Türk Telekom

Türk Telekom Bedava Dakika (Güncel Kampanyalar)

Türk Telekom Bedava Dakika 2023; Türk Telekom binlerce müşterisine bedava dakika hediye etmektedir. Bedava dakika kazanmak isteyen Türk Telekom müşterileri arada bir düzenlenen kampanyaları takip etmelidir. Türk Telekom uygulamalarından da bedava dakika kazanmak mümkündür.

Türk Telekom müşterileri tarafından merak edilen bedava dakika kazanma yöntemleri ve kampanyalar aşağıdaki yazımızda yer almaktadır.

Türk Telekom Bedava Dakika Kazanma Yolları

Türk Telekom bedava dakika kazanmak isteyen kişiler Sil Süpür uygulamasını telefonuna indirerek bedava dakika kazanabilmektedir. Bedava dakika kazanmak isteyen kişiler bazı mesaj kodlarını yazarak ilgili numaralara mesaj göndermelidir. Bu gibi daha birçok yöntem ile bedava dakika kazanabilir, sevdikleriniz ile doyasıya konuşmanın keyfini çıkarabilirsiniz.

Türk Telekom Bedava 50-100 Dakika Kazanma Kampanyası

Türk Telekom kampanyaları arasından en uygun olan kampanya 50 – 100 dakika kampanyasıdır. Bu kampanyadan faydalanmak isteyen kişiler PAKET yazarak 9090’a mesaj göndermelidir. Gelen onay mesajından sonra bedava dakika hakkınızı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Sil Süpür Uygulaması İle Bedava Dakika Kazanma

Sil Süpür uygulaması Türk Telekom kullanıcılarına en fazla hediye veren uygulamadır. Uygulamada yer alan hediyelerden faydalanmak isteyen Türk Telekom müşterileri uygulamayı App Store veya Play Store’dan telefonuna indirmelidir. Telefona indirdikten sonra telefon numarası ve şifre ile giriş yapılması gerekmektedir. Daha sonra haftada bir defa Sil Süpür uygulaması sayesinde bedava hediyeler kazanabilirsiniz.

Türk Telekom Selfy İle Bedava Dakika Kazanma

Türk Telekom 7-25 yaş arası gençlere ayrıcalıklı kampanyalar düzenlemektedir. Bu kampanyalardan birisi de bedava konuşma kampanyasıdır. Bedava konuşmak isteyen gençler her ay hattına 30 TL yükleme yapmalıdır. Bu şartı yerine getiren Selfy kullanıcıları GECE yazarak 4545’e mesaj göndermelidir. Bu kampanya sayesinde her akşam 21:00 ile sabah 09:00 arasında sevdikleriniz ile bedava konuşma fırsatı elde edebilirsiniz.

Türk Telekom Hafta Sonu Bedava Konuşma Kampanyası

Hafta sonu insanlar sevdikleri ile iletişim kurmak ister. Bu nedenle Türk Telekom müşterilerine hafta sonu bedava dakika hediyesi vermektedir. Bu hediyeden faydalanmak isteyen Türk Telekom müşterilerinin aylık olarak en az 30 TL yükleme yapması gerekmektedir. Bu şartı yerine getiren kişiler HAFTASONU yazarak 4242’ye mesaj göndermelidir. Bu sayede 2000 dakika hattınıza tanımlanacaktır. Cumartesi saat 00:00 ile pazar 23:59 arasında Türk Telekom kullanan kişiler ile bedava konuşabilirsiniz. Kampanya dahilinde hattınıza 1 ay geçerli 2000 dakika yüklenecektir. Kalan kullanım hakkınız bir sonraki aya devretmez.

Türk Telekom Her Yöne Bedava Dakika

Her yöne bedava dakika kazanmak isteyen Türk Telekom kullanıcılarının yapması gereken işlem oldukça basittir. Her yöne bedava dakika kazanmak içn HERYONE DK yazarak 5555’e mesaj gönderilmesi gerekmektedir. Bu işlemi yaptıktan sonra bedava dakika hakkınız hattınıza tanımlanacaktır.

Türk Telekom Bedava Dakika Hilesi

Türk Telekom kullanıcıları tarafından en çok araştırılan konuların başında bedava dakika hilesi gelmektedir. Türk Telekom kullanıcılarına farklı kampanyalar ve uygulamalar aracılığı ile bedava dakika vermektedir. Bu nedenle bedava dakika hilesi nasıl yapılır gibi bir soruyu araştırmaya gerek yoktur.

Türk Telekom kamu çalışanlarına da ayrıcalıklı kampanyalar düzenlemektedir. Bu kampanyalardan faydalanmak isteyen kamu çalışanları belgeleri ile Türk Telekom merkezlerine başvuru yapmalıdır.

Sizlere bu yazımızda Türk Telekom Bedava Dakika 2023 güncel kampanyaları hakkında bilgi vermeye çalıştım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Ev Hanımlarına Yardım Başvurusu