Turkcell

Turkcell Bedava Konuşma Paketleri

Turkcell Bedava Konuşma Paketleri 2024; Turkcell çeşitli kampanyalar düzenleyerek insanlara bedava konuşma paketleri sunmaktadır. Konuşma paketi sayesinde zor durumda olan insanlar sevdikleri ile doya doya konuşabilecektir. Bedava konuşma paketleri SMS ve diğer farklı yöntemler kullanılarak yapılabilmektedir.

Aşağdaki yazımızda Turkcell kullanıcıları tarafından merak edilen bedava konuşma paketi konusu ile ilgili detaylar yer almaktadır.

Turkcell Bedava Konuşma Paketleri 2024

Turkcell faturalı veya faturasız hat sahiplerine bedava konuşma paketi veren farklı uygulamalar bulunmaktadır. Bu uygulamalardan faydalanmak isteyen kişiler, ücretsiz olarak telefonuna indirebilmektedir.

Turkcell kullanıcılarına dakika veren uygulamaların içeriği değişiklik göstermektedir. Bazı uygulamalarda basit bir işlem yaparak dakika kazanabilecektir. Bazı uygulamalar da ise, verilen görevleri yerine getirerek bedava dakikalardan faydalanabilirsiniz.

Turkcell BİP Günlük 100 Dakika Konuşma Paketi

Turkcell kullanıcılarına BİP uygulaması günlük 100 dakika bedava konuşma fırsatı sunmaktadır. Uygulama tarafından verilen günlük dakika fırsatından faydalanmak isteyen Turkcell kullanıcıları BİP 100DK yazarak 2200’e mesaj göndermelidir. Bu kampanyadan faturalı veya faturasız hat kullanıcıları fark etmeden  Turkcell kullanan herkes faydalanabilmektedir.

Bilgilendirme mesajı iletilen kullanıcılar 1 TL karşılığında bu kampanyadan faydalanabilecektir. Paket aşımı yapmak istemeyen kullanıcılar KALAN yazarak 2222’ye mesaj göndermelidir.  Bu sayede kalan kullanım detaylarınızı öğrenebilirsiniz.

Turkcell BİP Günlük 500 Dakika Konuşma Paketi

BİP uygulaması kullanıcılara bedava dakika kazandıran uygulamalardandır. BİP uygulaması ile bedava 500 dakika kazanmak isteyen kullanıcılar App Store veya Play Store’dan uygulamayı telefonuna indirmelidir. Uygulamayı indirdikten sonra telefon numaranız ve şifreniz ile giriş yapmalısınız.

Uygulamaya giriş yaptıktan sonra sarı kutu puanları biriktirmeniz gerekmektedir. 500 puanı biriktirdikten sonra SK137 yazarak 2200’e mesaj göndermeniz gereklidir. Bütün bu işlemleri yaptıktan sonra 500 dakika hattınıza tanımlanacaktır. Kullanılan dakikalar sarı kutu puanlarından düşecektir.

Gurbet Tarifesi İle 1000 Dakika Bedava Konuşma Paketi

Gurbet tarifesinden faydalanmak isteyen kişiler App Store veya Play Store’dan uygulamayı telefonuna indirmelidir. Uygulamayı telefona indirdikten sonra bir defaya mahsus, yurt içinde Turkcel’li hat kullanıcıları ile bedava konuşabilirsiniz. Gurbet tarifesinde 1 GB internet hakkı da bulunmaktadır. İnternet hakkı yurt içi ve yurt dışında geçerlidir.

Turkcell Her Yöne Ücretsiz Konuşma Paketi

Turkcell kullanıcıları her yöne ücretsiz konuşma kampanyalarından faydalanabilecektir. Kampanyadan faydalanmak isteyen kişiler mesaj kısmına SURPRIZ yazarak 2222’e mesaj göndermelidir. Bu işlemler yapıldıktan sonra hediye dakika kazanabilirsiniz.

BİP Uygulaması İle Her Yöne Bedava Dakika Paketi

BİP uygulamasını ilk defa kullanan kişiler bedava her yöne konuşma imkanından faydalanabilecektir. Uygulamayı telefonunuzun markasına bağlı olarak App Store veya Play Store’dan indirebilirsiniz.

Turkcell BOL GB Tanışma Seti İle 750 Dakika Kazanma Paketi

Hazırkart kullanıcıları ile yeni Turkcell kullanmaya başlayan kişiler BOL GB tanışma seti ile bedava dakika kazanabilecektir. BOL GB dakika paketinden faydalanmak isteyen kişilerin 18 yaşından büyük olması gerekmektedir. Bu paket ile 750 dakika, 15 GB internet ve 250 SMS kazanabilecektir. Kampanya kapsamında kalan dakikalar bir sonraki ay kullanılamamaktadır. Ayrıca BOL GB Tanışma Seti yalnızca yurt içi kullanımlarda geçerlidir.

Hediye Havuzu İle Bedava Dakika Paketi

Turkcell hediye havuzu ile bedava konuşma hakkı kazanabilirsiniz. Hediye havuzundan bedava dakika konuşmak isteyen kişiler Dijital Operatör uygulamasını telefonuna indirmesi gerekmektedir. Uygulamaya giriş yaptıktan sonra hediye havuzu linkine tıklamalısınız. Ardından verilen görevleri yerine getirerek bedava konuşma, sms ve internet paketlerinden faydalanabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu