Türk Telekom

Türk Telekom Ücretsiz İnternet Kazanma

Türk Telekom Ücretsiz İnternet Kazanma 2024; Türk Telekom müşterilerine birbirinden farklı sürpriz hediyeler vermektedir. Bu hediyeler arasında en çok tercih edileni ise ücretsiz internet paketleridir. Ücretsiz internet paketleri faturalı ve faturasız hat kullanıcılarına özel düzenlenmektedir. Paketlerden faydalanmak isteyen kişilerin kendilerine özel kampanyalara katılım sağlaması gerekir.

Bu yazımızda Türk Telekom faturalı ve faturasız hat kullanıcılarına özel ücretsiz internet kazanma ile ilgili detaylar yer almaktadır

Türk Telekom Selfy İle 1 GB Ücretsiz İnternet Kazanma

Türk Telekom Selfy ile kullanıcılarına hediye 1 GB internet vermektedir. Bu paketten faydalanmak isteyen kişilerin Selfy üyesi olması gerekir ardından “MOR HEDIYE” yazarak 4545’e mesaj göndermelidir. Bu paketten faydalanmak için yapılması gereken diğer işlem de hattınıza tek seferde 25 TL ve üzeri yükleme yapmaktır.

Türk Telekom Online İşlemler Uygulaması İle Ücretsiz İnternet Kazanma

Türk Telekom online işlemler uygulaması müşterilerine 1 GB hediye internet vermektedir. Bu fırsattan faydalanmak isteyen Türk Telekom kullanıcıları “1GB KAZAN” yazarak 5555’e mesaj gönder. Gelen onay mesajının ardından hediye internet paketiniz hattınıza tanımlanacaktır.

Türk Telekom Yeni Müşterilere Özel Ücretsiz İnternet Kazanma

Türk Telekom’a hattını taşıyan veya yeni gelen müşterilere özel 4 GB internet hediye etmektedir. Türk Telekom müşterisi değilseniz veya sonradan geçiş yaptıysanız, “BALLI 4GB” yazarak 2070’e göndermelisiniz. Gelen onay mesajının ardından 4 gigabayt internet paketiniz hattınıza tanımlanacaktır.

Türk Telekom Arayanı Bil Plus İle Ücretsiz İnternet Kazanma

Arayanı Bil Plus’a aylık abone olan veya aboneliğini yenileyen kişiler çekiliş hakkı elde etmektedir. ilk olarak servise katılım sağlamak için “PLUS” yazarak 7065’e mesaj göndermelisiniz. Ardından 6 ay abone olarak veya abonelik yenileyerek hediye internet çekilişine katılım hakkı kazanabilirsiniz. Servise 6 aylık abonelik gerçekleştirmek için PLUS yazıp 7066’a mesaj göndermelisiniz.

Türk Telekom BTK Akademi İle Ücretsiz İnternet Kazanma

Türk Telekom BTK akademi öğrencilerine ücretsiz hediye internet vermektedir. Bu kampanya yalnızca faturalı hat aboneleri için geçerlidir. BTK akademi eğitim portalı için kullanımlarda 2 fatura dönemi boyunca geçerli olacak yurt içi aylık 6 GB mobil internet kazanma şansı elde edilebilir. Kampanyaya katılım sağlamak isteyen Türk Telekom kullanıcıları “BTK Akademi” yazarak 5555’e mesaj göndermelidir.

Türk Telekom e-Fatura İle Ücretsiz İnternet Kazanmak

Hem kağıt israfını önlemek hem de doğayı korumak amacıyla başlatılan e fatura işlemiyle bedava internet kazanılabilir. Türk Telekom kullanıcıları da bir ay boyunca geçerli 1 GB internet kazanmak için 1 GB ve mail adresini yazarak 3008’e mesaj göndermelidir.

Türk Telekom Ücretsiz İnternet Veren Uygulamalar

Türk Telekom kullanıcıları birçok yöntemle bedava internet kazanabilir. Bedava internet kazanmak isteyen Türk Telekom kullanıcıları Türk Telekom online işlemler, Tambu, Selfy gibi uygulamalar ile günlük, haftalık ve aylık ücretsiz internet kazanma şansı elde edebilir.

Türk Telekom Faturasız Hat Kullanıcılarına Özel Ücretsiz İnternet

Türk Telekom herhangi bir banka hesabınız üzerinden hattınıza 40 TL ve üzeri yükleme yaptığınızda günlük 5 GB, 50 TL ve üzeri yükleme yaptığınızda haftalık 5 GB, 100 TL ve üzeri yükleme yaptığınızda ise aylık 5 GB internet paketi kazanabilirsiniz. Yükleme işlemini yapmadan önce “BANKA” yazıp 5555’e mesaj göndermelisiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu