Turkcell

Turkcell Bedava SMS Hilesi

Turkcell Bedava SMS Hilesi 2024; Günümüzde en çok kullanılan mesajlaşma yöntemi WhatsApp’tır. Fakat bazı kullanıcılar SMS ile mesajlaşma yöntemini kullanmakadır. SMS ile mesajlaşma yöntemi kullanan kişilerin paketindeki kullanım hakkı yetersiz kalmaktadır. Bu durum ile karşılanan Turkcell kullanıcıları bedava SMS hilesinin nasıl yapılacağı merak edilmektedir. Bedava SMS hilesi yapmak isteyen kullanıcılar farklı yöntemlere başvurarak bedava SMS yapabilecektir.

Aşğaıdaki yazımızda bedava SMS hilesi ile ilgili merak edilen soruların cevapları yer almaktadır.

Bedava SMS Hilesi Yapma 2024

Turkcell kullanıcıları BİP ve Dijital Operatör uygulamalarını Play Store veya App Store’dan indirerek SMS, dakika ve internet yapabilecektir. Bu uygulamaları indiren kişiler gerekli yöntemleri yapmalıdır.

Uygulamalar ile haftada bir defa veya birkaç defa bedava fırsatlardan faydalanabilirsiniz. Verilen hediyeler kullanıcıların hattına tanımlandıktan sonra kullanılabilecektir. Turkcell aboneleri bu yöntemleri kullanarak bedava SMS hilesi yapabilecektir.

Hediye Havuzu İle Bedava SMS Hilesi Yapma

Hediye havuzu ile bedava SMS yapmak isteyen kişiler, Dijital Operatör uygulamasını telefonuna App Store veya Play Store’dan indirmelidir. Daha sonra telefon numarası ve şifre ile sisteme giriş yapılması gerekmektedir. Hediye havuzu kullanıcılarına diledikleri hediyeyi seçme imkanı sunmaktadır. Burada bulunan görevleri yerine getirerek belirlediğiniz hediyeyi seçme imkanınız bulunmaktadır. Bu uygulama sayesinde bedava SMS hilesinden faydalanabilecektir.

Hediyeli Soru Servisi İle Bedava SMS Hilesi Yapma

Hediyeli soru servisinden faydalanmak isteyen kişilerin uygulamayı Play Store ya da App Store’dan telefonuna indirmesi gerekmektedir. Hediyeli soru servisinden faydalanmak isteyen kişilerin 7 TL gibi cüzi bir miktar ödemesi gerekmektedir. Haftalık olarak sorulan 5 soruya doğru cevap verildiğinde bedava SMS yapılabilecektir.

Turkcell Her Yöne Bedava SMS Hilesi

Turkcell her yöne bedava SMS hilesinden faydalanmak isteyen kişiler BİP uygulamasını Play Store veya App Store’dan telefonuna indirmesi gerekmektedir. Uygulamada aboneye verilen görevler yerine getirerek bedava SMS hilesinden faydalanabilecektir. Turkcell kullanıcıları kullandığı paket ile ilgili avantajlardan faydalanma hakkına sahiptir.

Sürpriz Nokta İle Bedava SMS Hilesi Yapma

Sürpriz nokta uygulamasından bedava SMS hilesi yapmak isteyen kişiler kişiler BİP uygulamasını Play Store veya App Store’dan telefonuna indirmelidir.  Sürpriz nokta uygulamasını kullanmak isteyen kişilerin telefonlarında GPS uygulamasının da bulunması gerekmektedir.

Sürpriz nokta uygulamasını indiren kullanıcılar “Sürpriz noktayı bul” seçeneğine tıklayarak, verilen adresi seçmelidir. Bu işlemleri yapan kullanıcılar bedava SMS hilesinden faydalanabilecektir.

Güncel bedava SMS kampanyaları hakkında bilgi almak için Turkcell Bedava SMS 2024 yazısını okuyabilirsiniz.

Kim Hediye İster İle Bedava SMS Hilesi Yapma

Kim Hediye İster kanalı da BİP uygulaması içerisinde yer almaktadır. Burada yer alan fırsatlardan faydalanmak isteyen kişilerin BİP uygulamasını aktif olarak kullanması gerekmektedir. Uygulamayı kullanan kişiler arama yaptıklarında ya da sevdiklerine mesaj gönderdiklerine bedava SMS kazanma fırsatı sunmaktadır.

GNÇ Uygulaması İle Bedava SMS Hilesi

GNÇ uygulamasından faydalanmak isteyen kişilerin 26 yaş altı olması gerekmektedir. Bu nedenle kişilerin bu tarife ile ilgili olan tarifeyi seçmelidir. Uygulamayı indirdikten sonra gerekli koşulları yerine getiren kişiler bedava SMS ve diğer kampanyalardan faydalanabilecektir.

GNÇ Uygulaması Çatlat Kanalı İle Bedava SMS Hilesi

GNÇ uygulaması içerisinde yer alan Çatlat Kanalına giriş yaparak, yumurta çatlatma işlemi yaparak bedava SMS hilesi yapabilecektir. Uygulamayı kullanan kişiler haftada belirlenen iki gün yumurtaları çatlatarak hediyelerden faydalanabilecektir. Hediyelerin kullanım süresi günlük, haftalık ve aylık olarak değişmektedir.

Turkcell Her Yöne Bedava SMS Hilesi 2024

SMS kodları ile bedava SMS yapılabilmektedir. Aşağıda SMS kodları ile bedava SMS hilesi ile ilgili detaylar yer almaktadır.

  • ABONE yazarak 2222’ye mesaj göndermelisiniz. Bu işlemi yapan kişiler 50 SMS’ten 1000 SMS’e kadar bedava SMS hilesinden faydalanabilecektir.
  • GEL SMS yazarak 2222’ye mesaj gönderen kişiler, bedava 100 SMS elde etme şansına sahip olacaktır. Gelen onay mesajından sonra bedava SMS fırsatı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Turkcell kullanıcıları SMS yazarak 2222’ye mesaj göndermelidir. Bu yöntemi uygulayarak bedava SMS kazanma şansına sahip olabilirsiniz. Gelen onay mesajından sonra bedava SMS hilesinden faydalanabilirsiniz.

Sizlere bu yazımızda Turkcell Bedava SMS Hilesi 2024 hakkında bilgi vermeye çalıştım. Turkcell Bedava SMS Hilesi hakkında aklınıza takılan soruları yorum kısmına yazabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu