Turkcell

Turkcell Salla Kazan Hangi Gün? Ne Zaman?

Salla Kazan Hangi Gün? Ne Zaman; Müşterilerine sunduğu avantajlı kampanya ve uygulamalarla adından sıkça söz ettiren Turkcell’in en çok hediye dağıttığı uygulamalardan birisi de Turkcell salla kazan uygulamasıdır.

Haftalık yenilenen ve her hafta Turkcell kullanıcılarına başta bedava internet olmak üzere dakika ve SMS gibi hediyeler veren Turkcell salla kazan uygulaması ile siz de her hafta GB, dakika, SMS ve benzeri gibi daha birçok farklı hediyeler kazanabilirsiniz.

Çeşitli hediyeleriyle müşterilerinin yüzünü güldüren Turkcell Salla kazan hangi gün, salla kazan ücretli mi ve benzeri gibi konu ile alakalı merak ettiğiniz tüm soruların cevaplarını sizler için bu yazımızda bir araya getirdik.

Turkcell Salla Kazan Hangi Gün?

Turkcell salla kazan, Turkcell’in 2017 yılında 4.5G ile müşterilerine sunmuş olduğu bir kampanyadır. Bireysel ya da kurumsal faturalı ya da faturasız bir Turkcell hattı olan herkes salla kazan kampanyasından yararlanabilmektedir. Ancak Superbox abonelerinin salla kazan giriş ve katılım hakkı yoktur.

Onlarca bedavası olan salla kazan hangi gün 2024 yılında da merakları üzerinde toplayan sorular arasında yer alıyor. Salla kazan, her hafta Çarşamba günüdür. Her Turkcell müşterisinin salla kazana katılım hakkı Çarşamba günü tekrar verilir. Salla kazandan kazanılan hediyeler ise bir haftalıktır. Kazandığınız hediyeleri bir sonraki hafta Salı günü 22.00’a kadar kullanmanız gereklidir. Sonrasında Salı günü 22.00 ila 23.59 saatleri arasında Turkcell yeni teklifler hazırlamaktadır.

Salla Kazan Haftanın Hangi Günü?

Turkcell’in popüler kampanyası Salla Kazan, abonelerine her hafta yenilenen hediyeler sunuyor. Kampanyaya katılım ücretsiz olup, Turkcell faturalı ya da faturasız hat aboneleri tarafından kullanılabilir. Kampanyadan yararlanmak için Turkcell Dijital Operatör mobil uygulamasını indirmeniz ve uygulama üzerinden giriş yapmanız gerekmektedir. Hediyeler her Cuma günü güncellenir ve abonelerin hediye alma hakkı her Çarşamba yenilenir. Kampanya kapsamında sunulan hediyeler ve detaylı bilgi için Turkcell’in resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Salla kazan Hangi Gün Yenileniyor?

Salla kazan kampanyası haftalık bir kampanya olmakla birlikte haftanın Çarşamba günü yenilenir. Çarşamba günleri kazanmış olduğunuz hediyeleri bir hafta boyunca yani bir sonraki Salı gününe kadar kullanabilirsiniz. Ancak salla kazan haftalık uygulama olmakla birlikte her Turkcell müşterisinin kampanyaya katılım hakkı haftada bir defadır.

Salla Kazan Saat Kaçta İnternet Veriyor?

Salla kazan hediyeleri arasından her hafta farklı hediyeler kazanabilirsiniz. Salla kazan üzerinden kazanacağınız hediyelerin ne olduğu ise tamamen şansınıza kalmış bir durumdur. Ancak günümüzde internet kullanımının çok fazla olması özellikle internet hediyelerine yönelik beklentiyi çok daha fazla arttırmaktadır.

Salla kazan üzerinde hangi saatte hangi hediyenin çıkacağı belli olmasa da eğer bedava internet kazanmak istiyorsanız size hakkınızı gece saatlerinde kullanmanızı tavsiye ederiz. Gece saatlerinde salla kazan uygulamasının bedava internet vermek ihtimali çok daha yüksek olmaktadır.

Salla Kazan Hediyeleri Nelerdir?

Turkcell salla kazan, birçok farklı hediye vermektedir. Her hafta Çarşamba günü Turkcell Dijital Operatörüm uygulamasının içinde yer alan “Salla Kazan” ekranında telefonunuzu sallayarak çeşitli hediyeler kazanabilirsiniz.

Salla kazan daha çok 1 GB’dan 20 GB’a kadar bedava internet vermektedir. Ayrıca salla kazan ekranı üzerinden telefonunuzu salladıkça bedava dakika ve SMS hakkı da kazanabilirsiniz.

Turkcell Salla Kazan Nasıl Yapılır?

Turkcell salla kazan yapmak oldukça kolaydır. Salla kazan’a giriş yapmak ve her hafta hediye kazanmak için öncelikle telefonunuza Google Play Store ya da App Store üzerinden “Turkcell Dijital Operatörüm” uygulamasını indirmeniz gereklidir.

Uygulamayı telefonunuza indirip bilgilerinizle giriş yaptıktan sonra “Salla Kazan” menüsüne gitmelisiniz. Eğer cihazınızın hareket algılama özelliği mevcutsa telefonunuzu salladığınızda kazandığınız hediye ekranda belirecektir. Şayet telefonunuzun hareket algılama özelliği yoksa ekrandaki butona dokunarak da hediyenizi alabilmeniz mümkün olacaktır. Bu adımları her hafta Çarşamba günü yineleyerek birçok hediyenin sahibi olabilirsiniz.

Turkcell Salla Kazan Ücretli mi?

Salla kazan etkinliği, Turkcell’in müşterilerine ücretsiz sunduğu bir etkinliktir. Dolayısıyla da Turkcell uygulamasını telefonunuza ücretsiz bir şekilde indirip aynı zamanda uygulamanın içerisinde yer alan salla kazan etkinliğine de ücretsiz bir şekilde katılım sağlayabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu