Türk Telekom

Türk Telekom Bedava İnternet Ayarları

Türk Telekom Bedava İnternet Ayarları 2024; Türk Telekom kesintisiz internet sağlaması ve her yerde çekim kalitesi nedeniyle en çok tercih edilen operatörlerin başında gelmektedir. Bazen internet kullanım hakları yetersiz gelmektedir. Bedava ve kesintisiz internete bağlanmak isteyen Türk Telekom müşterileri, bazı ayarları yaparak interneti ücretsiz ve hızlı bir şekilde kullanabilir.

Bedava internete bağlanmak isteyen faturalı ve faturasız hat kullanıcıları gerekli ayarlamaları yaparak bedava internet kullanabilir. Yazımızda belirtilen ayarlamaları yapan Türk Telekom müşterileri ücretsiz ve kesintisiz internetin tadını çıkarabilir.

Türk Telekom İnternet Ayarı Nasıl Yapılır?

Türk Telekom müşterileri internete bağlanma da sıkıntı yaşıyorsa bazı ayarlamaları yapması gerekmekredir. Bu ayarları yaparak kesintisiz ve güvenli internete bağlanabilirsiniz. Vpn ve apn ayaralrı android ve ios cihazlarına göre değişmektedir. Hangi işletim sistemli olan telefonu kullanıyorsanız ona uygun ayarlamaları yapmalısınız.

Türk Telekom APN Ayarları

Türk Telekom bedasva APN ayarlarını yaparak herhangi bir ücret ödemeden internete bağlanabilirsiniz. Aşağıda Türk Telekom apn ayaları aşağıda yer almaktadır.

 • İsim : Türk Telekom
 • Apn: mms
 • proxy:213.161.151.201
 • Bağlantı Noktası: 8080
 • Kullanıcı Adı: mms
 • Şifre: mms

Türk Telekom VPN Ayarları

Telefonunuzdan internet ayarlarını yaparak bedava ve kesintisiz internet kullanma şansı elde edebilirsiniz. Bedava internet yapmak için Shadowsocks VPN uygulamasını App Store veya Play Store’dan telefonunuza indirmelisiniz. Uygulamayı telefonunuza indirdikten sonra aşağıda belirtilen ayarlamaları yapmalısınız.

 • Remote Portu 443
 • Locak Portu 1080

Türk Telekom Android İnternet Ayarları

Türk Teklekom kesintisiz internet için vpn ve apn ayarlarını düzenleyebilirsiniz. Telefonlara göre yapılması gereken ayarlamalar aşağıda yer almaktadır.

 • Samsung

Ayarlar→ Diğer ağlar → Mobil ağlar → Erişim noktası adları

 • Xiaomi

Ayarlar→ SIM kartlar & Mobil ağlar → Türk Telekom → Erişim noktası adları

 • LG

Ayarlar→ Ağlar → Daha fazla → Mobil şebekeler → Erişim noktası adları

Yukarıda belirtilen adımları takip ederek Türk Telekom APN bilgilerini girerek internete ücretsiz ve kesintisiz bağlanabilirsiniz.

iPhone Türk Telekom İnternet Ayarları

iPhone, android telefonlara göre daha farklıdır. İnternetinde kesinti yaşayan Türk Telekom kullanıcıları aşağıda belirtilen ayarları yaparak kesintisiz olarak internete bağlanabilir.

Ayarlar→ Hücresel → Hücresel Veri

Hücresel veriyi etkin hale getirmelisiniz. Ardından APN kısmına internet ayarlarını yazarak gerekli bilgileri girmelisiniz. Bu adımları yaptıktan sonra kesintisiz olarak internete bağlanabilirsiniz.

Türk Telekom güncel internet kampanyaları ve paketleri için Türk Telekom Bedava İnternet 2024 yazısını inceleyebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu