Türk Telekom

Türk Telekom Konuşma Dakika Paketleri

Türk Telekom Konuşma Dakika Paketleri 2023; Türk Telekom kullanıcıları tarafından en çok merak edilen konulardan biri de konuşma paketleridir. Türk Telekom her bütçeye uygun konuşma paketleri bulunmaktadır.

Türk Telekom konuşma paketleri hakkında detaylı bilgi aşağıdaki yazımızda yer almaktadır.

Türk Telekom Konuşma Paketleri Nasıl Yapılır?

Türk Telekom konuşma paketleri birçok bu operatörü kullanan kişiler tarafından merak edilmektedir. Konuşma paketleri faturalı ve faturasız hatlara göre değişiklik göstermektedir. Konuşma paketlerine cüzi bir miktar ödeyerek sahip olabilirsiniz.

Konuşma paketi yapmak isteyen kişiler bazı mesaj kodlarını yazarak ilgili numaralara mesaj göndermelidir. Bunu yapan kişiler günlük, haftalık ve aylık olarak konuşabilecektir.

Türk Telekom Ek Konuşma Paketleri

Türk Telekom kullanıcılarının bazılarına konuşma paketi yetersiz gelmektedir. Konuşma paketi yetersiz gelen kişiler ek paket almak istemektedir. Ek konuşma paketi satın almak isteyen kişiler belirli bir miktar ödeyerek paket satın alabilecektir Ek konuşma paketlerinin fiyatı, paket içerisinde bulunan dakikaya göre ve günlük, haftalık, aylık kullanım süresine göre değişmektedir.

Türk Telekom Her Yöne 100 Dakika Konuşma Paketi

Türk Telekom dakikası yetersiz olan kişilere oldukça uygun fiyatlı 100 dakika konuşma paketi vermektedir. 100 dakika konuşma paketi satın almak isteyen kişiler AYLIK 100DK yazarak 5555’e mesaj göndermelidir. Bu konuşma paketi 1 ay boyunca geçerlidir.

Türk Telekom Her Yöne 250 Dakika Konuşma Paketi

Türk Telekom kullanıcıları ayda 14 TL ödeyerek 250 dakika satın alabilmektedir. Bu paketten faydalanmak isteyen kişiler AYLIK 250DK yazarak 5555’e mesaj göndermelidir. Bu paketi satın alan kişiler 1 ay boyunca sevdikleri ile konuşabilecektir.

Türk Telekom Her Yöne 400 Dakika Konuşma Paketi

Türk Telekom her yöne 400 dakika konuşma paketi oldukça uygun fiyatlıdır. Yurt içinde her yöne konuşma paketi satın almak isteyen kişiler HY400 yazarak 5555’e mesaj göndermelidir. Bu paketi yalnızca 18 TL karşılığında satın alabilirsiniz.

Türk Telekom 500 Dakika Konuşma Paketi

Türk Telekom müşterileri oldukça uygun bir miktar ödeyerek 500 dakika konuşma paketi satın alabilmektedir. Bu paketi satın almak isteyen kişiler 500DK yazarak 5555’e mesaj göndermelidir. Bu paket yalnızca 17 TL’dir.

Türk Telekom Her Yöne 600 Dakika Konuşma Paketleri

Türk Telekom operatörü kullanıcıları yurt içinde her yöne konuşabilecektir. Bu konuma paketinden faydalanmak isteyen kişiler TT Mobil’in faturasız tarifelerine geçiş yapmalıdır. Daha sonra 600DK yazarak 5555’e mesaj gönderilmesi gerekmektedir. Bu paketi satın alan kullanıcıları 16 TL ödemelidir.

Türk Telekom Her Yöne 750 Dakika Konuşma Paketi

Türk Telekom insanlar sevdikleri ile doyasıya konuşabilsin diye oldukça uygun fiyata 750 dakika konuşma paketi kampanyası düzenlemiştir. Bu kampanyadan faydalanmak isteyen Türk Telekom kullanıcıları HY750 yazarak 5555’e mesaj göndermelidir. 40 TL karşılığında bu paketi satın alabilirsiniz ve yurt içinde sevdikleriniz ile konuşabilirsiniz. Bu konuşma paketi 30 gün boyunca geçerlidir.

Türk Telekom konuşma paketiniz bittiyse ek paket almak yerine Türk Telekom Bedava Dakika 2023 yazımızı inceleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Ev Hanımlarına Yardım Başvurusu