Bimcell

Bimcell TL Yükleme Nasıl Yapılır? Bimcell TL Yükleme Online

Bimcell TL yükleme nasıl yapılır? Bimcell TL yükleme Online; Yeni bir operatör olmasına rağmen Bimcell hem avantajlı fırsatlar sunması hem de aynı zamanda Türk Telekom alt yapısını kullanmasıyla birlikte kısa sürede ilgi gören operatör haline gelmiştir.

Faturasız hat sunan Bimcell, yeni hat alan ve aynı zamanda numarasını taşıyanlara avantajlı fırsatlar da sunmaktadır. Ekonomik fiyatlarla hattınıza tanımlayabileceğiniz paketler sayesinde sevdiklerinizle iletişiminize kesintisiz bir şekilde ve keyifle devam edebilirsiniz. Bizler de bu yazımızda sizler için Bimcell TL yükle işlemine dair merak edilen tüm detayları derledik…

BİMcell TL Yükleme Nereden Yapılır?

Bimcell TL yükleme nereden yüklenir; Bimcell faturasız hattınıza TL yüklemesini iki farklı şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Öncelikle dilerseniz size en yakın BİM mağazasına giderek mağaza personellerinden TL yükleme talebinde bulunup hattınıza TL yüklemesi yapabilirsiniz.

Yakınınızda BİM mağazası yoksa ya da daha kolay bir şekilde Bimcell TL yükle işlemi yapmak istiyorsanız Bimcell mobil uygulamayı indirerek uygulama üzerinden kolay bir şekilde de TL yüklemesi yapabilirsiniz. 1 Kasım 2024 tarihi öncesindeki dönemde Bimcell TL yükleme işlemi Bimcell internet sitesi üzerinden de yapılıyordu ancak 1 Kasım 2024 tarihi itibari ile internet sitesi üzerinden TL yükleme işlemi kaldırılmıştır.

Bimcell TL Yükleme Online

Hattınıza Tl yükleme işlemi yapabilmek için Bimcell’in sunduğu diğer bir yöntem ise online TL yükleme yöntemidir. Bimcell mobil uygulamasını Android cihazınıza Google Play Store ya da App Sotre mağazalarından indirebilirsiniz. İndirme işlemini tamamladıktan sonra giriş için şifre bilgilerinizi girerek uygulamada “Online İşlemler” menüsünde işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Bimcell mobil uygulamasına giriş yaparken şifrenizi bilmiyorsanız telefonunuzun arama bölümüne gelerek*952# araması yaparak şifrenizi anında öğrenebilirsiniz.

Bimcell Mobil Bankacılık TL Yükleme

Online Bimcell TL yükle işlemlerini uygulamadan ve BİM mağazalarından yapabileceğiniz gibi ayrıca birçok bankanın mobil bankacılık uygulaması üzerinden de gerçekleştirebilirsiniz. Mobil bankacılık uygulamasından giriş yaptıktan sonra “Ödemeler” sekmesine giderek işleminizi kısa sürede gerçekleştirebilirsiniz.

Bimcell TL Yükleme En Az Ne Kadar?

Bimcell hattınıza yükleme yapabileceğiniz minimum yani en az TL miktarı 25 TL olmaktadır. 25 TL altında yükleme yapamayacağınız Bimcell hattınıza; 30, 35, 40, 45 ve 50 TL şeklinde yükleme yapabilirsiniz. Ancak hattınıza 25 altında ve küsuratlı TL yüklemesi yapmanız mümkün değildir.

Bimcell hediye internet kampanyaları için Bimcell Bedava İnternet 2024 yazımızı okuyabilirsiniz.

Bimcell TL Yükleme Fiyatları

Bimcell güncell TL yükleme fiyatları hakkında bilgi vermek güncell Bimcell TL Yükleme fiyatları;

25 TL30 TL35 TL40 TL45 TL50 TL

Bimcell TL Yükleme Sorunu

Bimcell kullanıcıları arasında TL yükleme sorunu yaşayan kullanıcı sayısı oldukça fazladır. Bu sorunun birçok farklı nedeni olabilir. Özellikle internet bağlantısının yavaş olması bu sorunu ortaya çıkaran temel nedenlerin başında gelmektedir. Böyle bir sorunla karşılaşıyorsanız birkaç kez deneme yaparak sorunu çözebilirsiniz.

TL yükleme işlemini kredi kartınız ile yapmaya çalışıyorsanız ve eğer ödeme yapmaya çalıştığınız kredi kartınız internet ödemelerine kapalıysa ya da kartınızın yeterli bakiyesi yoksa yine TL yükleme sorunu ile karşılaşmanız muhtemel bir durum olacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu