Vodafone

Vodafone Bana Ne Var Nasıl Yapılır? Hangi Günler?

Vodafone Bana Ne Var Nasıl Yapılır? Hangi Günler? Vodafone müşterilerine özel kampanyaları sürekli düzenleyerek kullanıcılarına hediye internet vermektedir. Bu hediyelerden faydalanmak isteyenler Vodafone Yanımda uygulaması içerisinde “Bana Ne Var” kampanyasına katılım sağlayarak fırsatlardan faydalanabilir.

Sizlerde bu yazımızı okuyarak Vodafone Bana kampanyaları ile ilgili merak ettiğiniz detaylara erişebilirsiniz.

Vodafone Bana Ne Var Nasıl Yapılır?

Vodafone Bana Ne Var ile hediye çarkını çevirmek isteyen kişiler, Vodafone Yanımda uygulamasını App Store veya Play Store’dan telefonuna indirmelidir. Ardından uygulamaya telefon numarası ve şifre ile giriş yapmalıdır. Ardından uygulamada yer alan “Bana Ne Var” seçeneğine tıklayarak hediye fırsatlarından faydalanabilir.

Vodafone bana ne var yapmak için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.

 • Yanımda uygulamasını telefonunuza indirin
 • Yanımda uygulamasına giriş yapmak için telefon numaranız ve şifrenizi girin
 • Uygulamaya giriş yaptıktan sonra saü köşede yer alan 3 çizgiye tıklayın
 • Açılan yeni menüde hediye paketi şaretinin yanında yer alan Bana Ne Var linkine tıklayın
 • Çarkı çevirerek hediye kazanabileceğiniz gibi size özel kampanyaları görebilirsiniz.

Vodafone Bana Ne Var Çark Çevirme

Vodafone Bana Ne Var kampanyasından faydalanmak isteyen kişiler çark çevirme işlemi yapmak istiyorsa, ilk olarak Vodafone Yanımda uygulamasını telefonuna indirmelidir. Eğer uygulama daha önce telefonunuzda yüklüyse son sürüme güncellemelisiniz.

Daha sonra uygulamada sağ tarafta yer alan Bana Ne Var seçeneğine tıklamalısınız. Bu alanda karşınıza çıkan hediye çarkını çevir butonuna tıklayarak sürpriz hediyeler kazanabilirsiniz.

Vodafone Bana Ne Var Hediyeler Nelerdir?

Vodafone Bana Ne Var kampanyası ile SMS paketi, dakika ve internet paketleri kazanabilirsiniz. Aşağıda Vodafone Bana Ne Var kampanyası ile ilgili detaylar yer almaktadır.

 • Vodafone Bana Ne Var SMS Hakkı
 • 1000 dakika ücretsiz konuşma
 • 500 MB internet
 • 1 GB internet
 • 2 GB internet
 • 4 GB internet
 • 5 GB internet
 • Vodafone ile anlaşmalı kurumlardan indirim kuponu ve sürpriz hediyeler

Vodafone Bana Ne Var Kampanyası Ücretli Mi?

Vodafone’un fırsatlarından faydalanmak isteyen kişilere Vodafone Bana Ne Var kampanyası ücretsizdir. Buradaki hediyelerden faydalanmak isteyen kişiler, uygulamayı telefonuna indirdikten sonra telefon numarası ve şifresi ile giriş yapmalıdır.

Vodafone Bana Ne Var Çalışmıyor Neden?

Vodafone Bana Ne Var kampanyasının çalışmaması farklı nedenlerden kaynaklanabilir. Bu uygulamanın çalışmamasının nedeni uygulamanın güncel olmaması, internet bağlantısında kopukluk olmasından kaynaklanabilir.

Güncellenemeden kaynaklanan bir sorun olduğunu düşünüyorsanız uygulamayı güncelleyin ve internet bağlantınızı kontrol edin.

Bütün bunlara rağmen sorununuz çözülmediyse uygulamayı kaldırıp yeniden yükleyin. Kaldırıp yükledikten sonra sorununuz hala devam ediyorsa Vodafone müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz.

Vodafone Bana Ne Var Şikayetleri Nasıl Yapılır?

Vodafone Bana Ne Var kampanyasından hediye kazana kişiler, hediye hattına yüklenmediği veya hediye çarkına giriş yapamadığı gibi sorunla karşılaşır. Bu sorunla karşılaşan kişiler neden olmadığından ve oluşabilen teknik arızaları kime bildirilmesi gerektiği gibi konuları araştırır. Bana Ne Var ile ilgili herhangi bir problem yaşıyorsanız 0542 542 00 00 numaralı iletişim hattını arayarak şikayetlerinizi iletebilirsiniz.

Vodafone Bana Ne Var Hangi Günler Yapılır?

Vodafone Yanımda uygulaması haftada yalnızca bir defa yapılabilir. Uygulama içerisinde yer alan hediyelerden faydalanmak isteyen kişiler, her hafta Pazan günü 23.59’dan sonra hediye çarkından faydalanabilir.

Vodafone Bana Ne Var Mesaj İle Nasıl Yapılır?

Vodafone bana ne var SMS ile nasıl yapılır sorusuna cevap vermek gerekirse Akıllı telefon kullanmayan kişilerde mesaj göndererek Bana Ne Var kampanyalarından faydalanabilir. Bunun için telefonunuzun mesaj kısmına girerek “BANANEVAR” yazıp 5065’e mesaj göndermelisiniz.

Vodafone Bana Ne Var Açılmıyor?

Vodafone bana ne var açılmıyor ise genelde bu sorun her hafta Pazar gecesi haklar yenilendiğinde aynı anda bir çok kişinin uygulamaya giriş yapmasından kaynaklanmaktadır. ilerleyen saatlerde denediğinizde uygulamaya giriş yapabilirsiniz. Eğer halen uygulamaya giremiyorsanız uygulamayı silip tekrar kurabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Ev Hanımlarına Yardım Başvurusu