Türk Telekom

Türk Telekom Bedava SMS Nasıl Kazanılır?

Türk Telekom Bedava SMS Nasıl Kazanılır? SMS hayatımıza WhatsApp gibi uygulamaların girmesi ile popülerliğini yitirmeye başlamıştır. Fakat hala SMS kullanan birçok kişi bulunmaktadır. SMS kullanan kişilerin mesaj hakkı yetersiz olmaktadır. Türk Telekom mesaj hakkı yetersiz olan kişilere bedava SMS kazanma hakkı vermektedir. Bedava SMS kazanmak isteyen Türk Telekom kullanıcıları nasıl kazanılacağını merak etmektedir.

Aşağıdaki yazımızsa Türk Telekom kullanıcıları tarafından merak edilen “Türk Telekom Bedava SMS Nasıl Kazanılır?” sorusunun cevabı ile ilgili merak edilen detaylar yer almaktadır.

Türk Telekom Bedava SMS Nasıl Yapılır?

Bedava SMS kazanmak isteyen Türk Telekom kullanıcıları Sil Süpür uygulamasını telefonuna indirerek veya bazı SMS kodları ile ilgili numaralara mesaj göndererek bedava SMS kazanma fırsatı elde edebilecektir.

Türk Telekom faturalı ve faturasız hat kullanıcıları için farklı kampanyalar düzenlemektedir. Düzenlenen bu kampanyaları takip ederek bedava dakika, SMS ve internet kazanabilirsiniz.

Türk Telekom Faturalı ve Faturasız Hatlara Bedava SMS

Türk Telekom faturalı ve faturasız hat kullanıcıları bedava SMS kazanmak için yapılacak işlemleri merak etmektedir. Faturalı ve faturasız hat kullanıcıları Sil Süpür uygulamasından bedava SMS kazanma şansı elde edebilmektedir.

Aynı zamanda evde internet kullanan faturalı ve faturasız hat kullanıcıları bedava SMS kazanma fırsatı elde edebilmektedir. Bunun için kullanıcıları cep telefonunun mesaj kısmına giriş yaparak HY250SMS yazarak 5555’e mesaj göndermelidir. Bu yöntemi uygulayan kişilerin hattına her ay 250 SMS otomatik olarak tanımlanacaktır.

Türk Telekom Faturasızdan Faturalıya Geçene Bedava SMS

Türk Telekom faturasızdan faturalıya geçiş yapan müşterilerine bedava SMS kazanma fırsatı sunmaktadır. Bedava SMS kazanmak isteyen kişiler SECSMS yazarak 5555’e mesaj göndermelidir. Bu yöntemi uygulayan kişilerin hattına bedava 10000 adet SMS, 1 yıl boyunca yüklenecektir. Bu kampanyaya geçiş yapmadan önce kampanya detayları ile ilgili bilgi sahibi olmalısınız. Kampanya şartlarını karşılamayan kişiler bedava 10000 SMS fırsatından faydalanamayacaktır.

Türk Telekom Taraftar Paketi İle Bedava SMS Kazanma

Türk Telekom Taraftar paketine geçiş yapan kullanıcılarına bedava SMS kazanma hakkı vermektedir. Bedava 5000 SMS kazanmak isteyen kişilerin Fenercell, Gsmobile, Konyasporcell paketlerinden birine geçiş yapmalıdır. Paket değiştirdiğinize dar bilgilendirme mesajı gelecektir. SMS bilgisi telefonunuza geldikten sonra GERİTARAFTAR yazarak 5555’e mesaj gönderilmelidir. Gelen onay mesajından sonra bedava mesaj hakkınızı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Türk Telekom Lira Paylaş İle Bedava SMS Kazanma

Türk Telekom Lira Paylaş özelliği ile sevdiklerinize TL gönderebilirsiniz ve bedava SMS kazanma şansı elde edebilirsiniz. Bedava SMS kazanmak isteyen kişilerin yerine getirmesi gereken şartlar ise, son 6 ayda 3 defa lira paylaş servisini kullanmış olması ve hattına en az 300 TL yüklemiş olmasıdır. Bu şartları yerine getiren kişiler 100 SMS kazanma hakkı elde edebilecektir. SMS hakkınız hattınıza tanımlandığında bilgilendirme mesajı gelecektir. Gelen mesajdan sonra kullanmaya başlayabilirsiniz.

Türk Telekom Selfy İle Bedava SMS Kazanma

Türk Telekom gençlere ayrıcalıklı fırsatlar sunmaktadır. Selfy kullanan gençler bedava dakika, SMS ve internet gibi çeşitli kampanyalardan faydalanabilmektedir. Selfy kampanyalarından faydalanmak isteyen gençlerin hattına 25 TL ve üzeri yükleme yapması gerekmektedir. Bunun için ANLIK MESAJLASMA yazarak 4545’e mesaj gönderilmesi gerekmektedir. Gelen onay mesajından sonra bedava SMS hakkınızı kullanabilirsiniz.

Türk Telekom Sil Süpür Uygulaması İle Bedava SMS Kazanma

Sil Süpür uygulaması Türk Telekom kullanıcılarına çeşitli hediyeler veren uygulamalardandır. Uygulamada yer alan binlerce hediyeden faydalanmak isteyen kişiler App Store veya Play Store’dan uygulamayı telefonuna indirmelidir. Daha sonra telefon numarası ve şifre ile uygulamaya giriş yapmalıdır. Bu sayede birbirinden farklı hediyeler kazanma fırsatı elde edebilirsiniz.

Türk Telekom SMS Kazanma Hilesi

Türk Telekom bedava SMS kazanmak isteyen kişiler bedava SMS hilesinin nasıl yapılacağını araştırmaktadır. Bedava SMS kazanmak isteyen kişiler DENEME yazarak 5555’e mesaj göndermelidir. Bu yöntemi uygulayan kişiler bedava SMS, dakika ve internet gibi çeşitli hediyeler kazanabilmektedir.

Güncel bedava SMS kampanyaları için Türk Telekom Bedava SMS 2024 yazısını okuyabilirsiniz. Ayrıca SMS hileleri için Türk Telekom Bedava SMS Hilesi 2024 makalesini okuyabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu