Türk Telekom

Türk Telekom 5 GB Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom 5 GB Bedava İnternet Kampanyası 2024; Türk Telekom müşterilerine günlük, haftalık ve aylık olarak bedava internet vermektedir. İnternet paketlerinde 1 GB, 5 GB, 10 GB ve 30 GB olarak verilen kampanyalar vardır. İnternet kampanyaları sürekli olarak güncellenmektedir. Bu kampanyalar sayesinde kesintisiz internetin tadını doyasıya çıkarabilirsiniz.

Bu yazımızda Türk Telekom’un vermediği 5 GB bedava internet kampanyaları hakkında merak edilen detaylar yer almaktadır.

Türk Telekom 5 GB İnternet Nasıl Kazanılır?

Türk Telekom 5 GB internet kampanyasından faydalanabilmeniz için “HEDİYE İNTERNET”  yazarak 5555’e mesaj göndermelisiniz. Gelen onay mesajının ardından internet paketinizi kullanmaya başlayabilirsiniz.

Size özel kampanya detaylarına Türk Telekom online işlemlerden erişebilirsiniz. Ayrıca kampanya ile ilgili bilgi edinmek isterseniz, Türk Telekom müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz.

Türk Telekom 5 GB Bedava İnternet Nasıl Kazanabilirim?

Türk Telekomlular farklı yöntemler kullanarak bedava 5 GB internet kazama şansı elde edebilir. Bedava internet kazanmak isteyen kişiler, Sil süpür yöntemi ile, arayanı bil yöntemi ile ve e-fatura ödeme yöntemi ile 5 GB bedava internet kazanma şansı elde edebilir.

Türk Telekom E-Fatura ve SMS Fatura Hediye 5 GB Kampanyası

E-Fatura ya da SMS fatuasına abone olan Türk Telekom müşterileri 5 GB internetin sahibi olabilir. E-Fatura veya SMS fatura ile fatura bilgilerini e-postadan veya SMS üzerinden takip edebilirsiniz. Bu sayede kağıt israfının önüne geçerken, bir defaya mahsus 5 GB hediye internet kazanabilirsiniz.

E-Fatura veya SMS faturaya ilk kez üye olan kişiler, tek seferlik geçerli 5 GB hediye internetten faydalanabilir.

  • 5 GB bedava internet kazanmak için ilk olarak E-Fatura  veya SMS fatura servislerini aktive etmelisiniz.
  • E-Fatura servisini aktif ederek kampanyaya kayıt yaptırmak için 5GB “e-mail adresi” yazıp 5555’e mesaj göndermelisiniz.
  • SMS fatura servisini aktif etmek isterseniz, 5GB SMS FATURA yazıp 5555’e mesaj göndermelisiniz.
  • Kalan haklarınızı öğrenmek isterseniz, telefonunuzun mesaj kısmından, INTERNET yazıp 5555’e mesaj göndererek detayları öğrenebilirsiniz. Bu servis kalan kullanım haklarının 12 saat önceki durumunu göstermektedir.
  • E-Fatura kampanyasını iptal etmek isterseniz, IPTAL E FATURA 5 GB yazıp 5555’e mesaj göndermelisiniz.
  • SMS fatura kampanyasını iptal etmek isterseniz de, IPTAL SMS FATURA 5GB yazıp 5555’emesaj göndermelisiniz.
  • Kampanyadan yalnızca Türk Telekom müşterileri faydalanabilir. Bimcell, Pttcell, POCELL, Teknosacell ve Vestelcell tarifelerinden herhangi birini kullanan faturalı müşteriler katılım sağlayamaz.
  • Kampanyaya yalnızca SMS göndererek kayıt olabilirsiniz.

Türk Telekom Sil Süpür İle Bedava 5 GB İnternet

Sil Süpür de Türk Telekom müşterilerine en çok hediye veren kampanyadır. Sil Süpür ile bedava dakika, bedava internet ve daha bu gibi birçok hediye kazanma şansı elde edebilirsiniz. Burada yer alan hediyelerden faydalanmak için Türk Telekom online işlemler uygulamasını telefonunuza indirmelisiniz. Ardından telefon numaranız ve şifreniz ile giriş yaparak haftada bir defa yapılan sil süpür hediyelerinden faydalanabilirsiniz.

Güncel Türk Telekom hediye internet kampanyaları için Türk Telekom Bedava İnternet 2024 yazımızı inceleyebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu