Türk Telekom

Türk Telekom Hediye İnternet Kazanma

Türk Telekom Hediye İnternet Kazanma 2024; Türk Telekom faturalı ve faturasız hat kullanımı farketmeksinizin müşterilerinin hediye internet kazanmasını sağlamaktadır. Hediye internet kazanmak isteyen Türk Telekom müşterileri her ay düzenelenen kampanyaları takip etmelidir. Siz de kampanyalartı takip ederek herhangi bir ücret  ödemeden hediye internet kazanabilirsiniz.

Hediye internet kazanma yolları Türk Telekom müşterileri tarafından araştırılmaktadır. Yazımızda ilgili detaylar yer almaktadır.

Türk Telekom Hediye İnternet Gönder 1 GB İnternet Kazan

Türk Telekom’da sevdiklerini mutlu eden müşterilere özel olan kampanya bulunmaktadır. Bu kampanya ile sevdiklerinize hediye GB gönderirken, siz de internet kazanma şansı elde edebilirsiniz.

Türk Telekom online işlemler uygulaması ile 1 GB ve 4 GB internet gönderimi yaptıklarında, aylık 1 GB hediye internet kazanmaktadır.

  • Aylık 1 GB hediye internet gönderen kişiler, aylık 1 GB hediye internet kazanacaktır.
  • Aylık 4 GB hediye internet gönderen kişiler, aylık 1 GB hediye internet kazanacaktır.

Hediye internet gönderme servisi ücretli olarak sunulan bir hizmettir. Ücretlendirme detayları aşağıda yer almaktadır.

  • 100 MB internet gönderen kişilerden 9,18 TL paket ücreti alınır.
  • 250 MB internet gönderen kişilerden 12,24 TL paket ücreti alınır.
  • 1 GB internet gönderen kişilerden 19,38 TL paket ücreti alınır.
  • 4 GB internet gönderen kişilerden 39,78 TL paket ücreti alınır.

Hediye internet göndermi yapmak için HEDIYE yazıp hediye internet göndermek istediğiniz kişinin telefon numarasını ve göndermi miktarını yazarak 9433’e mesaj göndermelisiniz.

  • HEDIYE 555* *** ** ** 10 MB

Türk Telekom Sil Süpür’den 3 Ay Boyunca Geçerli 3 GB Hediye İnternet Kazanma

Türk Telekom’a numarasını taşıyan, Türk Telekom’dan yeni hat alan veya faturasızdan faturalıya geçiş yapan kişiler, 3 ay boyunca her ay, 7 gün boyunca geçerli olan 10 GB iternet kazanabilir.

Kampanyadan faydalanmak için herhangi bir yere kayıt olmamasına gerek yoktur. Türk Telekom online işlemler uygulamasına giriş yaparak, Sil Süpür alanınından hediyeleri süpürdükçe hediye internet kazanabilirsiniz.

Sil süpür kampanyasından bazı müşteriler Çarşamba günü, bazıları ise,  Cuma günü faydalanabilir. Haftalık 10 GB internet paketini Sil Süpür’de ayda bir kere kazanma günleri ve tarhileri değişebilir.

4.5G 30 GB Hediye İnternet Kazanma

4.5G’ye geçen Türk Telekom müşterileri, 30 gün boyunca geçerli 30 hediye internet paketi kazanamaktadır. 4.5G ile uyumlu SIM kartınızı Türk Telekom bayilerinden veya online olarak ücretsiz alarak kampanyadan faydalanmaya başlayabilirsiniz.

Kampanyadan faydalanmak için 4.5G yazıp 4545’e mesaj göndermelisiniz.

Paket içiersinde kalan kullanım detaylarını öğrenmek için INTERNET yazarak 5555’e mesaj göndermelisiniz.

Paketi iptal etmek için IPTAL 4.5G 30GB yazarak 5555’e mesaj göndermelisiniz. İptal etmeniz durumunda haklarınızın geçerlilik süresi boyunca kullanabilirsiniz.

Türk Telekom E-Dergi Uygulaması Hediye İnternet Kampanyası

Yerli ve yabancı dergileri, gazeteleri Türk Telekom kullanıcıları internetinden yemeden kullanabilir. Kampanyadan faydalanmak isteyen Türk Telekom müşterileri App Store veya Play Store’dan e-dergi uygulamasını telefonuna indirmelidir.

Türk Telekom mobil müşterisiyseniz, telefon numaranız ile , e-dergiye üye olarak aboneliğinizi başlatabilirsiniz.

Türk Telekom İlk Ay 20 GB ve 30 GB Hediye İnternet Kazanma

Türk Telekom’a geçiş yapan kişiler, ilk aya özel 20 GB ve 30 GB arasında hediye internet kazanabilir.

Belirtilen koşulları yerine getiren kişiler,  Özgür 3GB, Özgür 6GB, Özgür 10GB, Aşımsız Özgür 3GB, Aşımsız Özgür 6GB, Aşımsız Özgür 10GB, Fenercell Şampiyon 5, Fenercell Şampiyon 12, GSMobile Şampiyon 5, GSMobile Şampiyon 12, Konyasporcell Şampiyon 5, Konyasporcell Şampiyon 12, Selfy Avantajlı 5, Selfy Avantajlı 10 tarifelerinden herhangi birini kullanmalıdır. Bu tarifelerden herhangi birini tercih eden kişiler, 31 gün boyunca geçerli 20 GB internet kazanır.

Özgür 15GB, Özgür 20GB, Özgür 25GB, Özgür Prime 30GB, Özgür Prime 40GB, Özgür Prime Limitsiz Sosyal, Aşımsız Özgür 15GB, Aşımsız Özgür 20GB, Aşımsız Özgür 25GB, Aşımsız Özgür Prime 30GB, Aşımsız Özgür Prime 40GB, Aşımsız Özgür Prime Limitsiz Sosyal, Fenercell Şampiyon 20, GSMobile Şampiyon 20, Konyasporcell Şampiyon 20, Selfy Avantajlı Limitsiz Sosyal tarifelerinden herhangi birini kullanan kişiler ise, 31 gün boyunca geçerli 30 GB cepten internet kazanır.

Yukarıda belirtilen koşulları yerine getiren kişiler, belirtilen tarifeye geçiş yaptığı günden itibaren 30 gün içerisinde, HEDIYE 20GB veya HEDIYE 30GB yazarak 5555’e mesaj göndermelidir.

Kampanyadan her hat yalnızca bir defa faydalanabilir.

Türk Telekom E-Fatura İle Hediye İnternet Kazanma

Faturasını SMS veya mail üzerinden almayı tercih eden kişiler, hediye internet kazanabilir. Bunun için ilk olarak kampanyaya kayıt yaptırmalısınız. Kampanyaya kayıt olmak için 1GB boşluk e-mail adresinizi yazarak 3008’e mesaj göndermelisiniz. Bu sayede kağıt israfının önüne geçilirken, faturanızı da dilediğiniz zaman görüntüleyebilirsiniz.

Türk Telekom 5GB Hediye İnternet Kazanma

Halkbank 50 TL ve üzeri yükleme yapan Türk Telekom müşterileri 2 hafta boyunca geçerli 5 GB hediye internet kazanmaktadır. Bu işlemi yaparak hediye internet kazanmak isteyen kişiler, HALKBANK yazarak 5555’e mesaj göndermelidir. Kampanyadan Bimcell, PTTcell ve Teknosacell operatörlerinden herhangi birini kullanan kişiler de faydalanabilir.

Türk Telekom Selfy İle Hediye İnternet Kazanma

Selfy 7-25 yaş aralığındaki gençlere hediye internet kazanma imkanı vermektedir. Self’den 1 GB hediye internet kazanmak isteyen faturasız hat sahibi olan kişilere  tek seferde hattına 30 TL ve üzeri yükleme yapmalıdır.  Ardından DOPDOLU HEDIYE yazarak 4545’e mesaj göndermelisiniz.

Selfy mor paketlerden herhangi birine geçiş yapan kişiler de bedava internet kazanabilir. Mor paketlere geçiş yaptıktan sonra MOR HEDIYE yazarak 4545’e mesaj göndermelidir. Faturasız hat sahiplerine yönelik olan bu kampanya 30 TL ve üzeri yüklemelerde geçerlidir.

Tüm Türk Telekom Hediye İnternet kampanyaları için Türk Telekom Bedava İnternet 2024 yazımızı inceleyebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu