Türk Telekom

Türk Telekom Bedava Faturasız SMS

Türk Telekom Bedava Faturasız SMS 2022; Türk Telekom faturasız hat kullanıcıları bedava SMS paketleri ile ilgili araştırma yapmaktadır. Günümüzde SMS sık olarak tercih edilmese dahi, hala kullanan binlerce insan vardır. Bu nedenle bazen SMS paket hakkı yetersiz kalmaktadır.

Türk Telekom faturasız bedava kazanmak isteyen kişilerin yapması gereken işlemler aşağıda yer almaktadır.

Türk Telekom Bedava Faturasız SMS Paketi Nedir?

Türk Telekom müşterilerine en fazla bedava kampanyalar veren operatörlerdendir. Faturasız hat kullanıcıları tarafından bedava SMS farklı uygulamalardan veya bazı SMS kodları ile yapılabilmektedir. Bu sayede herhangi bir ücret ödemeden bedava sevdikleriniz ile mesajlaşabilirsiniz.

Türk Telekom Bedava SMS Kazanma

Türk Telekom faturasız ve faturalı hat kullanıcıları bedava SMS kazanmak için en çok bilinen uygulamalardan biri de Sil Süpür uygulamasıdır. Sil Süpür uygulamasını telefonuna indiren kişiler ücretsiz bedava SMS kazanabilecektir.

Ücretsiz mesajlaşma kampanyası sayesinde yurt içinde ve yurt dışında sevdikleriniz ile ücretsiz mesajlaşabilirsiniz.

Esnaf dostu tarifeler ile bedava kampanyalardan faydalanabilirsiniz.

Türk Telekom Bedava Faturasız SMS Kampanyaları

Türk Telekom faturasız hat kullanıcıları anlık bedava SMS fırsatından faydalanmak için ANLIK MESAJLAŞMA yazarak 4545’e kısa mesaj göndermelidir.  Fakat bu kampanyaya katılmak için faturasız hat kullanıcılarının bazı şartları yerine getirmesi gerekmektedir.  Kullanıcılar kampanyadan faydalanmak için aylık düzenli olarak hesabına 25 TL ve üzeri yükleme yapmalıdır. Bu şartları yerine getiren kullanıcılar gelen onay mesajından sonra bedava mesajlaşabilecektir.

Bir diğer SMS kampanyası ise Selfy’dir. Selfy kampanyasından faydalanmak isteyen kişiler hattına 30 TL ve üzeri yükleme yapmalıdır. Daha sonra self aboneleri “Selfy’li Geceler Kampanyası’na” katılarak hediye SMS kazanabilecektir. Bu kampanyadan faydalanmak isteyen kişiler GECE yazarak 4545’ e mesaj göndermelidir. Yaklaşık 48 saat içerisinde hattınıza tanımlanacaktır.

Sil Süpür Uygulaması İle Bedava SMS Kazanma

Sil Süpür uygulaması Türk Telekom kullanıcıları tarafından en çok bilinen ve kullanılan uygulamalardandır. Faturalı ve faturasız hat kullanıcıları uygulamada yer alan kampanyalardan faydalanabilmektedir. Uygulamadan faydalanmak isteyen kişiler Play Store veya App Store’dan uygulamayı telefonuna indirerek, telefon numarası ve şifresi ile giriş yapmalıdır. Daha sonra Sil Süpür bölümüne giriş yaparak günlük, haftalık ve aylık olarak verilen hediyelerden faydalanabilecektir.

Selfy Uygulaması İle Bedava SMS Kazanma

Selfy uygulamasını Play Store veya App Store’dan telefonuna indiren kişiler bedava SMS kazanabilecektir. Bedava SMS kazanmak isteyen kişiler uygulamaya kaydolmalıdır. Selfy uygulamasından faydalanmak isteyen kişilerin 25 yaş altı olması ve telefonunda en az 30 TL yüklü olması gerekmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu