Türk Telekom

Türk Telekom Her Yöne Bedava Dakika

Türk Telekom Her Yöne Bedava Dakika 2024; Türk Telekom operatörü insanlar sevdikleri ile doyasıya konuşmanın keyfinin çıkarabilsin diye binlerce kullanıcısına bedava dakika hediye vermektedir. Verilen bu hediyeler sayesinde binlerce Türk Telekom kullanıcısı herhangi bir ücret ödemeden sevdikleri ile iletişim kurabilecektir.

Aşağıdaki yazımızda binlerce Türk Telekom kullanıcısı tarafından merak edilen bedava dakika kazanma yöntemleri ve kampanyalar hakkında merak edilen detaylar yer almaktadır.

Türk Telekom Her Yöne Bedava Dakika Nasıl Yapılır?

Türk Telekom kullanıcıları farklı operatör kullanıcıları ile doyasıya konuşabilsin diye her yöne bedava konuşma hakkı vermektedir. Her yöne bedava dakika kazanmak isteyen kişiler, Sil Süpür uygulamasını ve diğer uygulamaları telefonuna indirmelidir.

Bedava dakika kazanmak isteyen kişiler Türk Telekom tarafından belirli dönemlerde düzenlenen kampanyaları takip ederek sürpriz hediyelerden faydalanabilecektir.

Sil Süpür Uygulaması İle Her Yöne Bedava Dakika Kazanma

Sil Süpür uygulaması, Türk Telekom kullanıcıları tarafından en çok bilinen ve tercih edilen uygulamadır. Uygulamadan faydalanmak isteyen kişiler, Play Store veya App Store’dan uygulamayı telefonuna indirmelidir. Daha sonra ise, telefon numarası ve şifre ile sisteme griş yapılması gerekmektedir. Sisteme giriş yaptıktan sonra haftada bir defa, günlük, haftalık veya aylık sürpriz hediyeler kazanabilirsiniz.

Selfy Uygulaması İle Her Yöne Bedava Dakika Kazanma

Selfy uygulaması sayesinde Türk Telekom kullanan 25 yaş altı gençler bedava hediye kazanabilmektedir. Selfy uygulaması ile bedava dakika kazanmak isteyen kişilerin telefonuna uygulamayı indirmelidir. Uygulamayı indiren kişilerin hattına en az 30 TL yükleme yapması gerekmektedir.

Türk Telekom Her Yöne Hediye Konuşma Kampanyası

Türk Telekom kadın abonelere de ayrıcalık tanımaktadır. Bedava dakika kazanmak isteyen kişiler kampanya başlatılmadan bir ay içerisinde saat 13:00 ve 14:00 saatleri arasında her yöne konuşma fırsatı elde edebilecektir.

Bu kampanyadan faydalanmak isteyen kadın kullanıcıların ayda bir defa hattına 25 TL ve üzeri yükleme yapması gerekmektedir. Ayrıca kampanyadan faydalanmak isteyen kişiler HERYONE DK yazıp 5555’e mesaj göndermelidir. Gelen onay mesajından sonra her yöne bedava dakika hakkınızı kullanabilirsiniz.

Türk Telekom WOOPS İle Bedava Dakika

Woops’a kaydolan Türk Telekom kullanıcıları bedava dakika kazanma fırsatı elde edebilecektir. Bedava dakika kazanmak isteyen Türk Telekom kullanıcıları WOOPS yazarak 4545’e mesaj göndermelidir. Bu yöntemi yapmak istemeyen kişiler ise, uygulamayı telefonuna indirdikten sonra Online işlemler sekmesine giriş yaparak bedava dakika kazanma fırsatı elde edebilecektir.

Türk Telekom Bedava Dakika Hilesi

Türk Telekom faturalı ve faturasız hat kullanıcıları her yöne bedava dakika hilesinin nasıl yapıldığını araştırmaktadır. Türk Telekom bedava dakika hilesi nasıl yapılır sorusuna net bir cevap bulunmamaktadır. Bedava dakika kazanmak isteyen kişilerin düzenlenen kampanyaları takip etmesi gerekmektedir. Kampanyalarda belirtilen şartları yerine getiren kişiler bedava dakika hediyesinden faydalanabilecektir.

Türk Telekom Her Yöne 200 Dakika

Türk Telekom kullanıcıları diğer operatör kullanıcıları ile doyasıya konuşabilmek için 8 TL gibi cüzi bir miktar ödeyerek her yöne doyasıya konuşabilmektedir. Her yöne konuşma fırsatından faydalanmak isteyen kişiler mesaj kısmına 200 yazarak 2111’e mesaj göndermelidir. Gelen onay mesajının ardından her yöne konuşma paketiniz hattınıza yüklenecektir.

Türk Telekom Her Yöne 400 Dakika

Türk Telekom kullanıcıları 12 TL ödeyerek her yöne sevdikleri ile konuşabilecektir. Bu konuşma paketinden faydalanmak isteyen kişiler mesaj kısmına HY400 yazarak 5555’e mesaj göndermelidir. Gelen onay mesajından sonra her yöne dakikanızı kullanabilirsiniz.

Türk Telekom Her Yöne 600 Dakika

Türk Telekom kullanıcıları 16 TL ödeyerek her yöne 600 dakika konuşma fırsatından faydalanabilmektedir. Bu fırsattan faydalanmak isteyen kişiler 600DK yazarak 5555’e mesaj göndermelidir.

Güncel bedava dakika kampanyaları için Türk Telekom Bedava Dakika 2024 yazımızı okuyabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu