Vodafone

Vodafone Bedava SMS Yapma

Vodafone Bedava SMS Yapma 2023; Vodafone müşterilerine özel sunduğu fırsatlar ve çekim kalitesi nedeniyle yıllardır binlerce kişi tarafından tercih edilen operatörlerin başında gelmektedir. Kullanıcılarına sunduğu cazip fırsatlardan biri de bedava SMS kampanyalarıdır. Mesajlaşma hakkı yetersiz olan kullanıcılar bedava SMS kampanyalarını araştırmaktadır.

Bu yazımızda Vodafone kullanıcılarının bedava SMS yapmak için uygulanması gereken yöntemler yer almaktadır.

Vodafone Bedava SMS Nasıl Yapılır?

Vodafone ilk defa hat alan kullanıcılara ve hattını Vodafone’a taşıyan kullanıcılara bedava SMS hizmeti sunmaktadır. Bu şartları taşıyan ve bedava SMS fırsatlarından faydalanmak isteyen kişiler, “HOSGELDIN” yazıp 7000’e mesaj göndermelidir. Bu sayede her yöne 250 SMS, 400 dakika ve 50 MB internet hakkı kazanabilecektir. HOSGELDIN kampanyası faturalı ve faturasız hatlarda geçerlidir.

Mesaj göndererek SMS kazanmak isteyen kişilerin uygulayabileceği diğer yöntem ise, “SURPRIZSMS” yazarak 4545’e mesaj göndermektir. Bu kampanya dahilinde hattınıza 50 SMS’ten 1000 SMS’e kadar yükleme yapılacaktır. Gelen onay mesajından sonra bedava mesaj hakkınızı kullanabilir, sevdikleriniz ile bir hafta boyunca doyasıya mesajlaşabilirsiniz.

Vodafone Bedava SMS Nasıl Kazanılır?

Vodafone kullanıcıları cep özgür tarifesine abone olan kullanıcılara, günde bir tane diledikleri kişiye SMS göndererek, her yöne aylık 7500 SMS hakkı kazanma şansı sunmaktadır. Özgür cep tarifesi, faturasız hat kullanıcıları için geçerlidir. Bu tarifeden sürekli faydalanmak isteyen kişiler, hattına ayda en az 20 TL yüklemelidir.

Vodafone Bedava SMS Yapma Yöntemleri

Vodafone bedava SMS yapmak için farklı yöntemler bulunmaktadır. Bedava SMS yapmak isteyen Vodafone kullanıcıları Yükle Kazan kampanyası, Vodafone Yanımda uygulaması ve bazı SMS kodlarına mesaj göndererek fırsatlardan faydalanabilir. Bu yöntemler kullanılarak yapılan bedava SMS’lerin kullanım süresi günlük, haftalık ve aylık olarak değişiklik göstermektedir.

Vodafone Yanımda Uygulaması İle Bedava SMS Yapma

Vodafone Yanımda uygulaması, Vodafone kullanıcıları tarafından bilinen ve tercih edilen uygulamaların başında gelmektedir. Uygulama kullanıcılarına çeşitli hediyeler vermektedir. Bu hediyelerden faydalanmak isteyen kişiler, App Store veya Play Store’dan uygulamayı telefonuna indirmelidir. Daha sonra telefon numarası ve şifre ile uygulamaya giriş yaparak, her yöne 100, 250 bazen de 500 SMS kazanabilirsiniz.

Vodafone SURPRIZ Kampanyası İle Bedava SMS Yapma

Vodafone’un kullanıcılarına sunduğu kampanyalardan biri de Sürpriz SMS kampanyasıdır. Kampanyadan faydalanmak isteyen Vodafone kullanıcıları “SURPRIZ” yazarak 6666’a mesaj göndermelidir. Gelen onay mesajından sonra hediye SMS’lerinizi kullanmaya başlayabilirsiniz.

Vodafone Yükle Kazan Kampanyası İle Bedava SMS Yapma

Vodafone Yükle Kazan kampanyası ile bedava dakika kazanmak isteyen kişiler, Vodafone Yanımda uygulamasına giriş yaparak TL yüklemesi yapmalıdır. Daha sonra Vodafone Yanımda uygulamasında yer alan Bana Ne Var sayfasına giriş yaparak size özel hazırlanan hedefinize ulaştıktan sonra bedava SMS kazanabilirsiniz.

Vodafone Bedava SMS Atma

Online Self Servis uygulamasında yer alan bedava SMS hizmetinden faydalanmak isteyen kişiler, Vodafone’un resmi web sitesine bilgisayarından veya telefonundan sisteme üye olmalıdır. Bu sayede günlük 10 adet SMS, aylık 300 adet SMS kazanabilir

Güncel bedava SMS kazanmak için Vodafone Bedava SMS 2023 yazımızı okuyabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Ev Hanımlarına Yardım Başvurusu