Türk Telekom

Türk Telekom Bedava İnternet Paketi

Türk Telekom Bedava İnternet Paketi 2024; Türk Telekom müşterilerine düzenlediği çeşitli kampanyalar ile bedava internet kazanma imkanı sağlamaktadır. Bu sayede Türk Telekom’da yaptığınız bazı işlemlerde sürpriz internet kazanma şansı elde edebilirsiniz.

Bedava internet paketinden faydalanmak için her ay düzenlenen kampanyaları takip etmelisiniz. Bu hediyeler sayede internetim bitti derdi olmadan ve paketinizden yemeden bedava internetin keyfini çıkarabilirsiniz.

Türk Telekom bedava internet kampanyalarını bu yazımızdan öğrenebilirsiniz.

Türk Telekom Online İşlemler Bedava İnternet

Türk Telekom Online İşlemler uygulaması, Türk Telekom müşterilerinin birçok işlemini kolayca yapabileceği bir uygulamadır. Uygulama sayesinde Türk Telekom müşterileri bedava internet kazanabilir.

Bedava 1 GB internet kazanmak isteyen Türk Telekomlular, uygulamayı telefonuna indirmeli ve kendi numarasından yükleme yapmalıdır. Ardından telefonunun mesaj kısmına girerek “1 GB KAZAN” yazarak 5555’e mesaj göndermelisiniz. Bu işlemi yaptıktan sonra telefonunuza onay mesajı gelecektir. Gelen onay mesajının ardından bir hafta boyunca 1 GB hediye internetinizi kullanabilirsiniz.

Türk Telekom Sil Süpür Bedava İnternet Paketi

Sil Süpür hizmeti, Türk Telekom müşterilerine günlük, haftalık ve aylık bedava internet kazanma imkanı sağlamaktadır. Bedava internet kazanmak için Türk Telekom Online İşlemler uygulamasını telefonunuza indirmelisiniz. Ardından uygulamaya giriş yaparak haftada yalnızca bir defaya mahsus internet kazanma şansı elde edebilirsiniz.

Sil Süpür’den bedava internet kazanmak için uygulamaya geç saatlerde yani yoğunluğun az olduğu zamanlarda girebilirsiniz. Böylece 1 GB, 5 GB, 10 GB ve 30GB’a kadar bedava internet kazanabilirsiniz.

Türk Telekom TL Yükle Bedava İnternet Kazan Kampanyası

Türk Telekom müşterileri TL yüklemesi durumunda 15  GB bedava internet kazanabilir. TL yükle bedava internet kazan kampanyası her ay yenilenmektedir. Kampanyadan faydalanmak için 15 TL ve üzeri yükleme yapmalısınız.

Yenilenen kampanya sayesinde günlük 1 GB ile 5 GB arasında bedava internet kazanabilirsiniz.

Türk Telekom Ballı 4 GB Bedava İnternet

Türk Telekom Ballı 4 GB bedava internet, Türk Telekom’a yeni gelen müşterilere özel olarak hazırlanan bir kampanyadır. Bu kampanyadan faydalanmak isteyen kişiler, Türk Telekom müşterisi değilse yapması gereken “BALLI 4 GB” yazarak 2070’e mesaj göndermelidir.

Türk Telekom müşterisi olduktan sonra hem paketiniz hem de hediye 4 GB internetiniz hattınıza tanımlanır. Kampanyaya katılım ücretsizdir.

 Türk Telekom 4.5G’ye Geç Bedava İnternet Kazan

Türk Telekom faturalı ve faturasız hat kullanıcılarının hattı 4.5G ile uyumlu değilse, hattınızı 4.5G ile uyumlu hale getirerek bedava internet kazanabilirsiniz. Hattınızı taşıma işlemini Türk Telekom bayilerinden veya Türk Telekom Online İşlemler uygulamasından yapabilirsiniz.

Hattınızı 4.5G’ye taşıdıktan sonra “4.5G SIM” yazarak 5555’e mesaj göndermelisiniz. Bu işlemi yaptıktan sonra hattınıza 1 GB internet tanımlanır. Gelen onay mesajının ardından internet hakkınızı kullanabilirsiniz.

Türk Telekom’a Yeni Gelenlere 500 MB Bedava İnternet

Türk Telekom’a yeni gelen kişiler, 500 MB bedava internet kazanabilir. Bu fırsattan faydalanmak isteyen Türk Telekom müşterileri, “DENEME” yazarak 5555’e mesaj göndermelidir. Gelen onay mesajından sonra 500 MB internet paketi hattınıza tanımlanır.

Türk Telekom Arayanı Bil Plus Kampanyası İle 1 GB Bedava İnternet

Türk Telekom faturalı ve faturasız hat kullanıcıları arayanı bil servisine üye olarak 1 GB bedava internet kazanabilir. Bu hizmete üye bir aylık abone olan kişiler haftalık 1 GB, 6 aylık abone olan kişiler ise, aylık 1 GB hediye internet kazanabilir.

Türk Telekom 30 GB Bedava İnternet

Türk Telekom 30 GB bedava internet kampanyası en çok tercih edilen kampanyalar arasında yer almaktadır. Kampanyaya katılım sağlamak için “30GB” yazarak 5555’e mesaj göndermelisiniz. Bu işlemi yaptıktan sonra 1 ay boyunca 30 GB internet hattınıza tanımlanacaktır. Gelen onay mesajından sonra internetinizi kullanabilirsiniz.

Türk Telekom E-Fatura İle 1 GB İnternet Kazan

Türk Telekom e-fatura ile bedava internet kazanma faturalı hat kullanıcılarına özeldir. Bu kampanya sayesinde, kağıt israfını önlenir ve dilediği zaman faturalarını görüntüleme imkanına sahip olur. E-Fatura servisinden faydalanmak için “1GB e-mail adresini” yazarak 3008’e mesaj göndermelisiniz. Bu işlemi yaptıktan sonra faturalarınızı SMS veya mail üzerinden görebilirsiniz. Her abone kampanyadan yalnızca bir defa faydalanabilmektedir.

Türk Telekom Mor Hediye Bedava İnternet

Türk Telekom Mor hediye kampanyası faturasız hat müşterilerine özel bir kampanyadır. Kampanyadan faydalanmak isteyen faturasız hat müşterileri, “MOR HEDIYE” yazarak 5555’e mesaj göndermelidir. Ardından 25 TL ve üzeri yükleme yapmalıdır. Bu işlemi de yaptıktan sonra 30 gün boyunca geçerli 1 GB internet hattınıza tanımlanır.

Türk Telekom Deneme Kampanyası Bedava İnternet

Türk Telekom deneme kampanyası Türk Telekom kalitesini denemeniz için hazırlanan bir kampanyadır. Bu kampanyadan faydalanmak isteyen Türk Telekom aboneleri herhangi bir ücret ödemeden 3 ay boyunca her yöne 1000 dakika, 1000 SMS ve 4 GB internet fırsatından faydalanabilir.

Türk Telekom BTK Akademi Bedava İnternet

BTK Akademi kampanyalarının amacı yazılımcı yetiştirmektir. Türk Telekom’da bu projeye katkı sağlamak amacıyla bu projeye destek sağlamaktadır. Kampanyaya katılım sağlamak isteyen kişiler, “BTK Akademi” yazarak 5555’e mesaj göndermelidir. Bu işlemi yaptıktan sonra yalnızca BTK Akademi eğitim sisteminde kullanabileceğiniz 6 GB internet paketi hattınıza tanımlanır.

Türk Telekom Selfy Bedava İnternet

Türk Telekom’un gençlere yönelik kampanyalarından biri de Türk Telekom Selfy kampanyasıdır. Bu kampanya sayesinde Türk Telekomlu gençler bedava internet kazanabilir. 30 TL yükleme yaptığında bedava internet kazanmak isteyen Selfy aboneleri “DOPDOLU HEDIYE” yazarak 4545’e mesaj göndermelidir. Gelen onay mesajının ardından 1 GB bedava internet hakkı hattınıza tanımlanır.

Türk Telekom Faturasız Hat Kullanıcılarına Özel Bedava İnternet Paketi

Türk Telekom faturasız hat müşterilerine hediye internet vermektedir. Faturasız hat kullanıcıları yükledikçe bedava internet kazanabilir. Yükleme yaptıkça ne kadar internet kazanabileceğiniz ile ilgili detaylar aşağıda yer almaktadır.

  • 40 TL ve üzeri yükleme yapan kişiler, 1 gün geçerli 10 GB internet kazanabilir.
  • 50 TL ve üzeri yükleme yapan kişiler, 1 hafta geçerli 10 GB internet kazanabilir.
  • 100 TL ve üzeri yükleme yapan kişiler, 1 ay geçerli 10 GB internet kazanabilir.

Türk Telekom Faturalı Hat Kullanıcılarına Özel Bedava İnternet

Türk Telekom faturalı hat alanlara veya faturalıya geçiş yapan kişilere bedava internet vermektedir. Bedava 10 GB internet kazanmak isteyen Türk Telekom müşterileri, Enfes 3, Enfes 6, Enfes 10, Enfes 15, Enfes 20, Kolay 2, Kolay 4, Kolay 8, Kolay 16 ve Kolay 20 tarifelerinden herhangi birini almalıdır.

Türk Telekom Bedava İnternet Hilesi

Bedava internet kazanmak isteyen Türk Telekom müşterileri, bedava internet hilesinin olup olmadığını araştırmaktadır. Türk Telekom’un birbirinden farklı verdiği hediyeler sayesinde bedava internet hilesi gibi bir şeyin araştırılmasına gerek yoktur.

Önceden Türk Telekom bedava internet hilesi yapılabilmekteydi. Fakat günümüzde böyle bir şey mümkün değildir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu