Türk Telekom

Türk Telekom Selfy 1 GB Hediye İnternet

Türk Telekom Selfy 1 GB Hediye İnternet 2024; Türk Telekom vermiş olduğu hediyelerden dolayı en çok tercih edilen operatörlerin başında gelmektedir. Selfy’liler de kendilerine özel hediyelerden faydalanabilir. Özellikle Türk Telekom’un Selfy’lilere verdiği hediye 1 GB internet hakkı birçok kişiye oldukça cazip gelmektedir. Bu nedenle birçok kişi 1 GB internet kampanyasının detaylarını araştırmaktadır.

Yazımızda; Türk Telekom Selfy 1 GB internet hediyesinin nasıl yapılacağı, kampanyadan kimlerin faydalanabileceği ile ilgili merak edilen detaylar yer almaktadır.

Türk Telekom Selfy 1 GB İnternet Kampanyası Detayları

Selfy 1 GB internet kampanyası hakkındaki detaylar birçok kişi tarafından araştırılmaktadır. Selfy 1 GB internet kampanya detayları;

  • Selfy 1 GB internet kampanyasından faturasız hat kullanıcıları faydalanabilir.
  • Kampanyadan Dopdolu 1 GB, Dopdolu 2 GB ve Dopdolu 3 GB paketleri hattına tanımlı olan kişiler faydalanabilir.
  • Selfy 1 GB internet hakkından faydalanmak için SMS göndermeden önce 48 saat içerisinde tek seferde 30 TL ve üzeri yükleme yapılmalıdır.
  • SMS gönderdikten sonraki 30 gün içerisinde de 30 TL ve üzeri yükleme yapılmalıdır.
  • Kampanyadan faydalanmaya başladığınız an yapılan 30 TL ve üzeri yüklemelerde, SMS ile tekrar başvuru yapılmasına gereken kalmadan otomatik olarak yenilenir.

Türk Telekom Selfy 1 GB İnternet Hediyesi Nasıl Alınır?

Selfy 1 GB internet hediyesinden faydalanmak isteyenler farklı yöntemler ile kampanyadan faydalanabilir.

  • Bu yöntemlerden birincisi, telefonunun mesaj kısmına giriş yaparak DOPDOLU HEDIYE yazıp 4545’e mesaj göndermelidir.
  • İkinci yöntem ise, Türk Telekom müşteri hizmetlerini aramaktır. 444 14 44 numaralı çağrı merkezini arayarak, Selfy 1 GB internet kampanyasından faydalanmak istediğinizi belirtmelisiniz.

Türk Telekom Selfy Mor 1 GB İnternet Hediyesi

Türk Telekom özel kampanyaları ile hediye internet vermektedir. Bu hediyelerden biri de Selfy aboneleri için olan Selfy Mor 1 GB internet kampanyasıdır. Bu kampanyadan faydalanmak isteyen Türk kişilerin hattına tek seferde 30 TL ve üzeri yükleme yapması gerekir. Ardından MOR HEDIYE yazarak 4545’e mesaj göndermelidir. Gelen onay mesajından sonra 1 GB internet paketinizi kullanabilirsiniz.

Selfy Kalan Kullanım Hakkımı Nasıl Öğrenebilirim?

Kampanya içerisinde kalan kullanım haklarını öğrenmek isteyen faturasız hat kullanıcıları, KALAN DOPDOLU HEDIYE yazarak 4545’e mesaj göndermelisiniz. Faturalı hat kullanıcıları kalan bakiyesini öğrenmek isterse, KALAN yazarak 5555’e mesaj göndermelidir.

Nasıl Selfy’li Olurum?

  • Selfy’li olmak isteyen Türk Telekom kullanıcıların öncelikle 7-25 yaş aralığında oluması gerekmektedir. Bu kriteri taşıyan kişiler,  SELFY veya T.C. kimlik numarasını yazarak 4545’e mesaj göndermeldir.
  • Türk Telekom online işlemler uygulamasından, Türk Telekom müşteri hizmetlerini arayarak veya en yakın Türk Telekom bayilerini ziyaret ederek Selfy üyesi olabilirsiniz.

Güncel Türk Telekom hediye internet kampanyalarını takip etmek için Türk Telekom Bedava İnternet 2024 yazısını okuyabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu