Teknoloji

Türk Telekom Bedava İnternet Kazanma Yolları

Türk Telekom Bedava İnternet Kazanma Yolları 2024; Türk Telekom’un birbirinden eşsiz kampanyaları ile birçok kişi bedava internet kazanabilir. Kampanyalar her ay yenilenmektedir. Yenilenen kampanyaları takip eden faturalı ve faturasız hat kullanıcıları herhangi bir ücret ödemeden Türk Telekom’dan bedava internet kazanabilir.

Türk Telekom’dan bedava internet kazanmanın yollarını araştıran kişiler güncel kampanyalara bu yazımızdan erişebilir.

Türk Telekom 1 GB Bedava İnternet Kazanma

Sevdiklerine internet gönderen kişiler, Türk Telekom’dan 1 GB hediye internet kazanabilir. Kampanya sürecinde 1 GB ve 4 GB internet gönderimi yapan kişiler cepten 1 GB hediye internet kazanma şansı elde edebilir. Kampanyadan faydalanmak isteyen kişiler, hediye internet göndermek için göndermek istediğiniz kişinin telefon numarasını ve gönderim miktarını yazıp boşluk bırakarak 9433’e mesaj göndermelidir.

Örnek: HEDIYE 555* *** ** ** 1 GB

Türk Telekom Online İşlemler uygulamasından da hediye internet gönderimi yapılabilir. Bunun için App Store veya Play Store’dan uygulamayı telefonunuza indirmelisiniz.

Hediye internet gönderimi ücretli bir servistir. Gönderilen internet miktarına göre paket ücreti değişmektedir.

Paket İsmiPaket Ücreti
100 MB9,18 TL
250 MB19,38 TL
1 GB19,38 TL
4 GB39,78 TL

Türk Telekom 5 GB Bedava İnternet Kazanma

Türk Telekom E-Fatura ve SMS fatura servisini aktif eden kullanıcılar, 5 GB hediye internet kazanabilir. Bu servisi aktif ederek faturalarınızın e-posta veya kısa mesaj olarak görebilirsiniz. Bu sayede kağıt israfını önleyerek çevreye katkıda bulunabilirsiniz. Bu işlemi yapan Türk Telekom müşterilerinin hattına tek seferlik 5 GB internet yüklenecektir.

SMS fatura servisini aktif etmek için “5GB SMS FATURA” yazarak 5555’e mesaj göndermelisiniz.

E-fatura servisini aktif etmek içinse, “5GB “e-mail adresi” yazarak 5555’e mesaj göndermelisiniz.

Türk Telekom 10 GB Hediye İnternet Kazanma

Enfes 3, Enfes 6, Enfes 10, Enfes 15, Enfes 20, Kolay 2, Kolay 4, Kolay 8, Kolay 12 ve Kolay 20 tarifelerine geçiş yapan veya yeni hat alan kişiler 10 GB hediye internet kazanabilir. Hediye 10 GB internet kazanmak için “HEDIYE 10” yazarak 5555’e mesaj göndermelisiniz. Gelen onay mesajının ardından 10 GB internet paketinizi kullanabilirsiniz.

Türk Telekom Hediye 20 GB İnternet Kazanma

Özgür 3GB, Özgür 6GB, Özgür 10GB, Özgür 15GB, Özgür 20GB, Özgür 25GB, Özgür Prime 30GB, Özgür Prime 40GB, Özgür Prime Limitsiz Sosyal, Aşımsız Özgür 3GB, Aşımsız Özgür 6GB, Aşımsız Özgür 10GB, Aşımsız Özgür 15GB, Aşımsız Özgür 20GB, Aşımsız Özgür 25GB, Aşımsız Özgür Prime 30GB, Aşımsız Özgür Prime 40GB, Aşımsız Özgür Prime Limitsiz Sosyal, Fenercell Şampiyon 5, Fenercell Şampiyon 12, Fenercell Şampiyon 20, GSMobile Şampiyon 5, GSMobile Şampiyon 12, GSMobile Şampiyon 20, Konyasporcell Şampiyon 5, Konyasporcell Şampiyon 12, Konyasporcell Şampiyon 20, Selfy Avantajlı 5, Selfy Avantajlı 10 ve Selfy Avantajlı Limitsiz Sosyal tarifelerinden  herhangi birine geçiş yapan faturalı hat kullanıcıları 20 GB ve 30 GB hediye internet kazanabilir.

Belirtilen koşulları yerine getiren kullanıcılar, HEDIYE 20GB veya HEDIYE 30GB yazarak 5555’e mesaj göndermelidir. Gelen onay mesajının ardından internet paketiniz hattınıza tanımlanacaktır.

Türk Telekom Hediye Sosyal Medya Kampanyası

Türk Telekom hediye sosyal medya kampanyası, kadın müşterilerine özgü olan bir kampanyadır. Bu kampanya ile 2 GB internet kazanma şansı elde edebilirsiniz. Kampanyadan faydalanmak için hattınıza tek seferde en az 30 TL yükleme yapmalısınız. Daha sonra “SOSYAL PAKET” yazarak 5555’e mesaj göndermelisiniz. Ardından 1 GB WhatsApp, 1 GB Facebook ve Twitter’da geçerli olan 2 GB internet paketini kullanabilirsiniz.

Türk Telekom Hoş Geldin Kampanyası İle Bedava İnternet Kazanma

Türk Telekom hoş geldin kampanyası ile yeni hat alan veya hattını Türk Telekom’a taşıyan faturasız hat kullanıcıları ilk ay 750 dakika, 750 SMS ve 15 GB internet kazanabilir. Bu fırsattan faydalanmak için “BOLBOL” yazarak 5555’e mesaj göndermelidir.

Türk Telekom Sil Süpür Uygulaması İle Bedava İnternet

Türk Telekom müşteriler Sil Süpür kampanyası ile günlük, haftalık veya aylık bedava internet kazanabilir. Sil Süpür kampanyasından haftada bir defa faydalanılabilmektedir. Kampanyadan faydalanmak isteyen Türk Telekom müşterileri, Türk Telekom Online İşlemler uygulamasını telefonuna indirmelidir.

Güncel bedava internet kampanyaları için Türk Telekom Bedava İnternet 2024 yazımızı inceleyebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu