Turkcell

Turkcell Ücretsiz SMS Atma

Turkcell Ücretsiz SMS Atma 2024; Turkcell ücretsiz SMS’in nasıl yapılacağı birçok kullanıcı tarafından merak edilmektedir.  Turkcell her gün binlerce kişiye hediye veren operatörlerdendir. Bu nedenle binlerce kişi Turkcell operatörü kullanmaktadır.

Turkcell ücretsiz SMS kampanyası farklı yöntemler kullanılarak yapılmaktadır. Bu durum Turkcell kullanıcılarını memnun etmektedir.

SMS kullanım hakkı biten veya paketinde SMS olmayan kullanıcılar tarafından merak edilen “Turkcell ücretsiz SMS atma nasıl yapılır?” , sorusunun cevabı aşağıdaki yazımızda yer almaktadır.

Turkcell Ücretsiz SMS Atma Nasıl Yapılır?

Turkcell abonelerine kolaylık sağlayan farklı kampanyalar bulunmaktadır. Bu kampanyalar Turkcell kullanıcılarına kendi paketleri içersinde kullanım sağlayan SMS paketleridir.

Bedava SMS yapmak isteyen kişiler, telefonunun mesaj kısmına ABONE yazarak 2222’ye mesaj göndermelidir. Bu yöntemi uygulayan kişiler bedava 50 SMS’ten 1000 SMS’e kadar ücretsiz fırsatlardan faydalanabilecektir.

Turkcell Ücretsiz SMS Atma Nasıl Yapılır?

Turkcell ücretsiz SMS göndermek isteyen kişilerin aşağıdaki adımları takip etmesi gerekmektedir.

Ücretsiz SMS atmak isteyen kişiler SMS yazarak 2222’ye mesaj göndermelidir. Bu paketi yapılan kişilerin hattına 5000 SMS tanımlanacaktır. Gelen bilgilendirme mesajından sonra ücretsiz SMS hakkınızı kullanabilirsiniz.

Turkcell Ücretsiz SMS Atma

Turkcell faturalı veya faturasız hat kullanıcıları bir hat satın almamış olmalıdır. Böyle yapan kişilerin SMS’leri başkasının kullanma hakkı bulunmamaktadır. Bu kampanya kendine ait faturalı hatlar için geçerlidir.  Turkcell kullanıcıları bedava SMS hakkını başkalarına aktarması mümkün değildir. Hediye olarak verilen SMS’ler yalnızca tanımlanan telefon numaralarında geçerlidir.

Turkcell Ücretsiz Bedava 100 Mesaj Paketi Kampanyası

Turkcell kullanıcıları bedava SMS yapmak için farklı yöntemler denemektedir. Ücretsiz SMS yapmak isteyen kişiler GEL SMS yazarak 2222’ye mesaj göndermelidir. Bu sayede hattınıza 30 adet bedava SMS paketi yüklenecektir. Gelen onay mesajından sonra bedava SMS’lerinizi kullanabilirsiniz.

Turkcell Salla Kazan İle Ücretsiz SMS Yapma

Salla Kazan uygulaması binlerce kullanıcı tarafından tercih edilmektedir. Uygulama kullanıcılarına bedava SMS, dakika ve internet fırsatı sunmaktadır. Bu fırsatlardan faydalanmak isteyen kişiler App Store veya Play Store’dan uygulamayı telefonuna indirmelidir.  Daha sonra telefon numarası ve şifre ile giriş yaparak sisteme giriş yapmalısınız. Salla Kazan kısmına giriş yapan kişiler haftada bir defa verilen hediyelerden faydalanabilecektir.

Şans SMS İle Ücretsiz SMS Yapma

Şans SMS ile ücretsiz SMS yapmak isteyen kişiler “SANS SMS” yazarak 2222’ye mesaj göndermelidir.  Bu yöntemi uygulayan kişiler 5000 SMS’e kadar ücretsiz SMS hakkı kazanabilecektir. SMS hakkı biten kişiler bu kampanyadan tekrar faydalanabilecektir.

Yükle Kazan İle Bedava SMS Kazanma

Bedava SMS kazanmanın diğer yöntemi ise, Yükle Kazan ile SMS kazanmaktır. Yükle kazan kampanyası ile bedava SMS yapmak isteyen kişiler Dijital Operatör uygulamasına giriş yapmalıdır. Uygulamadan banka kartı veya kredi kartı ile yükleme yapıldığında, yaptığınız yükleme kadar TL kazanabilirsiniz.

Turkcell Anında Bedava SMS Kazanma

Turkcell anında SMS kazanmak isteyen kişiler, Turkcell’den gelen reklamlara onay vermelidir. Bunun için Turkcell hattı takılı olan telefonunuzdan “İPTAL İZİN” yazarak  2222’ye mesaj gönderilmelidir. Daha sonra ise gelen mesajı onayladığınıza belirten “DEVAM” mesajını göndermelisiniz. Bu işlemi yapan kişilerin hesabına anında 1000 SMS tanımlanacaktır.

Turkcell SMS Veren Uygulamalar

Turkcell kullanıcılarına ücretsiz SMS, dakika ve internet yapmasına fırsat veren uygulamalar bulunmaktadır. Bu uygulamaları Play Store veya App Store’dan telefonunuza indirmeniz gerekmektedir. Telefonunuza indirdikten sonra ücretsiz fırsatlardan faydalanabilirsiniz.

 • Turkcell Yaani Arama Motoru Uygulaması
 • Turkcell Goller Cepte Uygulaması
 • Dergilik Uygulaması
 • GNÇ Uygulaması
 • Turkcell Upcall Uygulaması
 • Turkcell BİP Uygulaması
 • Sen Yap Diye Kanalı
 • Sürpriz Nokta Servisi
 • Fizy Servisi
 • Turkcell Operatör Uygulaması Salla Kazan
 • Turkcell Toplantıdayım Uygulaması

Turkcell SMS paketiniz bittiyse ek paket almak yerine Turkcell Bedava SMS 2024 yazımızı okuyabilirsiniz. Turkcell Ücretsiz SMS Atma hakkında merak ettiklerinizi yorum kısmına yazabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu