Türk Telekom

Türk Telekom Hat Fiyatları (Güncel Fiyatlar)

Türk Telekom Hat Fiyatları 2024; Ülkemizin en büyük telekomünikasyon şirketlerinden biri olan Türk Telekom; cazip faturalı ve faturasız hat fiyatları ile Türk Telekom’a geçiş yapan yeni üyelerine birbirinden güzel avantajlar sunuyor.

Türk Telekom’a abone olan faturalı hat kullanıcılarının herhangi bir hat ücreti ödemeleri gerekmezken, söz konusu faturasız hatlar olduğunda ücretler; 500 TL ile 750 TL arasında değişiklik gösterebiliyor.

Fiyatlar; müşterilerin hat satın almak adına gittikleri Türk Telekom mağazasına göre değişiklik gösterebiliyor.

Bu yazımızda hattını Türk Telekom’a taşımak ya da yeni bir hat almak isteyen kişiler için Türk Telekom hat fiyatlarına dair bilgi vermeye çalışacağız.

Türk Telekom Yeni Hat Fiyatı 2024

Yeni bir faturalı hat satın alan Türk Telekom abonelerinden herhangi bir hat ücreti talep edilmiyor.

Bununla birlikte hat ücreti; kişilerin faturalarına yansıtılıyor.

Örneğin; 12 ay için Türk Telekom’da kalacağına dair sözleşme imzalayan kişiler, hat ücretlerini 12 ay boyunca eşit taksitler halinde ödemiş oluyorlar.

Türk Telekom faturasız hat fiyatları ise 500 TL ile 750 TL arasında değişiyor.

Türk Telekom Faturalı Hat Fiyatları

Faturalı hattını Türk Telekom’a taşıyan ya da yeni bir hat tesisi ile Türk Telekom’lu olan yeni abonelerin herhangi bir hat ücreti ödemeleri gerekmiyor.

Bu kişiler, abone oldukları tarife ve pakete göre aylık ücretlendirmeye tabi tutuluyorlar.

Türk Telekom Faturasız Hat Fiyatları

Türk Telekom faturasız hat satın alan müşterilerin ise faturalı hat kullanıcılarının aksine hat ücretini ödemeleri gerekiyor. Türk Telekom faturasız Hat ücretleri ise 500 TL ile 750 TL arasında olabiliyor.

Bu noktada kişinin faturasız hattını hangi Türk Telekom mağazasından satın aldığı, hangi şehirde alışveriş yaptığı vb. faktörler belirleyici oluyor.

Müşterilerin faturasız hat ücretinin yanı sıra her ay abone oldukları tarife ve paket ücretini de ödemeleri gerekiyor.

Türk Telekom Yeni Sim Kart Ne Kadar?

Türk Telekom sim kart fiyatı serbest piyasa koşullarında satıldığı için değişiklik göstermektedir. Bazı bayilerde Türk Telekom sim kart fiyatı 500 TL civarında satılırken bazı Türk Telekom bayilerinde ise 750 TL’ye satılmaktadır. Türk Telekom sim kart fiyatları 500 TL ile 750 TL arasında satılmaktadır.

Türk Telekom Faturalı Hat Tarifeleri ve Paketleri

Türk Telekom’dan faturalı hat alan kişiler; birbirinden avantajlı tarife ve paketlere abone olabiliyorlar.

Türk Telekom Özgürce Tarifeler, Ferah Tarifeler, Hoş Geldin Tarifeleri, Konuşkan Tarifeler, Aşmayan Tarifeler, Aile Tarifeleri, Mesleklere Göre Avantajlı Tarifler, Aşmayan Bol Tarifeler; en çok rağbet gören tarifeler arasında bulunuyor.

Aboneler; faturalı tarifelerine ek olarak, ek internet, ek ses, ek sms paketleri de satın alabiliyorlar.

Türk Telekom Online İşlemler’i kullanarak ya da www.turktelekom.com.tr sitesi üzerinden gerçekleştirecekleri online başvurularında ise birbirinden güzel hediyelerin sahibi olabiliyorlar.

En popüler ve en çok tercih edilen Türk Telekom faturalı hat tarife ve paketlerini kısaca aşağıdaki şekilde açıklayabiliriz:

Türk Telekom Özgürce Tarifeler

Türk Telekom Özgürce Tarifelerden birine Türk Telekom Online İşlemler ya da www.turktelekom.com.tr sitesi üzerinden abone olan kişiler; Sil Süpür oyununu oynadıklarında hediye olarak, tarifelerine ek olarak 5GB internet kazanıyorlar.

Aynı zamanda online başvurularda ilk 3 aya özel %15 indirim elde ediyorlar.

Üstelik e-dergi uygulamasında kullanabilecekleri sınırsız internete de kavuşuyorlar.

Özgürce Tarifeler; kendi içerisinde Özgürce 3, Özgürce 6, Özgürce 10, Özgürce Prime 15, Özgürce Prime 20, Özgürce Prime 25 tarifesi olacak şekilde 6 sınıfa ayrılıyor.

Online başvurularda aboneler; indirimli fiyatlardan faydalanabiliyorlar.

Tarife fiyatları; aylık 36 TL’den başlıyor ve 80 TL’ye kadar yükselebiliyor.

Türk Telekom Özgürce Tarife içeriklerine ve fiyatlarına dair detaylı bilgi edinmek ve online başvurunuzu gerçekleştirmek adına hemen https://bireysel.turktelekom.com.tr/mobil/web/tarife-ve-paketler/sayfalar/faturali/tarifeler/ozgurce-tarifeler.aspx linkini tıklayabilirsiniz.

Türk Telekom Ferah Tarifeler

Türk Telekom faturalı hat satın almayı düşünen kişilerin abone olabilecekleri tarifelerden bir diğeri olan Ferah Tarifeler; abonelerin fatura aşım derdini de çözüme kavuşturuyor.

Bu tarifelerden birine abone olan kişiler; tarifelerindeki sms, konuşma ve internet hakları sona erdiğinde herhangi bir ek ücret ödeme derdinden kurtuluyorlar.

Yani abonelerin sms, dakika ya da internet hakları bittiğinde tarife kapsamındaki kullanımları da otomatik bir şekilde durduruluyor.

Ferah Tarife’lerden birine üye olan kişiler, ilk 3 aylık deneme süresi boyunca hiçbir şekilde cayma bedeli de ödemiyorlar.

Üstelik her ay Sil Süpür’den 5GB hediye internet kazanıyorlar.

Türk Telekom Ferah Tarifeler; kendi içerisinde Ferah 2GB, Ferah 4GB, Ferah 8GB, Ferah 12GB, Prime Ferah 20GB tarifeleri olacak şekilde alt sınıflara ayrılıyorlar.

Ferah Tarifelere dair ayrıntılı bilgi için hemen https://bireysel.turktelekom.com.tr/mobil/web/tarife-ve-paketler/sayfalar/faturali/tarifeler/ferah-tarifeler.aspx linkini tıklayabilirsiniz.

Türk Telekom Hoş Geldin Tarifeleri

Yeni hattını Türk Telekom Online İşlemler veya www.turktelekom.com.tr sitesi üzerinden alan yeni abonelere yönelik olan Hoş geldin Tarifeleri; Hoş Geldin 2, Hoş Geldin 4, Hoş Geldin 6, Hoş Geldin 10, Hoş Geldin Prime 15 ve Hoş Geldin Prime 20 tarifelerinden oluşuyor.

Fiyatlar ise aylık 100 TL ile 250 TL arasında değişiyor.

Taahhütle bu tarifelerden birine üye olan kişiler, indirim elde edebiliyorlar.

Online olarak bu tarifelerden birine abone olan kişiler; sim kartlarını ise ev adreslerinden teslim alabiliyorlar. Yani yeni hatlar; abonelerin belirttikleri adreslere kargo ile gönderiliyor.

Hoş Geldin tarifelerine ve fiyatlarına dair bilgi almak için https://bireysel.turktelekom.com.tr/mobil/web/tarife-ve-paketler/sayfalar/faturali/tarifeler/hos-geldin-tarifeleri.aspx linkini tıklayabilirsiniz.

Türk Telekom Konuşkan Tarifeler

Abonelerin yalnızca 33 TL gibi oldukça uygun fiyatlara üye olabilecekleri en avantajlı tarifelerden olan Konuşkan Tarifeler; kendi içerisinde Konuşkan Mini Tarifesi ve Konuşkan Maksi Tarifesi olacak şekilde ikiye ayrılıyor.

Konuşkan Mini Tarifesi; aylık 1500 dakika, 100 SMS ve 1GB internet kullanımlarından oluşuyor.

Taahhütle bu tarifeye üye olan kişilerin ilk 12 ay için 33, sonraki 12 ay içinse yalnızca90 TL ödemeleri gerekiyor.

Aylık 3000 dakika, 100 SMS ve 3GB cepten internet içeren Konuşkan Maksi Tarifesi’ne taahhütle abone olanların ise ilk 12 ay için 43, sonraki 12 ay için 110 TL ödemeleri gerekiyor.

Konuşkan Tarifelerle ilgili bilgi almak adına hemen https://bireysel.turktelekom.com.tr/mobil/web/tarife-ve-paketler/sayfalar/faturali/tarifeler/konuskan-tarifeler-yeni.aspx linkini tıklayabilirsiniz.

Türk Telekom Aile Tarifeleri

Ailece 6GB ve Ailece 15 GB tarifesi olacak şekilde iki tarifeden oluşan Aile Tarifeleri’nde müşteriler; 5 kişiye kadar ortak paylaşımda bulunabiliyorlar.

Ailece 6GB tarifesine üye olanlar; her yöne 3000 dakika, aile içi sınırsız konuşma, 6GB mobil internet ve her yöne sınırsız SMS elde ediyorlar.

Ailece 15GB tarifesi ise her yöne 5000 dakika, grup içi sınırsız konuşma, her yöne sınırsız sms ve 15 GB mobil internet kullanım hakkından oluşuyor.

Türk Telekom Aşmayan Tarifeler

Fatura aşımı sonrasında her fatura döneminde yüksek rakamlar ödemekten kurtulmak isteyen kişilerin tercih edebilecekleri Aşmayan Tarifelere online platformda ya da Türk Telekom mağazalarına gidilerek abone olunabiliyor.

Aşmayan Tarifelere üye olan kişiler, tarifelerindeki kullanımlar sona erdiğinde artık sms, internet ya da konuşma haklarını kullanamıyorlar.

Dolayısıyla tarife aşımı sonrası ay sonunda faturalarında yüksek rakamlarla da karşılaşmıyorlar.

Aşmayan Tarifeler; Aşmayan Mini ve Maksi tarifeler olacak şekilde ikiye ayrılıyor.

Türk Telekom faturalı tarife ve paketlerin tamamına erişmek adına hemen https://bireysel.turktelekom.com.tr/mobil/web/tarife-ve-paketler/sayfalar/tarifeler-faturali.aspx linkini tıklayabilirsiniz.

Türk Telekom Faturasız Tarifeler ve Paketler

Faturasız tarife ve paketler; Üçlü Paketler, Keyifli Paketler, Selfy, Hoş Geldin Paketleri, İnternet Paketleri, İkili Paketler, Konuşma Paketleri, Mesajlaşma Paketleri, Taraftar Paketleri ve Faturasız Mobil Wi-fi Paketlerinden oluşuyor.

Türk Telekom’dan yeni bir faturasız hat satın alan müşterilerin abone olabilecekleri tarife ve paketleri ise aşağıdaki şekilde özetleyebiliriz:

  • Üçlü Paketler:

İnternet, sms ve konuşma paketlerinin üçünü birden içeren üçlü paketler de içeriğinde yer alan kullanım haklarına göre Dijital Paketler, 3 aylık 20GB Paketi, Yeni Keyifli 20GB Paketi, Alomatik Avantaj Paketleri vb. farklı paketlerden oluşuyor.

Aboneler; kendi ihtiyaç ve beklentilerine en uygun olan paketler arasından diledikleri pakete abone olabiliyorlar.

  • Keyifli Paketler:

Her yöne 750 dakika ve 100 SMS hakkından oluşan Keyifli Paketler; içeriğindeki GB miktarına göre KEYIFLI 3GB, KEYIFLI 6GB, KEYIFLI10GB, KEYIFLI15GB, KEYIFLI25GB paketlerinden oluşuyor.

Paket fiyatları ise 34 TL’den başlıyor ve 77 TL’ye kadar çıkabiliyor.

Paketlerin 28 günlük geçerlilik süreleri bulunuyor.

  • Selfy Paketler:

Selfy’li gençlere özel olan Selfy Paketlere son derece uygun olan fiyatlara abone olunabiliyor.

En çok tercih edilen paketlerden olan Selfy’nin Özgür 24 GB Paketi; 24 GB internet, 750 dakika ve 250 SMS kullanımından oluşuyor.

Aynı zamanda bu pakete abone olanlar, SİL SÜPÜR’den 4GB hediye internet kazanıyorlar.

  • Hoş Geldin Paketleri:

Her yöne 750 dakika ve 100 SM içeren Hoş Geldin Paketleri, uygun fiyatları ile ön plana çıkıyor.

Aboneler; Hoş Geldin 5GB, 10GB, 20GB ve 30GB paketlerinden birine üye olabiliyorlar.

28 gün geçerliliğe sahip olan paketler; 33 TL’den başlıyor ve 80 TL’ye kadar çıkıyor.

  • İnternet Paketleri:

İnternet kullanım haklarını dolduran kişilerin yararlanabileceği internet paketleri, günlük ve haftalık seçenekleri ile faturasız hat kullanıcılarına sunuluyor.

İnternet paketleri de kendi içerisinde Hızlı Paketler, Youtube Paketleri, Avantajım Paketleri, Haftalık ve Günlük İnternet Paketleri, Aylık İnternet Paketleri vb. sınıflara ayrılıyor.

Aboneler; mevcut paketlerine ek olarak haftalık ve günlük ek paketler de satın alabiliyorlar.

Türk Telekom faturasız hatlara özel internet paketlerine hemen göz atmak için https://bireysel.turktelekom.com.tr/mobil/web/internet/sayfalar/genel.aspx?kampanya=65 linkini tıklayabilirsiniz.

  • Konuşma Paketleri:

Faturasız hat kullanıcıları, ihtiyaçları doğrultusunda aylık ya da haftalık konuşma paketleri satın alabiliyorlar.

S.E.Ç Emekli 500 Paketi, Muhabbet Konuşma Paketleri; en çok satılan paketler arasında bulunuyorlar.

Aylık ya da haftalık konuşma paketlerinden oluşan ‘Muhabbet Konuşma Paketleri’; Aylık Muhabbet 2000 Dakika, Aylık Muhabbet 3000 Dakika, Haftalık 250 Dakika, Haftalık 500 Dakika, Haftalık 1000 Dakika paketlerinden oluşuyor.

  • Mesajlaşma Paketleri:

Türk Telekom faturasız müşteriler; mesajlaşma paketi olarak, 1.000 +10.000 SMS Paketini alabiliyorlar.

Abonelerin kendi mevcut tarifelerine ek olarak alabilecekleri bu paket; yurtiçi her yöne 1000 SMS, şebeke içi 10000 SMS ve yurtiçi her yöne 10 MMS hakkından oluşuyor.

Aboneler, aylık sadece 18 TL’ye bu paketi satın alabiliyorlar.

  • İkili Paketler:

SMS, dakika ve internet kullanımlarından yalnızca ikisini içeren İkili Paketler; Hesaplı 750 Paketi, Hesaplı 300 Paketi ve Her Yöne SMS Paketi’nden oluşuyor.

Hesaplı 750 paketinde her yöne 750 dakika ve 7500 SMS bulunuyor.

Bu paket, aylık sadece 30 TL’ye alınabiliyor.

Hesaplı 300 Paketi ise Her Yöne 300 Dakika ve Her Yöne 3000 SMS içeriyor.

Bu paket de yalnızca aylık 29 TL karşılığında alınabiliyor.

İkili paketlerden sonuncusu olan Her Yöne SMS Paketi ise Her Yöne 5000 SMS ve 500 MB mobil internetten oluşuyor.

Faturasız tarife ve paket içeriklerine ve fiyatlarına dair detaylı bilgi için https://bireysel.turktelekom.com.tr/mobil/web/tarife-ve-paketler/sayfalar/tarifeler-faturasiz.aspx linkini tıklayabilirsiniz.

Bu yazımızda Türk Telekom yeni hat fiyatlarına, abone olabileceğiniz faturalı ya da faturasız tarife ve paketlere dair sizleri bilgilendirmeye çalıştık.

Sizler de Türk Telekom müşterisiyseniz; konuyla ilgili her türlü soru ve görüşlerinizi yazımızın yorum kısmına yazabilir, önerilerinizi değerli okuyucularımızla paylaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu