Turkcell

Turkcell Faturasız Bedava SMS Kazanma

Turkcell Faturasız Bedava SMS Kazanma 2024; Turkcell faturasız hat kullanıcıları bedava SMS kazanma yöntemlerini araştırmaktadır. Turkcell operatörü müşterilerinin memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Bu nedenle binlerce kişi Turkcell kullanmaktadır. Turkcell’in müşterilerine sunduğu imkanlardan biri  de faturasız hatlara özel bedava SMS kampanyalarıdır.

Turkcell operatörlerinin tercih edilmesinin nedeni her yerde çekim gücünün fazla olmasından kaynaklanmaktadır. Bu sayede insanlar nerede olursa olsun her yerden sevdikleri ile doyasıya konuşabilecektir.

Aşağıdaki yazımızda Turkcell faturasız hat kullanıcılarına verilen bedava SMS kampanyalarından ve bedava SMS nasıl yapılacağı ile ilgili merak edilen detaylar yer almaktadır.

Turkcell Faturasız SMS Paketi Nedir?

Turkcell faturasız hat kullanıcılarına bedava SMS vermektedir. Günümüzde SMS ile mesajlaşma fazla tercih edilmese dahi hala kullanan binlerce kişi bulunmaktadır. Bu nedenle verilen SMS paketleri yetersiz kalmaktadır. Turkcell müşterilerine bedava SMS kampanyalarından faydalanarak ücret ödemeden bedava SMS yapabilecektir.

Kalan SMS miktarı da müşteriler tarafından merak edilmektedir. Kalan SMS ile ilgili detayları öğrenmek isteyen kişiler KALAN yazıp 2222’ye ücretsiz mesaj göndererek kullanım detayları ile ilgili bilgi edinebilecektir.

Mesaj göndermek istemeyen kişiler ise, *159# numarasını tuşlayarak bedava SMS kazanabilecektir.

Turkcell Bedava SMS Kazanma 2024

Turkcell operatör kullanıcıları bedava SMS’in nasıl yapılacağını merak etmektedir. Bu sayede herhangi bir ödeme yapmadan bedava SMS fırsatlarından faydalanabilecektir. Bedava SMS fırsatlarından faydalanmak isteyen kullanıcılar aşağıda belirtilen yöntemleri kullanmalıdır.

Mesaj Göndererek Bedava SMS Kazanma

Turkcell kullanıcıları SANS SMS yazarak 2222’ye mesaj göndererek, 5000 SMS’e kadar bedava SMS kazanabilecektir.

Turkcell özel günlerde insanlar sevdikleri ile doyasıya mesajlaşması için kullanıcılarına bedava SMS fırsatı sunmaktadır. Bu fırsatlardan faydalanmak isteyen müşterilerin mesaj göndermesi gerekmektedir. Yılbaşında bedava SMS kazanmak isteyen müşteriler YILBASI SMS yazarak 2222’ye mesaj göndermeli, Cumhuriyet Bayramı’nda bedava SMS kazanmak isteyen müşteriler CUMHURIYET SMS yazarak 2222’ye mesaj göndermelisiniz.

Şeker Bayramı’nda bedava SMS kazanmak isteyen müşteriler SEKER SMS yazıp 222’ye mesaj göndermelidir. Kurban Bayramı, 19 Mayıs gibi özel günlerde de bedava SMS kazanılabilmektedir. Bu fırsatlardan faydalanmak için de 2222’ye mesaj gönderilmesi gerekmektedir.

Turkcell Uygulamalar İle Bedava SMS Kazanma

Turkcell faturalı ve faturasız hat kullanıcılarına uygulamalar ile bedava SMS fırsatı sunmaktadır. Uygulamaları telefonunuza indirerek bedava SMS fırsatlarından faydalanabilirsiniz.

GNC Uygulaması İle Bedava SMS Kazanma

GNC uygulaması Turkcell kullanıcılarına bedava SMS fırsatı sunmaktadır. GNC uygulamasından faydalanmak isteyen kişiler App Store veya Play Store’dan telefonlarına uygulamayı indirerek fırsatlardan faydalanabilecektir. GNC uygulamasından yalnızda 26 yaş ve altı Turkcell kullanıcıları faydalanabilmektedir. Uygulamaya giriş yapılarak, bedava SMS, dakika ve internet gibi fırsatlardan faydalanabilecektir. GNC uygulaması ile her hafta bedava SMS, internet gibi fırsatlardan yararlanabilecektir.

Turkcell BİP Uygulaması İle Bedava SMS Kazanma

BİP uygulamasını telefonunuza indirerek bedava SMS kazanma şansını yakalamanız mümkündür. Bedava SMS kazanmak isteyen kullanıcılar Play Store veya App Store uygulamasından telefonuna indirerek bu fırsatlardan faydalanabilecektir. Uygulamayı indirdikten sonra telefon numarası ve şifre ile giriş yapılmalıdır. Uygulama sayesinde konuştukça, mesajlaştıkça birçok hediye kazanabilirsiniz.

Salla Kazan Uygulaması İle Bedava SMS Kazanma

Salla Kazan uygulamasını Turkcell operatörü kullanıcıları, Play Store veya App Store uygulamasından telefonunuza indirerek haftalık sunulan fırsatlardan faydalanabilecektir. Salla Kazan uygulamasını indirdikten sonra telefon numarası ve şifresi ile uygulamaya giriş yapılması gerekmektedir.  Uygulamaya giriş yaptıktan sonra haftada bir gün Salla Kazan uygulamasından ücretsiz SMS kazanabilecektir.

Turkcell Hediye SMS Gönderme

Turkcell faturalı veya faturasız hat sahiplerine hediye SMS vermektedir. Hediye SMS kampanyasından faydalanma isteyen kişilerin hatlarına SMS yüklemesi yapılacaktır.

Salla Kazan uygulamasından da kazanılan hediyeler paylaşılabilmektedir. Bu sayede hediyesini kullanmak istemeyen kişiler ihtiyacı olan Turkcell kullanıcılarına gönderebilecektir.

Turkcell Faturasız Bedava 100 SMS Kazanma

Turkcell faturasız hat kullanıcıları zaman zaman düzenlenen kampanyalar ile bedava SMS kazanabilecektir. Düzenlenen kampanyalara katılım sağlayarak bedava 100 SMS’ten faydalanabilecektir.

Turkcell 1000 SMS Hediyesi

Turkcell operatörü kullanıcılarına 1 hafta geçerli 1000 SMS fırsatı sunmaktadır. 1000 SMS paketinden faydalanmak isteyen kişilerin IPTAL IZIN yazarak 2222’ye mesaj göndermesi gerekmektedir. Daha sonra gelen mesaja 2197 yazarak yanıtlanması gerekmektedir. Bu işlemleri yaparak 1 hafta geçerli 1000 SMS fırsatlarından faydalanması mümkün olacaktır.

Turkcell tarafından yapılan güncel mesajlaşma kampanyaları için Turkcell Bedava SMS yazısını okuyarak öğrenebilirsiniz.

Turkcell bedava dakika kazanmak için Turkcell Bedava Dakika 2024 yazısını inceleyebilirsiniz. Ayrıca güncel bedava internet kampayaları için Turkcell Bedava İnternet 2024 yazısını okuyabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu