Vodafone

Vodafone Bedava SMS Nasıl Yapılır?

Vodafone Bedava SMS Nasıl Yapılır? Vodafone çekim kalitesi ve verdiği sürpriz hediyeler nedeniyle binlerce kullanıcı tarafından tercih edilen operatörlerin başında gelmektedir. Bedava SMS yapmak isteyen Vodafone kullanıcıları, özel fırsatları takip ederek sevdikleri ile doyasıya mesajlaşmanın keyfini çıkarabilir.

Bu yazımızda Vodafone kullanıcılarının merak ettiği “Vodafone bedava SMS nasıl yapılır?” sorusunun cevabı ile ilgili detaylar yer almaktadır.

Vodafone Hediye SMS Nasıl Yapılır?

Bedava SMS yapmak için Vodafone kullanıcılarının yapabileceği ilk yöntem, Online Self Servis’tir. Online Self Servis’e bilgisayardan veya telefondan üye olan kişiler, günlük 10 adet hediye SMS hakkı kazanabilir. Aylık olarak ise 300’e yakın bedava SMS kazanabilirsiniz. Bu konu ile ilgili detaylı bilgi edinmek isteyen Vodafone kullanıcıları Vodafone’un internet sitesini ziyaret etmelidir.

Vodafone Mesaj Göndererek Bedava SMS Nasıl Yapılır?

Vodafone kullanıcıları bazı SMS kodları ile ilgili numaralara mesaj göndererek bedava SMS kazanabilir. Mesaj göndererek bedava SMS’in nasıl yapılacağı ile ilgili detaylar aşağıda yer almaktadır.

İlk defa Vodafone hattı kullanan kişiler ve faturasızdan faturalı hatta geçiş yapan kişiler, “HOSGELDIN” yazarak 7000’e mesaj göndermelidir. Bu sayede bedava dakika, internet ve SMS kazanabilirsiniz. Gelen onay mesajından sonra haklarınızı kullanabilirsiniz.

Vodafone hediyelerden faydalanmak için yapılabilecek diğer kampanya ise, sürpriz SMS paketidir. Paketten faydalanmak isteyen kişiler “SURPRIZ” yazıp 6666’ numarasına mesaj göndermelidir. Gelen onay mesajından sonra bedava mesaj hakkınızı kullanabilirsiniz.

Vodafone Ücretsiz SMS Nasıl Gönderilir?

Vodafone, kullanıcılarına günlük 10 adet bedava SMS gönderme hakkı vermektedir. Bu kampanyadan faydalanmak isteyen Vodafone kullanıcıları Vodafone’un web sitesinden veya Vodafone Yanımda uygulamasından Online İşlemler menüsüne giriş yapmalıdır. Daha sonra “Servisler” bölümüne giriş yaparak günlük 10 adet bedava SMS kazanabilirsiniz.

Vodafone Her Yöne 100 SMS

Vodafone Yanımda uygulaması kullanıcılarına her yöne ücretsiz 100 SMS vermektedir. Fırsatlardan faydalanmak isteyen Vodafone kullanıcıları uygulamayı App Store veya Play Store’dan telefonuna indirmelidir.

Vodafone Yanımda uygulamasından bedava hediyeler kazanmak isteyen kişiler, haftada bir defa uygulamaya giriş yaparak fırsatlardan yararlanabilir.

Vodafone Her Yöne 250 SMS

Vodafone Yanımda uygulaması kullanıcılarına her yöne 250 SMS hediye etmektedir. Bu fırsatlardan faydalanmak isteyen kişiler uygulamayı telefonuna indirmelidir.

Vodafone Her Yöne 500 SMS

Her yöne 500 SMS kazanmak isteyen Vodafone kullanıcıları, Vodafone Yanımda uygulamasını telefonuna indirmelidir. Daha sonra telefon numarası ve şifre ile uygulamaya giriş yaparak, bedava SMS, internet ve dakika gibi konuşma paketlerinden faydalanabilirsiniz.

Vodafone Yükle Kazan Kampanyası İle Bedava SMS Kazanma

Vodafone Yanımda uygulamasına giriş yaparak, sizin için belirlenen TL yükleme hedefini tamamladığınızda bedava SMS kazanma şansı elde edebilirsiniz. Her TL yüklemenizde bu kampanya ile bedava dakika, internet ve SMS kazanma şansı yakalayabilirsiniz.

Bunun için Vodafone Yanımda uygulamasını telefonunuza indirmelisiniz. Ardından telefon numaranız ve şifreniz ile uygulamaya giriş yapmalısınız. Uygulamada yer alan Bana Ne Var sayfasına giriş yaparak size özel hazırlanan yükleme hedefinizi görüntüleyebilirsiniz. Hedefinizi tamamladığınızda bedava SMS, internet ve dakika gibi hediyeler kazanabilirsiniz.

Vodafone Bedava SMS Hilesi

Vodafone kullanıcıları herhangi bir ücret ödemeden bedava SMS yapılıp yapılamayacağını merak etmektedir. Bunun içinde bedava SMS hilesinin detaylarını araştırmaktadır. Vodafone kullanıcılarının bedava SMS hilesi yapabilmesi mümkün değildir. Çünkü böyle bir şey yoktur. Bedava SMS yapmak isteyen Vodafone kullanıcıları kampanyaları ve Vodafone uygulamalarını takip ederek bedava SMS yapabilir.

Güncel bedava SMS kazanmak için Vodafone Bedava SMS 2024 yazımızı okuyabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu