Vodafone

Vodafone Bedava SMS Kazanma

Vodafone Bedava SMS Kazanma 2023; Vodafone, çekim kalitesi ve verdiği sürpriz hediyeler nedeniyle binlerce kişi tarafından tercih edilen operatörlerin başında gelmektedir. Vodafone’un kullanıcılarına verdiği hediyelerden biri de bedava SMS paketleridir. Bedava SMS paketlerine katılım sağlamak isteyen kişiler, Vodafone Yanımda uygulamasından ve Vodafone kampanyalarından faydalanarak bedava SMS yapabilir.

Aşağıdaki yazımızda Vodafone operatörü kullanan kişiler tarafından merak edilen “Vodafone bedava SMS nasıl kazanılır?” sorusunun cevabı yer almaktadır.

Vodafone Bedava SMS Nasıl Kazanılır?

Bedava SMS kazanmak isteyen kişiler farklı SMS kodları ile mesaj göndererek sevdikleri ile ücret ödemeden mesajlaşabilir. İlk defa Vodafone kullanacak olan kişiler ya da faturasız hattan faturalı hatta geçiş yapan kişiler, Hoşgeldin Kampanyası’na katılım sağlayarak bedava SMS kazanabilir. Kampanyadan faydalanmak isteyen kişiler, “HOSGELDIN” yazıp 7000’e mesaj göndermelidir. Mesajı gönderen kişiler, kampanya dahilinde her yöne 250 SMS, 400 dakika ve 250 MB internet kazanabilir. HOSGELDIN kampanyası, faturalı ve faturasız hat kullanıcıları için geçerlidir.

Vodafone Bedava Her Yöne SMS Kampanyası

Vodafone her yöne hediye 100 SMS ve 250 SMS kazanmak isteyen kullanıcılar, Vodafone Yanımda uygulamasını indirerek kampanyalardan faydalanabilir. Bedava 100 SMS veya 250 SMS kazanmak isteyen kişiler, her pazartesi Vodafone Yanımda uygulamasına giriş yapmalıdır. Telefonunda uygulama olmayan kişiler ise, Play Store veya App Store’dan uygulamayı telefonuna indirerek internet, dakika ve SMS gibi hediyelerden faydalanabilir.

Vodafone Yükle Kazan Bedava SMS Kampanyası

Bedava Yükl Kazan kampanyası ile bedava SMS fırsatlarından faydalanmak isteyenler, Vodafone Yanımda uygulamasına giriş yapmalıdır. Uygulamaya giriş yaptıktan sonra, Vodafone Yanımda uygulamasında yer alan Bana Ne Var bölümüne giriş yaparak, size özel hazırlanan hedefinize bakıp bedava SMS kazanma şansı elde edebilirsiniz.

Vodafone Yanımda İle Bedava SMS Yapma

Vodafone Yanımda uygulaması ile faturalı ve faturasız hat sahipleri internet, dakika, SMS ve daha birçok sürpriz hediyeler kazanabilir. Vodafone Yanımda uygulamasında yer alan hediyelerden faydalanmak isteyen kişiler uygulamayı App Store veya Play Store’dan telefonuna indirmelidir. Ardından uygulamaya giriş yaparak çeşitli hediyeler kazanabilirsiniz.

Uygulamadan kazanabileceğiniz SMS paketleri aşağıda yer almaktadır.

  • Her yöne 100 SMS
  • Her yöne 250 SMS
  • Her yöne 500 SMS
  • Her yöne 1000 SMS

Vodafone Bana Ne Var Ücretsiz SMS Kazanma

Vodafone Bana Ne Var özelliği, Vodafone Yanımda uygulamasında bulunmaktadır. Fakat akıllı telefonu olmayan kullanıcılar, Bana Ne Var kampanyalarından nasıl faydalanacağını merak etmektedir. Kampanyalardan faydalanmak isteyen Vodafone kullanıcıları telefonunun mesaj kısmına giriş yapıp “BANANEVAR” yazarak 5065’e mesaj göndermelidir. Gelen bilgilendirme mesajından sonra hediyelerinizi kullanabilirsiniz.

Vodafone FreeZone İle Ücretsiz SMS Kazanma

25 yaş altı gençlere özel olan Vodafone FreeZone kampanyası Vodafone kullanan gençlere hediye internet, dakika ve SMS gibi fırsatlar sunar. FreeZone bedava SMS kampanyasından faydalanmak isteyen gençler, “OZGUR” yazarak 4545 numarasına mesaj göndermelidir. Bu kampanya dahilinde hattınıza 100 SMS yüklenecektir. Gelen onay mesajının ardından bedava SMS’lerinizi kullanabilirsiniz.

Vodafone Bedava SMS Kazanma Hilesi

Vodafone bedava SMS hilesinin nasıl yapılacağı kullanıcılar tarafından merak edilmektedir. Vodafone kullanan kişilerin bedava SMS hilesinin nasıl yapılacağını araştırmasına gerek yoktur. Çünkü Vodafone operatörü birçok hediye dağıtarak, müşterilerinin yüzünü güldürmektedir.

Güncel bedava SMS kazanmak için Vodafone Bedava SMS 2023 yazımızı okuyabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Ev Hanımlarına Yardım Başvurusu