Vodafone

Vodafone Bedava SMS Hilesi

Vodafone Bedava SMS Hilesi 2024; Vodafone bedava SMS hakkı kazanmak isteyen kişiler yıllardır, bedava SMS hilesinin nasıl yapılacağını araştırmaktadır. Bedava SMS kazanmak isteyen kişiler Vodafone Yanımda uygulamasından ve uygulamada yer alan farklı kanlarlı takip ederek bedava SMS kazanma şansı elde edebilir.

Vodafone bazı dönemlerde faturalı ve faturasız hat kullanıcılarına kampanyalar ve çekilişlerle bedava SMS kazandırmaktadır.

Aşağıdaki yazımızda Vodafone bedava SMS kazandıran uygulamalar konusu ile ilgili detaylar yer almaktadır.

Vodafone Bedava SMS Hilesi Nasıl Yapılır?

Vodafone kullanıcılarına bedava SMS fırsatlarından faydalanması için farklı yöntemler bulunmaktadır. Bedava SMS hilesi yapmak isteyen kişiler Yükle Kazan Kampanyası, Vodafone Yanımda uygulaması ve bazı SMS kodları ile mesaj göndererek fırsatlardan faydalanabilir.

Vodafone Yanımda Uygulaması Bedava SMS Hilesi

Vodafone Yanımda uygulaması, Vodafone kullanıcıları tarafından en çok bilinen ve tercih edilen uygulamalardandır. Uygulamada yer alan hediyelerden faydalanmak isteyen kişiler, uygulamayı App Store veya Play Store’dan telefonuna indirmelidir. Daha sonra uygulamaya telefon numarası ve şifresi ile giriş yapmalıdır.

Uygulamaya giriş yaptıktan sonra ise, Bana Ne Var bölümüne giriş yaparak Hediye Çarkı’nı çevirmelidir. Hediye Çarkı’nda günlük, haftalık ve aylık konuşma, internet ve SMS paketleri bulunmaktadır.

Vodafone Kaçmaz Kırmızı Fırsatları İle Bedava SMS Hilesi

Vodafone kullanıcılarına belirli günlerde internet, dakika ve indirim çekleri gibi hediyeler sunuyor.  Bu fırsatlardan faydalanmak isteyen kişiler, Vodafone tarafından düzenlenen Kaçmaz Kırmızı fırsatlarına katılmalıdır.

Kaçmaz Kırmızı fırsatından faydalanmak isteyen kişiler, Vodafone Yanımda uygulamasını telefonuna indirerek veya Vodafone’un resmi web sitesine giriş yaparak bedava SMS hakkı kazanabilir.

Vodafone Yükle Kazan İle Bedava SMS Hilesi

Yükle Kazan kampanyası faturasız hat kullanan kişilerin faydalanabileceği bir kampanyadır. Bu kampanya sayesinde Vodafone kullanıcıları yükledikçe bedava SMS kazanabilir. Kampanyadan faydalanmak isteyen kişiler Vodafone Yanımda uygulamasını telefonuna indirmelidir. Uygulamayı indirdikten sonra Bana Ne Var alanına giriş yapılmalıdır. Bana Ne Var bölümünde bulunan hediyelerden her TL yüklemenizde faydalanabilirsiniz.

Vodafone FreeZone Bedava SMS Hilesi

Vodafone FrezeZone tarifesi kullanıcılara internet, SMS ve dakika gibi sürpriz hediyeler kazandırmaktadır. FreeZone kampanyası 25 yaş ve altı kullanıcılar için geçerlidir. Sevdikleri ile doyasıya mesajlaşmanın keyfini yaşamak isteyen kişiler tarifedeki paketleri incelemelidir.

Güncel bedava SMS kazanmak için Vodafone Bedava SMS 2024 yazımızı okuyabilirsiniz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu