Vodafone

Vodafone Hediye Dakika Gönderme

Vodafone Hediye Dakika Gönderme 2023; Vodafone TL transferi faturasız hat kullanan kişilerin faydalandığı bir hizmettir. Bu hizmet sayesinde Vodafone kullanıcıları ihtiyaç duyduğu anda birbirine TL göndererek dakika yapabilmektedir. Vodafone operatörü kullanıcıları TL transferinin nasıl gönderileceğini araştırmaktadır.

Aşağıdaki yazımızda Vodafone hediye dakika gönderme ile ilgili bilgiler yer almaktadır.

Vodafone Dakika Hediye Dakika Nasıl Gönderilir?

Vodafone kullanıcıları birbirlerine dakika transferi yapamamaktadır. Fakat TL transferi yaparak dakika yapabilmektedir. TL transferi yapmak oldukça basittir. Transfer yapmak isteyen kişiler 7000’i arayarak ücretsiz bir şekilde cep lira transfer işlemi gerçekleştirebilir.

TL transferi yapmak için kullanılabilecek diğer yöntem ise, 542 veya 0542 542 00 00 numaralı Vodafone Müşteri Hizmetleri’ni arayarak TL transferi yapabilirler.

Vodafone TL Transferi Nedir?

Vodafone TL transferi özelliği genellikle, hattına yükleme yapamayan insanlar birbirilerine lira transferi yapması amacıyla tercih edilmektedir.  Bu sayede iletişiminiz aksamaz ve sevdikleriniz ile doya doya konuşabilirsiniz.

Vodafone Hediye Dakika Nasıl Gönderilir?

Vodafone hediye dakika göndermek isteyen kişiler, farklı yöntemler ile dakika gönderme işlemi yapabilir. Bedava dakika transferi yapmak için akla gelen ilk yöntem 7000’i aramaktır. Aradıktan sonra, TL transferi yapacak olan kişiler gönderecekleri numarayı ve miktarını yazarak lira transferi yapabilir.

TL transferi yapmak için kullanılan diğer yöntem ise, Vodafone Online Self Servis sistemine giriş yapmaktır. Daha sonra “Vodafone Yanımda” alanına giriş yaparak cep lira gönderebilirsiniz.

Vodafone Müşteri Hizmetleri’ni arayarak da cep lira transferi yapılabilir. Müşteri hizmetlerini arayarak TL transferi yapmak isteyenler, 0542 542 00 00 numaralı hattı veya 542’yi aramalıdır.

Vodafone Faturalı Hattan Lira Transferi Yapılır Mı?

Faturalı hattan , faturasız hatta TL transferi yapılmamaktadır. Faturalı hatlardan TL transferi yapılmamasının en önemli nedeni, tarifenin sabit bir ücretten belirlenmesinden kaynaklanmaktadır. TL transfer işlemi yalnızca sabit olmayan bir hatlarla yapılabilmektedir.

Vodafone’dan Vodafone TL Transferi

Vodafone’dan Vodafone’a TL transferi, 7000’i  arayarak veya Online Self Servis’e giriş yapılarak yapılmaktadır. Dakika transferi yapılması için diğer yöntem ise, Vodafone Müşteri Hizmetleri’ni arayarak yapılmaktadır. Müşteri hizmetlerini arayarak TL transferi yapmak isteyen kişilerin, 542 542 00 00 numaralı hattı veya 542’yi araması gerekmektedir.

Vodafone’dan Türk Telekom’a TL Transferi

Türk Telekom’a diğer operatörlerden TL transferi yapılabilir. Transfer yapmak isteyen kişiler, TL göndermek istediği numarayı başında “0” olmadan yazıp, boşluk bırakarak göndermek istediği TL miktarını yazmalıdır. Ardından 9235’e mesaj göndermelidir. Bu mesajı gönderen kişilere onay mesajı gelecektir. Gelen onay mesajını “E” yazarak cevaplarsanız, TL gönderme işleminiz başarıyla gerçekleşecektir.

Dilerseniz Vodafone’dan Türk Telekom’a lira transferi yapmak için 9235’i arayabilir veya Türk Telekom online işlemler menüsünden gerçekleştirebilirsiniz.

Vodafone TL Transferi Kullanım Şartları

Vodafone lira transferi yapmak isteyen kullanıcıların bazı şartları yerine getirmesi gerekmektedir. TL transferi ile ilgili yerine getirilmesi gereken şartlar aşağıda yer almaktadır.

  • Yeni abone olan kullanıcılar, ilk üç ayda TL transferi yapamamaktadır.
  • TL transferi yapan kişiler, transfer yaptıktan sonra hattında en az 6 TL kalması gerekmektedir.
  • TL transfer işlemi, işlem başına 2 TL’dir.
  • Cep Kazan Tarifesi hariç faturasız hat kullanıcıları, bireysel faturasız hat kullanan kişilere lra transfer edebilir.

Dakika paketiniz bittiğinde ek dakika paketi almak yerine güncel Vodafone Bedava Dakika 2023 kampanyalarına katılarak bedava dakika kazanabilirsiniz. Ayrıca bedava internet paketi kampanyaları için Vodafone Bedava İnternet 2023 yazısını okuyabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Ev Hanımlarına Yardım Başvurusu