Türk Telekom

Türk Telekom Bedava Dakika Nasıl Kazanılır?

Türk Telekom Bedava Dakika Nasıl Kazanılır? Türk Telekom operatörü bedava dakika kazanmak için farklı yöntemler bulunmaktadır. Bedava dakika kazanmak için farklı uygulamaları telefonunuza indirerek veya Türk Telekom kampanyalarını takip ederek sevdikleriniz ile bedava konuşmanın keyfini çıkarabilirsiniz.

Aşağıdaki yazımızda Türk Telekom kullanıcılarının bedava dakika kazanmak için yapması gereken detaylar yer almaktadır.

Türk Telekom Bedava Dakika Nasıl Yapılır?

Bedava dakika yapmak isteyen Türk Telekom kullanıcıları mesaj göndererek bedava dakika kazanabilmektedir. Bedava dakika kazanmak için PAKET yazarak 9090’a mesaj gönderilmesi gerekmektedir.

Ayrıca bedava dakika kazanmak isteyen Türk Telekom kullanıcıları HERYONE DK yazarak 5555’e mesaj gönderilmesi gerekmektedir. Bu kampanya da Türk Telekom kullanan kadınlar için geçerlidir. Kampanyadan faydalanan kadınlar saat 13:00 ile 14:00 arasında sevdikleri ile bedava konuşabilecektir.

Türk Telekom yeni hat alan kullanıcılara da bedava dakika hakkı vermektedir. Bedava 750 DK 750 SMS 25 GB kazanmak isteyen kişiler BOLBOL yazarak 5555’e mesaj göndermelidir. Bu kampanyadan faydalanmak isteyen kişiler yeni hat aldığı tarihten 30 gün geçmeden mesaj göndermelidir.

Türk Telekom kullanıcıları Sil Süpür uygulaması gibi farklı uygulamalarla da bedava dakika kazanabilmektedir.

Sil Süpür Uygulaması İle Bedava Dakika Kazanma

Sil Süpür uygulaması binlerce Türk Telekom kullanıcısı tarafından bilinen ve tercih edilen uygulamalardandır. Sil Süpür uygulamasından bedava dakika kazanmak isteyen kişiler App Store veya Play Store’dan uygulamayı telefonuna indirmelidir. Telefona indirdikten sonra telefon numarası ve şifre ile uygulamaya giriş yapılması gerekmektedir. Sil Süpür sekmesine giriş yaparak haftada bir defa sürpriz hediyelerden faydalanabilirsiniz. Uygulama tarafından verilen hediyeler, günlük, haftalık ve aylık olarak değişiklik göstermektedir.

Türk Telekom Bedava 2000 Dakika Nasıl Yapılır?

Türk Telekom bedava 2000 dakika kazanmak isteyen kişiler MILYON yazarak 3527’ye mesaj göndermelidir. Daha sonra gelen onay mesajının ardından sevdikleriniz ile bedava konuşmanın keyfini çıkabilirsiniz.

Türk Telekom Gece Bedava Dakika

Türk Telekom geceleri insanlar sevdikleri ile konuşmanın keyfini çıkarması için de kampanyalar düzenlemektedir. Geceleri bedava konuşmak isteyen kişilerin hattına en az 30 TL ve üzeri yükleme yapması gerekmektedir. Bu şartı yerine getiren kişiler GECE yazarak 4545’e mesaj göndermelidir. Gelen onay mesajından sonra tüm gece sevdikleriniz ile bedava konuşmanın keyfini çıkarabilirsiniz.

WOOPS İle Bedava 2000 Dakika Nasıl Yapılır?

Woops’a kaydolan Türk Telekom kullanıcıları bedava 2000 dakika kazanma fırsatı elde etmektedir. Bedava dakika kazanmak isteyen kişiler telefonunun mesaj kısmına giriş yaparak WOOPS yazıp 4545’e mesaj göndermelidir. Online işlemlerden de Woops ile bedava dakika kazanılabilmektedir. Bu kampanya ile Türk Telekom kullanan kişiler ile iletişim kurabilirsiniz.

Türk Telekom Ev Hanımlarına Özel 150 Dakika

Türk Telekom ev hanımlarına dakikalar hediye etmektedir. Bu kampanyadan faydalanmak isteyen ev hanımları Hediyeli 150 paketi satın alarak 2000 dakika kazanma fırsatı elde edebilecektir. Bunun için 2000 yazarak 5555’e mesaj gönderilmelidir. Paketten faydalanmak isteyen ev hanımlarının 15 TL gibi cüzi bir miktar ödeme yapması gerekmektedir.

Türk Telekom Faturalı Bedava Dakika

Faturalı hat kullanan Türk Telekom kullanıcıları bedava dakika kazanmak için Sil Süpür uygulamasını telefonuna indirmelidir. Aynı zamanda bazı dönemlerde düzenlenen kampanyaları takip ederek bedava dakika kazanabilirsiniz.

Türk Telekom Faturasız Bedava Dakika Kazanma

Faturasız hat kullanan Türk Telekom kullanıcıları bedava dakika kazanmak için hattına 30 TL ve üzeri yükleme yapmalıdır. 30 TL ve üzeri yükleme yapan kişiler GECE yazarak 4545’e mesaj göndermelidir. Bu yöntemi uygulayan Türk Telekom kullanıcıları bedava dakika kazanma fırsatı elde edebilecektir.

Faturasız hat kullanıcıları da Sil Süpür uygulaması ile bedava dakika kazanabilmektedir. Bedava Dakika kazanmak için uygulamayı telefonunuza indirmeniz gereklidir.

Türk Telekom Bedava Dakika Hilesi

Türk Telekom bedava dakika hilesinin nasıl yapılacağı faturalı ve faturasız hat kullanıcıları tarafından en çok merak edilen sorulardandır. Türk Telekom bedava dakika hilesinin net bir cevabı bulunmamaktadır. Dönem dönem yapılan kampanyaları takip ederek ve uygulamalardan bedava dakika kazanabilirsiniz.

Güncel bedava SMS kampanyaları için Türk Telekom Bedava Dakika 2023 yazısını okuyabilirsiniz. Ayrıca SMS hileleri için Türk Telekom Bedava Dakika Hilesi 2023 makalesini okuyabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Ev Hanımlarına Yardım Başvurusu