Türk Telekom

Türk Telekom Faturalıya Geçiş Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom Faturalıya Geçiş Bedava İnternet Kampanyası 2023; Türk Telekom faturasızdan faturalıya geçiş yapan kullanıcılara özel kampanyalar yapmaktadır. BU kampanyalar sayesinde 12 ay kalma sözü veren Türk Telekomlular indirimli fiyatla kendisine uygun tarifelerden faydalanabilir.

Faturasızdan faturalıya geçiş yapan kişiler, indirimli fiyatlı olan internet paketlerinden faydalanabilir. Bu yazımızda; Türk Telekom faturasızdan faturalıya geçiş kampanyaları ile ilgili merak edilen detaylar yer almaktadır.

Türk Telekom Festival Tarifeler

Festival tarifler ile paket aşım derdi olmadan, faturasız hat kullanıcıları faturalıya geçiş yapabilir. Bu sayede indirimli fiyatlardan faydalanabilir. Festival tarifelerden herhangi birine geçiş yapan kişiler, 10GB internet paketi kazanabilir.

Kampanya içerisinde sınırsız mesajlaşma, 5GB Sil Süpür’den hediye internet hakkı ve e-dergi üyeliği hakkı bulunmaktadır. Festival tarifeler ile ilgili detaylar aşağıda yer almaktadır.

12 ay indirimli fiyattan faydalanmak için SOZ yazarak 5555’e mesaj göndermelisiniz.

Tarife içerisinde kalan dakika hakkını öğrenmek için SES, kalan SMS hakkını sorgulamak için SMS, Cepten internet hakkını sorgulamak içinse, KALAN yazarak 5555’e mesaj göndermelisiniz.

Güncel borç bilgisini mesaj göndererek öğrenmek isteyen kişiler, GUNCEL yazarak 5555’e mesaj göndermelidir.

Türk Telekom Festival 2 GB Tarifesi

Festival 20 GB kampanyasından cayma bedeli ödemenize gerek kalmadan 3 ay boyunca kullanabilirsiniz. Bu tarifede 12 ay kalma sözü veren kişiler, 80 TL karşılığında kullanabilir. Tarifenin taahhütsüz fiyatı ise, 160 TL’dir.

Festival 2 GB tarife içeriğinde, 250 dakika, 250 SMS ve 2 GB Cepten İnternet kullanım hakkı bulunmaktadır.

Türk Telekom Festival 5 GB Tarifesi

Festival 5 GB tarifesi, faturasızdan faturalıya geçenlere özel uygun fiyatlı tarifedir. Bu tarifeden satın almak isteyen kişiler, 12 ay kalma sözü verme durumunda 90 TL karşılığında satın alabilir. Bu tarifeyi taahhütsüz olarak kullanmak isteyen kişiler aylık 180 TL ödeyerek satın alabilir.

Paket içerisinde, 5 GB internet, 750 dakika ve 250 SMS bulunmaktadır.

Türk Telekom Festival 8 GB Tarifesi

Festival 8 GB tarifesini paket aşımı olmadan kullanabilirsiniz. Paketi satın almak isteyen kişiler, 12 ay kalma sözü vererek 105 TL karşılığında bu paketi kullanabilir. Paketi taahhütsüz fiyatı 210 TL’dir.

Paketi satın alan kişiler, 750 dakika, 250 SMS ve 8 GB internet kullanım hakkına sahip olur.

Türk Telekom Festival 12 GB Tarifesi

Festival 12 GB tarifesi de faturasızdan faturalıya geçen Türk Telekom müşterilerine özel olarak hazırlanan bir kampanyadır. Bu kampanyayı satın almak isteyen Türk Telekom müşterileri, 12 ay kalma sözü verme durumunda aylık 125 TL karşılığında faydalanabilir. Paketin taahhütsüz fiyatı ise, aylık 240 TL’dir.

Paket içerisinde 1000 dakika, 250 SMS ve 12 GB Cepten internet hakkı bulunmaktadır.

Türk Telekom Festival 20 GB Tarifesi

Festival 20 GB kampanyası, faturasızdan faturalıya geçiş yapan kişilere özel olarak hazırlanan kampanyadır. Bu kampanyadan faydalanan kişiler, kampanyada 12 ay kalma sözü vererek 155 TL karşılığında kullanabilir. Paketin taahhütsüz fiyatı ise, 280 TL’dir.

Festival 20 GB tarifesinde, 20 GB internet, 1000 dakika ve 250 SMS bulunmaktadır.

Türk Telekom Festival 30 GB Tarifesi

Festival 30 GB tarifesini paket aşımı derdi olmadan kullanabilirsiniz. Bu tarifenin taahhütlü fiyatı aylık 165 TL’dir. Taahhütsüz kullanmak isteyen kişiler ise, aylık 295 TL karşılığında paketi satın alabilir.

Paket içerisinde 1000 dakika, 250 SMS ve 30 GB cepten internet hakkı bulunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Ev Hanımlarına Yardım Başvurusu