Turkcell

Turkcell Faturalı Bedava SMS

Turkcell Faturalı Bedava SMS 2024; Turkcell faturalı ve faturasız hat kullanıcılarına bedava SMS, dakika ve internet fırsatı sunmaktadır. Günümüzde SMS eskisi kadar tercih edilen bir mesajlaşma platformu değildir. Fakat hala kullanan kişiler vardır. SMS kullanana kişilerin bazılarının kullanım hakkı yetersiz kalmaktadır. Bu nedenle bedava SMS’in nasıl yapılacağı merak edilmektedir.

Aşağıdaki yazımızda Turkcell faturalı bedava smsin nasıl yapılacağı, hangi platformlardan yapılacağı gibi merak edilen detaylar yer almaktadır

Turkcell Bedava Faturalı SMS

Faturalı hat kullanıcıları bedava SMS kampanyalarından faydalanabilmektedir. SMS kullanım hakkı biten kişiler, 1 TL gibi cüzi miktar karşılığında her yöne 1000 SMS kazanabilecektir. Bu fırsattan yalnızca faturalı hat kullanan Turkcell’liler faydalanabilmektedir.

Faturalı hat kullanıcıları mesaj göndererek de bedava SMS kazanabilecektir. Bunun için yapılması gereken tek işlem telefonunuzun mesaj kısmına ücretsiz SMS kodunu yazarak ilgili numaraya mesaj gönderilmelidir.

  • Turkcell kullanıcıları GEL SMS yazarak 2222’ye kısa mesaj göndermelidir.
  • Süper Mesaj yazarak 2222’ye kısa mesaj gönderilmesi gerekmektedir.

Konuşma paketi içerisinde SMS olmayan kullanıcılarda kısa mesaj gönderebilecektir.  Bu şekilde SMS kazanmak isteyen kişiler SMS yazarak 2222’ye kısa mesaj göndermelidir. Bu sayede bedava 50 SMS kazanabilirsiniz

Turkcell Salla Kazan Uygulaması İle Bedava SMS Kazanma

Turkcell kullanıcıları Salla Kazan ile bedava SMS fırsatlarından faydalanabilmektedir. Salla Kazan uygulaması tarafından verilen hediyelerden faturalı ve faturasız hat kullanıcıları yararlanabilecektir. Uygulamada yer alan fırsatlardan faydalanmak isteyen kişilerin App Store veya Play Store’dan telefonuna Dijital Operatörüm uygulamasını indirmelidir. Daha sonra ise telefon numarası ve şifre ile giriş yaparak, haftada bir defa  verilen bedava fırsatlardan faydalanabilecektir.

Turkcell BİP Uygulaması İle Bedava SMS Kazanma

BİP uygulaması WhatsApp gibi online olarak mesajlaşma, konuşma fırsatı sunan uygulamalardandır. BİP uygulaması da faturalı ve faturasız hat fark etmeksizin bütün Turkcell kullanıcılarına bedava konuşma fırsatları sunmaktadır. Uygulama Turkcell kullanıcılarına farklı hediyeler vermektedir. Bu hediyelerden faydalanmak isteyen kişilerin uygulamayı App Store veya Play Store’dan telefonuna indirmesi gerekmektedir. Uygulama içersinde bulunan görevleri yerine getirerek SMS dışındaki kampanyalardan da faydalanabilirsiniz.

BİP uygulaması içersinde Kim Hediye İster ve Sürpriz Nokta gibi sayfalar bulunmaktadır. Bu sayfalara giriş yaparak haftada birden fazla bedava kampanyalardan faydalanabilirsiniz.

GNC Uygulaması İle Bedava SMS Yapma

Turkcell genç kullanıcılara daha fazla fırsat sunmaktadır. Bu fırsatlardan faydalanmak isteyen kişilerin 26 yaş ve altı olması gerekmektedir.  Uygulamayı kullanmak isteyen kişiler App Store veya Playy Store’dan telefonuna indirmelidir. Daha sonra giriş yaparak uygulamada yer alan fırsatlardan faydalanabilirsiniz.

GNC uygulaması tarafından verilen kampanyalardan faturalı ve faturasız hat kullanıcılarına faydalanabilmektedir.

Sürpriz Nokta Uygulaması İle Bedava SMS Kazanma

Sürpriz Nokta uygulaması faturalı ve faturasız hat kullanıcılarına bedava SMS kullanım hakkı vermektedir. Bu kampanyalardan faydalanmak isteyen kullanıcıların akıllı bir telefona sahip olması ve GPS uygulamasını aktif olarak kullanması gerekmektedir.  GPS ayarını aktif ederek Sürpriz nokta bul sekmesine tıklamalısınız.  Belirlenen noktaları ziyaret ederek verilen hediyelerden faydalanabilirsiniz.

BAKINIZ >>> Turkcell Bedava SMS 2024

Özel Günlerde Bedava SMS Kazanma

Turkcell kullanıcılarına özel günlerde sevdikleri ile mesajlaşması için bedava SMS fırsatı sunmaktadır. Özel günlerde sunulan bu fırsatlardan faturalı ve faturasız hat kullanıcıları faydalanabilmektedir.

Şeker Bayramı’nda bedava SMS kazanmak isteyen kişiler SEKER yazıp 2222’ye mesaj göndermelidir. Kurban Bayramı’nda SMS kazanmak isteyen kişiler KURBAN yazıp 2222’ye mesaj göndermelidir. Yılbaşında bedava SMS kazanmak için YILBASI yazarak 2222’ye mesaj gönderebilirsiniz. Bu kampanya 19 Mayıs, 29 Ekim, 23 Nisan gibi günlerde de geçerlidir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu