butonuna tıklayarak Vodafone kullanıcıları günlük 10 SMS, aylık 300 SMS kazanabilir.

Vodafone Bedava SMS Gönderme

Bedava mesaj göndermek isteyen Vodafone kullanıcılarının faydalanabileceği kampanyalardan biri de sürpriz SMS kampanyasıdır. Kampanyada yer alan SMS fırsatından faydalanmak isteyen kişiler, “SURPRIZ” yazıp 4545’e mesaj göndermelidir. Bu kampanya ile şansınıza bağlı olarak 50 ya da 100 SMS kazanma şansı elde edebilirsiniz.

Vodafone Bedava SMS Paketleri 2023

Vodafone’da her kullanıcının bütçesine uygun SMS paketleri bulunmaktadır. Bedava SMS paketleri ile ilgili detaylar aşağıda yer almaktadır.

  • “HY11000” yazıp 7000’e mesaj gönderen kişiler, 12 TL ödeyerek 7000 SMS kazanabilir.
  • “EK250SMS” yazıp 7999’a mesaj gönderen kişiler, 5 TL ödeyerek 250 SMS kazanabilir.
  • “YMINI” yazıp 7999’a mesaj gönderen kişiler, 5 TL ödeyerek 100 SMS kazanabilir.
  • MINI” yazıp 7999’a mesaj gönderen kişiler, 9 TL ödeyerek 500 SMS kazanabilir. “HY100” yazıp 7000’e mesaj gönderen kişiler, 5 TL ödeyerek 100 SMS kazanabilir.
  • “VFMAKSI” yazıp 7999’a mesaj gönderen kişiler, 9 TL ödeyerek 5000 SMS kazanabilir.
  • “DOLDUR 1000SMS” yazıp 7000’e mesaj gönderen kişiler, 12 TL ödeyerek 1000 SMS kazanabilir.
  • “DOLDUR 5000SMS” yazıp 7000’e mesaj gönderen kişiler, 15 TL ödeyerek 5000 SMS kazanabilir.
  • “YMAKSI” yazıp 7999’a mesaj gönderen kişiler, 12 TL ödeyerek 2000 SMS kazanabilir.

Vodafone Bedava SMS Hilesi Nasıl Yapılır?

Vodafone bedava SMS hilesi nasıl yapılır sorusu birçok kişi tarafından araştırılmaktadır. Vodafone bedava SMS hilesi yapılamamaktadır. Bedava SMS fırsatlarından faydalanmak isteyen kişiler, Vodafone uygulamaları ve kampanyalar ile bedava SMS kazanabilecektir.

Sizlere bu yazımızda güncel Vodafone Bedava SMS 2023 hakkında bilgi vermeye çalıştım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Ev Hanımlarına Yardım Başvurusu