Vodafone

Vodafone Bedava SMS Paketi

Vodafone Bedava SMS Paketi 2024; Vodafone verdiği hediyelerle müşterilerini mutlu eden operatörlerin başında gelmektedir. Abonelerine SMS, internet ve dakika gibi farklı hediyeler vermektedir.

Son dönemlerde bazı uygulamaların hayatımıza girmesi nedeniyle SMS popülerliğini yitirmiştir. Fakat bazı kişiler hala SMS kullanmayı tercih etmektedir. SMS hakkı yetersiz gelen kişiler Vodafone’un düzenlediği kampanyalara katılım sağlayarak bedava SMS kazanabilir.

Aşağıdaki yazımızda bedava SMS paketinin nasıl yapılacağı ile ilgili detaylar yer almaktadır.

Vodafone Bedava SMS 2024

Vodafone 2024 yılında kullanıcılarına birbirinden değerli hediyeler vermektedir. Bu hediyelerden biri de bedava SMS paketleridir. Bedava SMS paketlerinden faydalanmak isteyen kişiler, Vodafone Yanımda uygulamasından veya SMS kampanyaları aracılığı ile bedava mesaj hakkı yapabilir. Bu sayede bedava 50, 100,250 SMS hakkı kazanabilirsiniz.

Vodafone Bedava SMS Paketi Nasıl Yapılır?

Hattını Vodafone taşıyan kullanıcılar veya yeni hat alan kullanıcılar “HOSGELDIN” yazıp 7000’e mesaj göndererek, aylık 250 SMS, 400 dakika ve 250 MB internet kazanabilir. Bu kampanyaya katılım sağlayan kişiler, 12 ay boyunca bedava SMS, internet ve dakika fırsatlarından faydalanabilecektir. Kampanyadan faturalı ve faturasız hat kullanıcıları faydalanabilir.

Vodafone kullanıcılarına günlük 10 adet bedava SMS vermektedir. Bedava SMS kampanyasından faydalanmak isteyen kişiler Online Self Servis uygulamasına giriş yapmalıdır. Uygulamaya giriş yaptıktan sonra günlük bedava 100 SMS, aylık 300 SMS kazanma şansı elde edebilirsiniz.

Bedava SMS kazanmak için yapılabilecek kampanyalardan biri de Sürpriz SMS Kampanyası’dır. Bu kampanyadan faydalanmak isteyen kişiler, SURPRIZ yazarak 6666’a mesaj göndermelidir. Gelen onay mesajından sonra bedava mesajlaşma hakkınızı kullanabilirsiniz.

Vodafone Mesaj Göndererek SMS Hakkı Kazanma

Mesaj göndererek SMS kazanmak isteyen Vodafone operatörü kullanıcıları “SURPRIZSMS” yazıp 4545’e mesaj göndermelidir. Bu kampanya ile 50 SMS’ten 1000 SMS’e kadar bedava mesaj hakkı kazanabilirsiniz. Kampanya 1 hafta boyunca geçerlidir. Gelecek hafta için bedava SMS kazanmak isteyen kişiler tekrar “SURPRIZSMS” yazarak 4545’e mesaj göndermelidir.

Vodafone Bedava SMS Paketleri 2024

Vodafone’da uygun fiyatlı SMS paketleri bulunmaktadır. SMS paketleri ile ilgili detaylar aşağıda yer almaktadır.

  • “EK250SMS” yazıp 7999’a mesaj gönderen kişiler, 5 TL ödeyerek 250 SMS kazanabilir.
  • “YMINI” yazıp 7999’a mesaj gönderen kişiler, 5 TL ödeyerek 100 SMS kazanabilir.
  • “YMAKSI” yazıp 7999’a mesaj gönderen kişiler, 12 TL ödeyerek 2000 SMS kazanabilir.
  • “HY100” yazıp 7000’e mesaj gönderen kişiler, 5 TL ödeyerek 100 SMS kazanabilir.
  • “HY11000” yazıp 7000’e mesaj gönderen kişiler, 12 TL ödeyerek 7000 SMS kazanabilir.
  • “VFMAKSI” yazıp 7999’a mesaj gönderen kişiler, 9 TL ödeyerek 5000 SMS kazanabilir.
  • “MINI” yazıp 7999’a mesaj gönderen kişiler, 9 TL ödeyerek 500 SMS kazanabilir.

Vodafone Online Self Servis İle Bedava SMS Kazanma

Online Self Servis’e abone olan kullanıcılar günlük 10 SMS, aylık 300 SMS kazanabilecektir. Bu fırsattan faydalanmak isteyen kişiler https://www.vodafone.com.tr/ linkine tıklayarak üye olmalıdır. Daha sonra Servisler alanında yer alan “Mesajlaşma” seçeneğine tıklamalısınız. Açılan pencereden birine mesaj göndereceğiniz numarayı, diğerine ise mesajı girmelisiniz. “Gönder” butonuna tıklayarak mesajınızı iletebilirsiniz.

Vodafone Yükle Kazan İle Bedava SMS Kampanyası

Vodafone TL yükledikçe bedava SMS kazanma şansı vermektedir. Yükledikçe kazandıran kampanyadan faydalanmak isteyen kişiler, Vodafone Yanımda uygulamasına giriş yapmalıdır. Uygulamaya giriş yapan kişiler bedava SMS kazanabilir.

Vodafone Yanımda uygulamasını App Store veya Play Store’dan telefonunuza indirebilirsiniz.

Vodafone Bedava SMS Veren Tarife Var Mı?

Vodafone operatörü kullanıcıları tarafından merak edilen sorulardan biri de “Bedava SMS veren tarifeler var mı?” sorusudur. Vodafone birçok paketinde kullanıcılarına bedava SMS vermektedir. Kampanyaları takip ederek bedava SMS veren tarifelerden haberdar olabilir, sevdiklerinizle doya doya mesajlaşabilirsiniz.

Vodafone Faturasız Bedava SMS

Vodafone faturasız hat kullanıcıları Kolay Paket yapabilir. Kolay Paket 28 gün boyunca geçerlidir. Bu fırsattan faydalanmak isteyen kişiler Vodafone Yanımda uygulamasından veya müşteri hizmetlerini arayarak satın alabilir.

Süper Kolay Paket 1500 satın almak isteyen kişiler, 5 TL gibi cüzi bir miktar ödemelidir.

Vodafone Doldur 1000 ve Doldur 5000 SMS Paketleri

Faturasız hat kullanıcılarının faydalanabileceği diğer kampanya ise, Doldur 1000 ve Doldur 5000 SMS kampanyasıdır. Doldur 1000 kampanyasından faydalanmak isteyen kişiler 12 TL ödemelidir. Doldur 1000 SMS hakkı yetersiz gelen kişiler ise, Doldur 5000 kampanyası sayesinde sevdikleri ile mesajlaşmanın keyfini çıkarabilir. Doldur 1000 ve Doldur 5000 kampanyalarını mesaj göndererek satın alabilirsiniz.

  • 1000 SMS kazanmak için “DOLDUR 1000SMS” yazarak 7000’e mesaj göndermelidir.
  • 5000 SMS kazanmak için “DOLDUR 5000SMS” yazarak 7000’e mesaj göndermelidir.

Vodafone Faturalı Bedava SMS

Bedava SMS kampanyaları genellikle faturasız hat kullanıcılarına yöneliktir. Bedava SMS hakkı kazanmak isteyen faturalı hat kullanıcıları ise, Vodafone Yanımda uygulamasını telefonuna indirmelidir. Uygulamayı telefonunuza indirdikten sonra telefon numarası ve şifreniz ile giriş yapmalısınız. Daha sonra uygulama içersinde bulunan SMS paketlerinden ek paket satın alabilirsiniz.

Güncel bedava SMS kazanmak için Vodafone Bedava SMS 2024 yazımızı okuyabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu