Türk Telekom

Türk Telekom Selfy Bedava İnternet

Türk Telekom Selfy Bedava İnternet 2024; Türk Telekom kampanya çeşitliliği binlerce kullanıcıya farklı hediyeler vermektedir. Türk Telekom Selfy ise, gençlere birbirinden farklı hediyeler veren ve en çok internet kazandıran kampanyaları bünyesinde barındır.

Selfy ile bedava internet kazanmak isteyen kişiler, bu yazımızdaki detayları okuyarak bilgi sahibi olabilir.

Türk Telekom Selfy ile Bedava İnternet Kazanma

Türk Telekom Selfy’ i kullanarak bedava internet kazanmak isteyen paket kişiler, Selfy’nin mor paketlerinden birine geçiş yaparak 1 GB internet kazanabilir. 1 GB internet kampanyasından faydalanmak isteyen kişiler “MOR HEDİYE” yazarak 4545’e mesaj göndermelidir. Mesaj gönderdikten sonra gelen onay mesajının ardından hattınıza 1 GB bedava internet paketi tanımlanır.

Bu kampanyadan faydalanmak isteyen fatura saz sahiplerinin yapmaları gereken hattını 30 tl ve üzeri yükleme yapmaktır.

Türk Telekom Selfy 00.00 İle 06:00 Arası Bedava İnternet

Türk Telekom Selfy kullanıcıları, 00:00 ile 06:00 arası bedava 3 GB internetten faydalanabilir. Bu kampanyaya katılmak isteyen Selfy kullanıcıları “GECENET” yazarak 4545’e mesaj göndermelidir.

Kampanyadan Selfy üyesi olan faturalı hat kullanıcıları faydalanabilir. Selfy üyesi olmayan fakat kampanyaya katılım sağlamak isteyen kişiler ise bir an önce Selfy üyesi olarak kampanyadan faydalanabilir. Kampanya yalnızca yurtiçinde geçerlidir.

Kullanmadığınız 3 GB internet hakkınız bir sonraki aya devretmez. Kullanım süresi dolduğunda kullanılmayan internet paketiniz sonlanır.

Türk Telekom Selfy Bedava İnternet Paketleri

Selfy üyesi olan Türk Telekomlular Tambu uygulamasına katılım sağlayarak 1 GB bedava internet kazanabilir. Tambu uygulamasından 1 GB hediye internet kazanmak isteyen kişiler, uygulamayı Play Store veya App Store’dan telefonuna indirilmelidir. Ardından Tambu yazarak 4545’e mesaj gönderilmesi gerekmektedir. Bu işlemi yaptıktan sonra 30 gün boyunca 1 GB internet hattınıza tanımlanacaktır.

Türk Telekom Selfy 1 GB İnternet

Türk Telekomlular hattına tek seferde 30 TL ve üzeri yükleme yaparak 1 GB internet kazanabilir. Kampanyadan faydalanmak için “DOPDOLU HEDIYE” yazarak 4545’e mesaj göndermelidir. Kampanya faturalı ve faturasız hat kullanıcıları için geçerlidir.

Kalan kullanım hakkını sorgulamak isteyen faturasız hat kullanıcıları” KALAN DOPDOLU HEDIYE” yazarak 4545’e mesaj göndermeli, faturalı hat kullanıcıları ise, “KALAN” yazarak 5555’e mesaj göndermelidir.

Kampanyayı iptal etmek isteyenler, “IPTAL DOPDOLU HEDIYE” yazarak 4545’e mesaj göndermelidir.

  • Kampanyadan yalnızca ayda bir defa faydalanılabilir.
  • Kalan internet hakkı bir sonraki aya devretmez.
  • Kampanya yalnızca yurt içi internet kullanımlarında geçerlidir.

Kampanyadan faydalanmak isteyen faturasız hat kullanıcıları hattına tek seferde 30 TL ve üzeri yükleme yapmalıdır.

Türk Telekom Selfy WhatsApp ve Bip Bedava İnternet

Türk Telekom mesajlaşmayı seven gençlere özel internet hakkı sunmaktadır. WhatsApp ve Bip uygulamasını kullanan Selfy’li gençler bu uygulamalardan internetinden yemeden faydalanabilir. Bu fırsattan faydalanmak isteyen kişiler, “ANLIK MESAJLASMA” yazarak 4545’e mesaj göndermelidir.

İnternet paketiniz bittiğinde ek paket almak yerine Türk Telekom Bedava İnternet 2024 yazımızı okuyabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu