Türk Telekom

Türk Telekom Bedava Dakika Hilesi

Türk Telekom Bedava Dakika Hilesi 2024; Günümüzde herkes neredeyse artan vaktini telefon ile ilgilenerek ve birbiri ile iletişim kuararak geçirmektedir. Bazıları telefonu eğlence, vakit geçirmek amacıyla kullanırken, bzılarının hayatında ise telefon önemli bir yer tutmaktadır. Sevdikleri ile veya hayatında sürekli birileri ile iletişim haline olan kişilerin dakikası bazen yetersiz kalmaktadır. Bu  durum binlerce kişiyi bedava dakika hilesinin nasıl yapılacağını araştırmaya yönlendirmiştir.

Aşağdaki yazımızda Türk Telekom kullanıcıları tarafından bedava dakika nasıl yapılır? Sorusu ile ile ilgili merak edilen detaylar yer almaktadır.

Türk Telekom Bedava Dakika Hilesi

Türk Telekom bedava dakika hilesi yapmak isteyen kişiler taraftar paketlerinden, Sil Süpür uygulamasından veya Selfy ile yapılabilmektedir. Bedava dakika yapmak için farklı SMS kodları da bulunmaktadır. Bu kodlar ile geçerli numaraya mesaj göndererek bedava dakika yapılması mümkündür.

Türk Telekom SMS Göndererek Bedava Dakika Kazanma Hilesi

Türk Telekom kullanıcıları bedava dakikayı SMS göndererek de kazanabilmektedir. Bedava dakika kazanmak isteyen kişiler PAKET yazarak 9090’a mesaj göndermelidir. Bu işlemi yapan kişilerin hattına 50 veya 100 dakika yüklenmektedir. Gelen onay mesajının ardından bedava konuşma fırsatlarından faydalanabilirsiniz.

Türk Telekom Sil Süpür Uygulaması İle Bedava Dakika Hilesi

Sil Süpür uygulaması neredeyse bütün Türk Telekom kullanıcısının telefonunda olan uygulamadır. Uygulamayı App Store veya Play Store’dan telefonunuza indirerek bedava dakika, internet ve SMS gibi çeşitli hediyelerden faydalanabilirsiniz. Burada yer alan hediyelerden faydalanmak için uygulamaya telefon numarası ve şifre ile giriş yapmanız gerekmektedir.

Sil Süpür uygulamasında yer alan hediyeler günlük, haftalık veya aylık olarak değişmektedir. Hafatda bir defa uygulamada yer alan hediyelerden faydalanabilirsiniz.

Türk Telekom Selfy Uygulaması İle Bedava Dakika Hilesi

Selfy 25 yaşından küçük gençlere avantaj sağlamaktadır. Selfy abonelerine bedava konuşma fırsatı sunmaktadır. Selfy’de yer alna fırsatlardan faydalanmak isteyen kişiler ilk olarak üyesi olmalıdır. Üye olmak için Selfy yazarak 4545’e mesaj göndermelidir.

Selfy de yer alan hediyelerden faydalanmak isteyen kişilerin bazı şartları taşıması gerekmektedir. Hediyelerden faydalanmak isteyen gençlerin hattına 30 TL ve üzeri yükleme yapılmalıdır.

Selfy abonesi olan kişiler GECE yazarak 4242’ye mesaj göndermelidir. Bu yöntemi kullanan kişiler 30 gün boyunca geçerli olan, Türk Telekom kullanan kişilerle 30 gün boyunca akşam 21:00 ile sabah 09:00 arası bedava konuşabilecektir. Bu kampanyada 2000 dakika bulunmaktadır.

Türk Telekom Ücretsiz Dakika Hilesi

Türk Telekom Türkiye Taşkömürü Kurumu’nda çalışan kişilere ve bu kurumdan emekli olan kişilere bedava dakika hizmeti sunmaktadır.  Bedava dakika fırsatlarından faydalanmak isteyen kişilerin Elmas tarifesine dahil olması gerekmektedir. Türkiye Taşkömürü Kurumu’nda çalıştığınızı veya bu kurumdan emekli olduğunuzu belirten belgeyi Türk Telekom abone merkezini ziyaret ederek teslim etmelisiniz.

Her Yöne Konuşma Kampanyası İle Bedava Dakika Kazanma Hilesi

Türk Telekom kadın müşterilere özel de farklı kampanyalar düzenlemektedir. Bu kampanyadan faydalanmak isteyen kadın müşteriler aylık 30 TL ve üstü yükleme yapmalıdır. Yapılan yükleme ile bedava konuşma hediyesi kazanmaktadırlar.

Sizlere bu yazımızda Türk Telekom Bedava Dakika Hilesi yapma yöntemleri hakkında bilgi vermeye çalıştım. Aklınıza takılan soruları yorum kısmına yazabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu