Vodafone

Vodafone Bedava internet Hilesi

Vodafone Bedava internet Hilesi 2024; Vodafone 2024 yılında da müşterilerine özel kampanyalar düzenleyerek bedava internet hediyeleri vermektedir. Her geçen gün artan hediyeler sayesinde Vodafone faturalı ve faturasız hat kullanıcıları bedava internet kazanabilir. Bedava internet fırsatlarından faydalanmak isteyen Vodafone müşterileri kampanyaları takip etmektedir.

Bedava internet kampanyalarından faydalanmak isteyen Vodafone müşterileri bu yazımızı okuyarak detaylar hakkında bilgi edinebilir.

Vodafone Bana Ne Var Çark Hilesi

Vodafone müşterileri hediye çarkını çevirerek bedava internet kazanabilir. Hediye çarkında yer alan hediyelerden faydalanmak isteyen kişiler, App Store veya Play Store’dan uygulamayı telefonuna indirmelidir. Uygulamayı indirdikten sonra telefon numara ve şifresi ile giriş yapmalıdır. Ardından uygulama içerisinde yer alan “Bana Ne Var” seçeneğine tıklayarak hediye çarkını çevirmelidir. Hediye çarkında yer alan sürpriz kampanyalardan yalnızca haftada bir defa faydalanılabilir.

Hediye çarkını çevirdikten sonra günlük, haftalık veya aylık 500 MB, 1 GB, 2 GB, 4 GB, 5GB internet paketi fırsatından faydalanabilirsiniz.

Vodafone Yanımda Bedava İnternet Kazanma Hilesi

Vodafone Yanımda kullanmayan arkadaşlarınızı Vodafone Yanımda uygulamasını kullanmaya davet ederek bedava 2 GB internet kazanabilirsiniz. Bunun için Vodafone Yanımda uygulamasını kullanmayan kişilere bağlantı adresini göndermelisiniz. Arkadaşınız uygulamayı indirip giriş yaptıktan sizin gönderdiğiniz bağlantı ile giriş yaptıktan sonra hediye internet paketinize tanımlanır.

Vodafone Bedava İnternet Veren Uygulamalar

Vodafone müşteriler bazı uygulamaları kullanarak bedava internet paketi kazanabilir. Uygulama içerisinde yer alan farklı kampanyaları takip ederek de bedava internet paketi kazanabilirsiniz.

  • Vodafone Yanımda
  • İnternet avcıları

Bedava internet hilesi nasıl yapılır öğrenmek için Bedava İnternet Hilesi Nasıl Yapılır? (Güncel Çalışan Hileler) yazısını okuyabilirsiniz.

Vodafone Yükle Kazan Kampanyası İle Bedava İnternet

Vodafone müşterileri yükle kazan kampanyası ile yükledikçe bedava internet kazanabilir. Bu kampanya dahilinde hediye 1 GB internet kazanmak isteyen kişiler, “BANANEVAR” yazarak 4455’e mesaj göndermelidir.

Vodafone e-Fatura İle Bedava İnternet Hilesi

Vodafone müşterileri faturalarını elektronik ortama taşıyarak bedava internet kazanabilir. E-Fatura ile bedava internet kazanmak isteyen Vodafone müşterileri “EFATURA” yazıp mail adreslerini yazarak 7000’e mesaj göndermelidir. Bu sayede kağıt israfını önlerken dilediğiniz zaman telefonunuzdan bilgisayarınızdan faturalarınızı görüntüleyebilirsiniz.

Faturalarınızın SMS olarak telefonunuza gelmesini istiyorsanız “SMSFATURA” yazarak 7000’e mesaj göndermelisiniz.

Vodafone 500 MB Bedava İnternet Hilesi

Vodafone müşterileri mesaj göndererek de bedava internet paketi kazanabilir. 500 MB bedava internet kazanmak isteyen Vodafone müşterileri “NET 500MB” yazarak 3636’ya mesaj göndermelidir. Bu işlemi yapan kullanıcıların hattına 500 MB internet paketi tanımlandığına dair bilgi mesajı gelmektedir. Gelen onay mesajının ardından bedava internet paketinizi kullanabilirsiniz.

Vodafone 4.5G İle Bedava İnternet Hilesi

4.5G ile uyumlu hat kullanmayan Vodafone müşterileri, 4.5G ile uyumlu hatta geçiş yaparak bedava internet kazanabilir. Bu fırsattan faydalanmak isteyen Vodafonelular Vodafone Yanımda uygulamasından veya Vodafone bayilerinden hattını 4.5G’ye taşımalıdır. Bu fırsattan faydalanmak için 4.5G yazarak 4545’e mesaj göndermelisiniz. Gelen onay mesajının ardından hediye internet paketiniz hattınıza tanımlanır.

Vodafone Bedava 8 GB İnternet Hilesi

Vodafone 8GB bedava internet kampanyasından faydalanmak isteyen kişiler, “SUPER2GB” yazarak 3636’ya mesaj göndermelidir. Ardından hattınıza bedava 8 GB yüklenecektir. BU paketin kullanım süresi 1 aydır. Paketi bir daha almak istemiyorsanız bir gün önceden iptal etmelisiniz.

Vodafone Hoş geldin Hediyesi 20 GB Hediye İnternet

Vodafone Red ile uyumlu tarifelerden herhangi birine geçiş yapan kişiler, yeni hat satın aldığında veya faturasız hattan faturalı hatta geçiş yaptığında bir ay boyunca geçerli 30 GB internet paketi kazanabilir. Kampanyadan faydalanmak için en yakın Vodafone bayilerini ziyaret etmelisiniz.

Vodafone Seni Seviyorum Kampanyası İle Hediye İnternet Kazanma

Vodafone müşterileri seni seviyorum kampanyası ile hediye 3GB internet paketi kazanabilir. Bu kampanya içerisinde kişilerin kullanım alışkanlıklarına dair bazı sorular bulunmaktadır. Bu soruları eksiksiz olarak tamamlayan kişiler bölümün sonuna geldiklerinde hediye 3GB internet paketi hattına tanımlanır. Ayrıca bir kişi çekilişle 5 yıllık internet paketi kazanabilir.

Güncel hediye internet kampanyaları için Vodafone Bedava İnternet 2024 yazısını okuyabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu