Türk Telekom

Türk Telekom Bedava 2 GB İnternet Kampanyası

Türk Telekom Bedava 2 GB İnternet Kampanyası 2024; Türk Telekom çekim kalitesi, birbirinden farklı verdiği hediyeler ve uygun fiyatlı olası nedeniyle en çok tercih edilen operatörlerin başında gelmektedir. Birbirinden farklı kampanyalar düzenleyen Türk Telekom müşterilerine farklı kotalarda internet hediye etmektedir. Garanti Bankası ile yaptığı anlaşma neticesinde müşterilerine 2 GB bedava internet vermektedir. Bu kampanyanın detayları birçok Türk Telekom kullanıcısı tarafından araştırılmaktadır. Bu yazımızda kampanya ile ilgili merak edilen detaylar yer almaktadır.

 Türk Telekom Bedava 2 GB Kampanyası

Türk Telekom kullanıcıları Garanti Bankası’nın mobil uygulamasına giriş yaparak bedava 2 GB internet paketi kazanma şansı elde edebilir. Kampanyadan faydalanmak isteyen Türk Telekom kullanıcıları, Garanti Bankası mobil uygulamasından otomatik ödeme talimatı verdikten sonra kampanyadan faydalanmaya hak kazanabilir. Kampanyadan faydalanmak isteyen Türk Telekom kullanıcılarının aşağıda belirtilen şartları taşıması gerekmektedir.

  • İlk olarak faturalı hat kullanıcısı olmalısınız.
  • Telefonunuza App Store veya Play Store’dan Garanti Bankası mobil uygulamasın indirmelisiniz.
  • Ardından otomatik ödeme talimatı vermelisiniz.

Yukarıda belirtilen adımları yaptıktan sonra hattınıza 30 gün boyunca kullanabileceğiniz, 2 GB internet paketi yüklenecektir.

Türk Telekom Garanti Bankası 2 GB İnternet Kampanyası Detayları

Türk Telekom müşterileri Garanti Bankası ile iş birliği içerisinde sunulan 2 GB internet kampanyası hakkındaki detayları araştırmaktadır. 2 GB internet kampanyası ile ilgili merak edilen detaylar yazımızda yer almaktadır.

  • BIMcell, PTTcell, POcell, Teknosacell, Vestelcell gibi özel GPO tarifelerinde bulunan aboneler ve kurumsal fatura dışında bireysel hat kullanan faturalı Türk Telekom kullanıcıları bedava 2 GB internet fırsatından faydalanabilir.
  • Kampanyadan faydalanmak isteyen Türk Telekom kullanıcıları, 30 Haziran – 21 Aralık tarihleri arasında Garanti Bankası mobil uygulamasında otomatik ödeme talimatı vererek, 30 gün boyunca geçerli 2 GB bedava internet paketi kazanabilir.
  • Kampanyadan her hat yalnızca bir defa faydalanabilir. Hattı kısıtlanan veya hat dondurma işlemi yapan kişiler, bu kampanyadan faydalanamaz.
  • Türk Telekom 2 GB internet kampanyası yalnızca yurt içi kullanımlarda geçerlidir. KKTC ve yurt dışı internet kullanımlarında geçerli değildir.
  • Hattınızı faturalıdan faturasıza taşımanız durumunda kampanya otomatik olarak sonlanır.
  • 2 GB internet kampanyası kapsamında sunulan hediye internet paketi, transfer edilemez veya üçüncü kişilere devredilemez.
  • Kampanyanı geçerli olduğu dönemde, hattını iptal eden, hattın iptal edilmesine neden olan olası durumlarla karşı karşıya kalınırsa, kampanya otomatik olarak sonlanacaktır.

Türk Telekom Hediye 2 GB İnternet Kampanyası

Türk Telekom şanslı tarifelere, renkli tarifelere ve aşmayan tarifelere geçen müşteriler hediye 2 GB internet fırsatından faydalanabilir. Kampanyadan faydalanmak isteyen kişiler, Aydın, Hatay, İzmir, Mersin, Şanlıurfa ve Zonguldak illerinde yaşamlıdır.

Bu tarifelere Türk Telekom mağazalarına giderek faydalanabilirsiniz. Kampanya 6 ay boyunca geçerlidir.

Türk Telekom Sil Süpür Uygulaması İle 2 GB İnternet

Türk Telekom kullanıcıları Sil Süpür kampanyası ile günlük, haftalık veya aylık 2 GB internet kazanabilir. Sil Süpür kampanyasında 1 GB, 2 GB, 5GB, 10 GB ve 30 GB gibi farklı kotalarda internet kullanım hakkı bulunmaktadır.

Kampanyadan faydalanmak isteyen Türk Telekom müşterileri App Store veya Play Store’dan Türk Telekom Online İşlemler uygulamasını telefonuna indirmelidir. Ardından uygulamaya giriş yapmalıdır. Uygulamaya giriş yaptıktan sonra Sil Süpür seçeneğine tıklayarak bedava 2 GB internet kazanabilirsiniz.

İnternet paketiniz bittiğinde ek paket almak yerine güncel Türk Telekom Bedava İnternet 2024 yazımızı okuyabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu