Türk Telekom

Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyası 2024; Türk Telekom’un aylık olarak yenilenen kampanyaları sayesinde Türk Telekom müşterileri sürpriz hediyeler kazanabilir. Bu kampanyalar sayesinde Türk Telekom müşterileri günlük, haftalık veya aylık1 GB, 2 GB, 5 GB, 10 GB ve 30 GB’a kadar internet kazanma fırsatı elde edebilir.

2024 yılında sürekli olarak güncellenen kampanyalar sayesinde bedava internet kazanmak isteyen Türk Telekom müşteriler bu yazımızı okuyarak bilgi edinebilir.

Türk Telekom Selfy İle Bedava İnternet

Türk Telekom Selfy kullanıcıları, 1 GB bedava internet kazanabilir. Bedava internet kazanmak isteyen Selfy’liler telefonunun mesaj kısmından “MOR HEDIYE” yazarak 4545’e mesaj göndermelidir.

Kampanyadan faydalanmak için hattınıza tek seferde 25 TL ve üzeri yükleme yapmalısınız. Gelen onay mesajının ardından 1 GB internetinizi kullanmaya başlayabilirsiniz.

Türk Telekom Online İşlemler Uygulaması İle Bedava İnternet

Türk Telekom kullanıcıları, Türk Telekom Online İşlemler uygulamasını Play Store veya App Store’dan telefonuna indirerek 1 GB internet kazanma şansı elde edebilir. Uygulamayı telefonuna indiren Türk Telekom müşterileri kendi numarasına TL yükleme işlemi yaptıktan sonra bedava internet kazanabilir.

Bedava internet kazanmak isteyen kişiler “1 GB KAZAN” yazarak 5555’e mesaj göndermelidir. Gelen onay mesajının ardından 1 GB internet paketi hattınıza tanımlanır.

Türk Telekom Ballı 4 GB Bedava İnternet

Türk Telekom’a yeni gelen müşteriler, bedava 4 GB bedava internet vermektedir. Bedava internet kazanmak isteyen Türk Telekom müşterileri, “BALLI 4 GB” yazarak 2070’e mesaj göndermelidir. Böylece paketinizden harcamadan bedava internet hakkınızı kullanabilirsiniz.

Türk Telekom Hediye 5 GB İnternet Paketi

Türk Telekom’un hediye internet kampanyalarından biride hediye 5 GB internet paketidir. Kampanyadan faydalanmak isteyen Türk Telekom müşteriler “HEDIYE INTERNET” yazarak 5555 numarasına mesaj göndermelidir. Paket hattınıza tanımlandığında telefonunuza onay mesajı gelecektir. Ardından 5 GB internetinizi kullanabilirsiniz.

Türk Telekom E-Fatura İle Bedava İnternet Kazanma

Türk Telekom kullanıcıları fatura ödemelerini e-fatura yaparak 1 GB internet kazanabilir. Bu kampanya yalnızca faturalı hat sahiplerine özeldir. E-fatura ödeme yaparak, faturanızı SMS veya e-posta adresiniz üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Bu sayede hem kağıt israfını engelleyebilir, hem de faturalarınızı dilediğiniz zaman görüntüleyebilirsiniz.

1 GB internet kampanyasından faydalanmak içinse, 1GB e mail adresinizi yazarak 3008’e mesaj göndermelisiniz.

Her abone bu kampanyadan yalnızca bir defa faydalanabilir.

Türk Telekom 4.5G İle 30 GB Bedava İnternet

Türk Telekom 4.5G’ye geçiş yapan kullanıcılara hediye 30 GB internet vermektedir. Bu fırsattan faydalanmak için Türk Telekom bayilerini ziyaret ederek hattınızı yenilemeniz gerekir. Ardından telefonunuzun mesaj kısmına giriş yaparak, “4.5G 30GB” yazıp 5555’e mesaj göndermelisiniz.

Türk Telekom Hediye Sosyal Medya Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom kadın müşterilerine tek seferde 25 TL ve üzeri yükleme yapmaları durumunda 1 ay boyunca geçerli 1 GB Whatsapp, 1 GB Facebook ve 1 GB Twitter paketi vermektedir. Kampanyaya katılım sağlamak isteyen Türk Telekom müşterileri “SOSYAL PAKET” yazarak 5555’e mesaj göndermelidir.

Türk Telekom Faturasız Bedava İnternet

Herhangi bir banka hesabından hattına 40 TL ve üzeri yükleme yapan Türk Telekomlular günlük 5 GB, 50 TL ve üzeri yükleme yaptığında haftalık 5 GB, 100 TL ve üzeri yükleme yaptığında ise, aylık 5 GB internet paketi kazanabilir. Kampanyaya katılım sağlamak isteyen Türk Telekom müşterileri, “BANKA” yazarak 5555’e mesaj göndermelidir. Gelen onay mesajının ardından 5 GB internet hattınıza tanımlanacaktır.

Türk Telekom Bedava İnternet Hilesi

Türk Telekom müşterileri bedava internet hilesinin yapılıp yapılamayacağını araştırmaktadır. Fakat bedava internet hilesi diye bir şey yoktur. Türk Telekom’un müşterileri için hazırladığı kampanyalar sayesinde bedava internet hilesi ile ilgili detayları araştırmanıza gerek yoktur. Çünkü her kampanyada müşterilerine özel bedava internet paketleri vardır.

Türk Telekom hediye internet kampanyaları için Türk Telekom Bedava İnternet 2024 yazımızı okuyabilirsiniz ayrıca güncel internet hileleri için ise Türk Telekom Bedava İnternet Hilesi yazımızı inceleyebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu