Türk Telekom

Türk Telekom Bedava Dakika Nasıl Yapılır?

Türk Telekom Bedava Dakika Nasıl Yapılır? Türk Telekom insanlar sevdikleri ile doyasıya konuşabilmesi için bedava dakika fırsatı sunmaktadır. Bedava dakika fırsatlarından faydalanmak isteyen kişilerin kampanyaları takip etmesi gerekmektedir.

Bedava dakika kazanmak isteyen kişiler Selfy’li geceler kampanyası, Sil Süpür gibi uygulamaları telefonuna indirerek 50 dakikadan 250 dakikaya kadar bedava konuşma fırsatı elde edebilecektir.

Aşağıdaki yazımızda “Türk Telekom bedava dakika nasıl yapılır?” sorusunun cevabı ile ilgili detaylar yer almaktadır.

Türk Telekom Sil Süpür Uygulaması İle Bedava Dakika

Sil Süpür uygulaması Türk Telekom kullanıcıları tarafından en fazla tercih edilen uygulamadır. Uygulamayı Play Store veya App Store’dan telefonunuza indirmeniz gerekmektedir. Uygulamayı indirdikten sonra telefon numarası ve şifreniz ile giriş yapanız gerekmektedir.

Uygulamaya giriş yapan Türk Telekom kullanıcıları bedava internet, sınırsız konuşma paketi ve daha birçok sürpriz hediye kazanabilecektir.

Türk Telekom Selfy İle Bedava Dakika Yapma

Türk Telekom 25 yaş ve altı gençlere bedava dakika kazanma imkanı sunmaktadır. Bedava dakika fırsatından faydalanmak isteyen Selfy kullanıcıları, Selfy yazarak 4545’e mesaj göndermelidir. Gelen onay mesajından sonra bedava dakika fırsatlarından faydalanabilirsiniz. Kampanya dahilinde her yöne 250 dakika, Türk Telekom kullanıcıları ile bedava konuşma fırsatlarından faydalanabilirsiniz.

Türk Telekom Bedava Dakika Yapma 2024

Bedava dakika kazanmak isteyen faturasız Türk Telekom kullanıcıları, Selfy tarifesini satın alarak geceleri konuşma paketi kazanabilecektir. Selfy kampanyasından faydalana kişilerin yapması gereken yöntem hattına 30 TL ve üzeri yükleme yapmalıdır. Bu kampanya dahilinde bedava konuşma fırsatından faydalanmak isteyen kişiler gece 21:00 ile ertesi sabah 09:00’a kadar sevdikleri ile bedava konuşabilecektir. Bunun için GECE yazarak 4545’e mesaj göndermesi gerekmektedir.

Türk Telekom SEÇ Konuşmak Lazım Kampanyası İle Bedava Dakika Kazanma

Türk Telekom S.E.Ç. Konuşmak Lazım Kampanyası ile kullanıcılar sevdikleri ile doyasıya konuşabilecektir. Bedava konuşmak isteyen Türk Telekom kullanıcıları numarasını Türk Telekom’a taşıması gerekmektedir.  Numarasını taşıyan kişiler herhangi bir katılım şartı olmadan 500 dakika kazanabilecektir. Kampanyanın aylık ücreti 37 TL’dir. Tahahhüt şartı olmadan kampanyadan faydalanmak isteyen kişiler ise 47 TL ödeyerek bedava konuşma fırsatından faydalanabilecektir.

Türk Telekom 50 Dakika ve 100 Dakika Hediye Kazanama

Türk Telekom kullanıcıları 50 dakika ve 100 dakika kazanmak isteyen kişiler PAKET yazarak 9090’a mesaj göndermelidir. Gelen onay mesajından sonra bedava konuşma kampanyasından faydalanabilirsiniz. Bu kampanyadan faydalanan kişiler yalnızca Türk Telekom kullanıcıları ile bedava konuşabilecektir.

Türk Telekom Hafta Sonu Bedava Konuşma 2024

Türk Telekom hafta sonu insanlar sevdikleri ile doyasıya konuşabilsin diye bedava konuşma imkanı sunmaktadır. Bu kampanyadan faydalanmak isteyen kişiler HAFTASONU yazarak 4242’ye mesaj göndermelidir.

Hafta sonu bedava dakika kazanmak için uygulanabilecek diğer yöntem ise, SABIT 2000DK yazarak 6368’e mesaj göndermelidir. Bu kampanya dahilinde 9 TL gibi cüzi bir miktar ödeme yapılması gerekmektedir. Bu işlemleri yaptıktan sonra gelen onay mesajının ardından bedava konuşma imkanlarından faydalanabilirsiniz.

Türk Telekom Ev Hanımlarına Bedava Konuşma Paketi

Türk Telekom ev hanımlarına bedava konulma imkanı sunmaktadır. Bedava konuşma kampanyasından faydalanmak isteyen kişiler 15 TL gibi cüzi bir miktar ödeyerek bedava 150 dakika kazanabilecektir. Bu paketi seçen ev hanımları gün içerisinde 10:00 ile 15:00 arasında Türk Telekom kullanıcıları ile bedava 2000 dakika kazanabilecektir.

Güncel bedava dakika kampanyaları için Türk Telekom Bedava Dakika 2024 yazısını okuyabilirsiniz.

Türk Telekom Ev İnterneti Olana Bedava Dakika

Türk Telekom ev interneti kullanan kişilere bedava dakika vermektedir. Ev interneti aboneliği başlatan kişiler her yöne 500 dakika kazanabilecektir. Bu tarife dahilinde kişiler, her yöne geçerli 500 dakika kazanabilecektir.

Ayrıca ev interneti kullanan kişiler akşam 19:00 ile sabah 07:00 arası geçerli 3000 dakika kazanabilecektir. 12 ay tahahhüt sözü veren kişiler kampanya ile ilgili detaylı bilgi almak için 444 14 44 numaralı iletişim hattını arayarak detaylı bilgi alabilecektir.

Türk Telekom Faturasız Hat Bedava Dakika

Türk Telekom faturasız hat kullanıcıları bedava dakika kazanmak için hattına 30 TL ve üzeri yükleme yapmalıdır. Bu yöntemi uygulayan kişiler GECE yazarak 4545’e mesaj göndermelidir. Bu kampanya 21:00 ile 09:00 saatleri arasında geçerlidir.

Türk Telekom Faturalı Hat Bedava Dakika Kazanma

Türk Telekom faturalı hat kullanıcıları bedava dakika kazanmak için bazı SMS kodlarını, belirli numaralara mesaj göndererek dakika kazanabilecektir. Bedava dakika kazanmak için faturalı veya faturasız hat fark etmeksizin farklı uygulamalar bulunmaktadır. Bu uygulamaları telefonuna indiren Türk Telekom kullanıcıları bedava dakika kazanabilecektir.

Türk Telekom Bedava Dakika Veren Uygulamalar

Türk Telekom bedava dakika kazanmak için farklı uygulamalar bulunmaktadır. Bedava dakika kazanmak isteyen kişilerin uygulamaları App Store veya Play Store’dan telefonuna indirmesi gerekmektedir. Sil Süpür uygulaması Türk Telekom kullanıcıları tarafından en çok tercih edilen uygulamalardandır.  Uygulamayı telefonuna indiren Türk Telekom kullanıcıları haftalık olarak verilen çeşitli hediyelerden faydalanabilecektir.

Sizlere bu yazımızda Türk Telekom Bedava Dakika Nasıl Yapılır? hakkında bilgi vermeye çalıştım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu