Türk Telekom

Türk Telekom Dakika Hediye Etme

Türk Telekom Dakika Hediye Etme 2022; Türk Telekom kullanıcılarına bedava dakika veren operatörlerdendir. Bedava dakika kazanmak isteyen Türk Telekom kullanıcıları Sil Süpür uygulamasından ve bazı SMS kodları ile bedava dakika kazanabilmektedir.

Aşağıdaki yazımızda Türk Telekom bedava dakika hediye etme ile ilgili merak edilen detaylar yer almaktadır.

Türk Telekom Bedava Dakika Hediye Nasıl Verilir?

Türk Telekom insanlar sevdikleri ile konuşabilmesi için bedava dakika hediye etmektedir. Bedava dakika kazanmak isteyen Türk Telekom kullanıcılarının yapması gereken işlem oldukça basittir. Bedava dakika hediye etmek isteyen kişiler, dakika göndermek istediği numarayı yazarak boşluk bırakmalı ve kaç lira göndereceğini yazarak 9235’e mesaj göndermelidir. Gönderilen miktar transfer yapılan numaraya iletilecektir.

Türk Telekom Bedava Dakika Hediye Etme Nasıl Yapılır?

Türk Telekom bedava dakika transferi yapmak isteyen kişiler oldukça kolay bir yöntem ile lira transferi yapabilecektir. Bedava lira transferi yapmak isteyen kişiler SMS ile dakika hediye edebilmektedir.

Türk Telekom Kontör Transferi Nasıl Yapılır?

Türk Telekom kontör transferi nasıl yapılacağı kullanıcılar tarafından en çok merak edilen konulardandır. Kontör transferi yapmak isteyen kişiler TL göndermek için 9235 numaralı iletişim hattını aramalıdır. Arama imkanı olmayan kişiler ise mesaj göndererek bedava kontör transferi yapabilmektedir. Bunun için yapılması gerekenler kontör gönderilecek numarayı yazıp boşluk bırakarak gönderilecek miktar girilmelidir. Daha sonra ise 9235’e mesaj gönderilerek bedava kontör transferi yapılabilecektir.

Türk Telekom En Az Kaç TL Gönderilir?

Türk Telekom bedava lira transferi yapacak olan kişiler tarafından minimum ve maksimum ne kadar gönderileceği merak edilmektedir. Bedava lira transferi yapmak isteyen kişiler en az 1 TL en fazla 30 TL lira gönderebilmektedir. Bir ayda en fazla 150 TL lira transferi yapılabilmektedir. Sistem daha fazla lira transferi yapılmasına izin vermemektedir.

Türk Telekom Hediye Dakika Gönderme

Türk Telekom bedava dakika göndermek isteyen kişiler 2 farklı yöntem kullanarak hediye dakika gönderebilmektedir. İlk olarak hediye dakika göndermek isteyen kişiler 9235’i aramalıdır. Bedava hediye dakika göndermek için bir diğer yöntem ise mesaj göndermektir. Mesaj göndermek isteyen kişiler transfer yapacağı numarayı mesaj kutusuna yazmalıdır. Daha sonra boşluk bırakarak gönderilecek TL miktarı girilmelidir. Son olarak 9235’e mesaj gönderilmesi gerekmektedir. Bu yöntemi uygulayan kişilerin TL transferi başarıyla gerçekleşecektir.

Türk Telekom Lira Paylaş Nasıl Yapılır?

Lira Paylaş özelliği bütün Türk Telekom kullanıcılarına açık bir özelliktir. İsteğe bağlı olarak kullanılan bir özelliktir. Lira Paylaş kampanyası gönderilen lira miktarına göre 1.99 TL ile 3.39 TL arasında değişiklik göstermektedir.

  • 1 TL ile 9 TL arası transfer yapacak olan kişiler 1,99 TL karşılığında lira transferi yapabilecektir.
  • 10 TL ile 19 TL arası transfer yapacak olan kişiler 2,59 TL karşılığında lira transferi yapabilecektir.
  • 20 TL ile 30 TL arası transfer yapacak olan kişiler 3,29 TL karşılığında lira transferi yapabilecektir.

Türk Telekom Faturalıdan Faturasız Hatta Lira Transferi Nasıl Yapılır?

Türk Telekom faturalı hat kullanıcıları faturasız hatlara lira transferi yapabilecektir. Lira transferi yapmak isteyen kişiler 9235’i arayarak veya lira gönderilecek numarayı, gönderilecek TL miktarını girip 9235’e mesaj göndererek hediye dakika gönderebilecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu