Türk Telekom

Türk Telekom 10 GB Ramazan Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom 10 GB Ramazan Bedava İnternet Kampanyası 2024; Ramazan ayına özel kampanyalar düzenleyen Telekom müşterilerine 10 GB internet hediye vermektedir. Bu fırsattan faydalanmak isteyen Türk Telekom kullanıcıları 10 GB internet kampanyasının detaylarını araştırmaktadır.

Türk Telekom ramazan ayı 10 GB internet kampanyası hakkında merak edilen detaylar yazımızda yer almaktadır.

Türk Telekom Ramazan Ayı Bedava İnternetten Kimler Faydalanabilir?

Ramazan ayına özel 10 GB internet kampanyasından faturalı veya faturasız hat kullanan Türk Telekom müşterileri faydalanabilir. Bu kampanya ile ramazan ayı boyunca geçerlidir.

Bimcell, Teknocell, Pocell ve PTTcell gibi Türk Telekom’un alt operatör kullanıcıları da 10 GB internet kampanyasından faydalanabilir.

Türk Telekom Ramazan 10 GB İnternet Kampanyası

Türk Telekom bireysel, mobil, internet ve ev interneti gib abonelere özel A101.com.tr’de 300 TL ve üzeri yapılan alışverişlerde 50 TL indirim fırsatı sağlamaktadır. Kampanyadan faydalanmak isteyen Türk Telekom müşterileri Türk Telekom uygulamasından “Şifre Al” butonuna tıklayarak veya telefonunun mesaj kısmından AYUZBIR boşluk TCKN yazarak 6262’ye mesaj göndermelisiniz.

Türk Telekom Sahur Kampanyası 2024

Türk Telekom her yıl olduğu gibi bu yıl da ramazan ayına özel sahur kampanyası vermektedir. Bu kampanya ile iftar ve sahur vakitlerinde Türk Telekom müşterilerinin herhangi bir ücret ödemeden internete bağlanmasını, sevdikleri ile iletişim kurmasını sağlamak amacıyla verilmektedir. Bu hediye sayesinde sosyal medyada gezebilir, film izleyebilir veya internette yapmak istediğiniz diğer işlemleri yapabilmektedir.

Türk Telekom 10 GB Sahur Paketi Nasıl Yapılır?

Türk Telekom sahur paketinin nasıl yapılacağı kampanyanın duyurulması ile Türk Telekom müşterileri tarafından araştırılan konulardan biridir. Sahur paketi yapmak isteyen Türk Telekom kullanıcıları telefonunun mesaj kısmına giriş yaparak “SAHUR” yazıp 5555’ye mesaj göndermelidir. Gelen onay mesajının ardından hediye internet paketinizi kullanabilirsiniz.

Türk Telekom Sahur Paketi Nasıl İptal Edilir?

Eğer Türk Telekom’da aldığınız sahur paketini iptal etmek isterseniz IPTAL SAHUR yazarak 5555’e mesaj göndermelisiniz. Paketi iptal etmenize gerek yoktur. Çünkü ramazan ayından sonra hediye internet paketiniz otomatik olarak iptal olacaktır.

Türk Telekom 10 GB Sahur Paketi Ne Zaman Kullanılır?

Türk Telekom ramazan ayına özel 10 GB internet kampanyasından faydalanmak isteyen faturalı ve faturasız hat kullanıcıları gece 00:00 ile 06:00 saatleri arasında kullanabilecekleri 10 GB internet paketine ücretsiz sahip olabilir. Belirtilen saat aralığı dışında kampanyadaki internet paketinden değil şahsi internet paketinizde yer alan haklarınızı kullanmış olursunuz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu