Türk Telekom

Türk Telekom Sil Süpür Uygulaması İndir 

Ücretsiz Türk Telekom Sil Süpür Uygulaması İndir 2023; Türk Telekom faturalı veya faturasız hat kullanıcıları sil süpür uygulamasını kullanabilir. Sil Süpür uygulaması bedava birçok hediye vermektedir. Bedava hediye kazanmak isteyen Türk Telekom müşterileri Sil Süpür uygulamasını nasıl indireceğini araştırmaktadır.  

Sil Süpür uygulamasının nasıl indirilebileceği ve uygulamaya dair merak edilen detaylar yazımızda yer almaktadır. 

Türk Telekom Sil Süpür Nasıl Yapılır?

Sil Süpür uygulamasında bilinmesi gereken bazı noktalar vardır. Uygulamadan faydalanmak isteyen kişiler Play Store veya App Store’dan uygulamayı telefonuna indirmelidir. Uygulamayı indirdikten sonra giriş yapmanız için kayıt kayıt olmalısınız.  

  • Kayıt olmak için şifreniz yoksa ŞİFRE yazarak 9520’ye SMS göndermelidir. 
  • Ardından uygulamaya giriş yapın. 
  • Uygulamada yer alan Kampanyalar-> Sil Süpür sekmesine tıklayın. 
  • Açılan ekranı parmağınızla silin. 
  • Bu işlemi yaptıktan sonra kazandığınız hediyeyi öğrenebilirsiniz. 

Türk Telekom Sil Süpür Hangi Günlerde Yapılır? 

Sil Süpür uygulamasının hediye günleri vardır. Bu günler Çarşamba ve Cuma’dır. En geç 06:00’a kadar sürpriz hediyeler hattınıza tanımlanır ve kullanmaya başlayabilirsiniz. Belirlenen günlerde yapmayan kişiler o hafta içerisinde yapamaz 

Türk Telekom Online İşlemler 

Türk Telekom müşterilerine haftada bir defa sürpriz hediyeler veren uygulamalardan biri de Türk Telekom Online İşlemler uygulamasıdır. Uygulama içerisinde yer alan sil süpür kampanyası ile sürpriz dakika, internet kazanabilirsiniz. 

Sil süpür kampanyası yalnızca Selfy abonelerine özeledir. 

Sil Süpür Kampanyası Ücretli Mi? 

Sil süpür kampanyası Türk Telekom müşterilerine ücretsiz olarak sunulan ücretsiz bir hizmettir. Bu hizmeti kullanan Türk Telekom müşterilerinin faturalarına herhangi bir ek ücret yansımaz. Haftada bir defa sürpriz hediyelerden faydalanabilirsiniz. 

Sil Süpür Çıkmıyor Ne Yapmalıyım? 

Sil süpür çıkmazsa veya bulamıyorsanız, Play Store veya App Store’dan telefonunuza Türk Telekom Online İşlemler uygulamasını indirmelisiniz.  

Selfy İle Sil Süpür Kampanyası 

Türk Telekom gençler için çeşitli tarifeler yapmaktadır. Türk Telekom’un gençlere özel yaptığı kampanyalardan birisi de Selfy kampanyasıdır. Selfy kullanan gençler sil süpür hizmetinden faydalanabilir. Sil süpür hizmetinden faydalanmak isteyen kişiler SELFY yazarak 4545’e mesaj göndermelidir. Selfy aboneleri ücret ödemeden kampanyadan faydalanabilir. 

Selfy kullanıcısı olduktan sonra sil süpür uygulamasını telefonuna indirmelidir. Daha sonra birbirinden cazip hediyelerin tadını çıkarabilirsiniz. 

Türk Telekom Sil Süpür Hilesi 

Türk Telekom müşterileri Sil Süpür hilesi ile daha fazla internet kazanıp kazanamayacağını araştırmaktadır. Sil Süpür hilesi diye bir şey yoktur.  Sil Süpür’den haftada bir defa birbirinden farklı hediyeler kazanabilirsiniz. 

Türk Telekom Sil Süpür Hediyeleri 

Türk Telekom müşterileri Sil Süpür uygulamasından hangi hediyeleri alabileceğini araştırmaktadır. Sil Süpür sayesinde birbirinden farklı hediyeleri kazanma şansı elde edebilirsiniz. Verilen hediyeler ile ilgili detaylar aşağıda yer almaktadır. 

Geçerlilik Süresi Hediye 
Haftalık Her Yöne 250 DK 
Haftalık Her Yöne 100 DK 
Haftalık 30GB 
Haftalık 5 GB 
Haftalık 2 GB 
Haftalık 10 GB 
Haftalık 1 GB 
Günlük 5 GB 
Günlük 2 GB 
Günlük 1 GB 
Günlük 10 GB 
Haftalık 3 GB 
Haftalık Gece 5GB (00.00-06.00) 
Haftalık Gece 10GB (00.00-06.00) 
2 Gece 5 GB 
2 Gece 10 GB 
Günlük Sosyal Medya’da Geçerli 2GB 
Günlük Sosyal Medya’da Geçerli 4GB 
Haftalık
 
Sosyal Medya’da Geçerli 2GB 
Haftalık Sosyal Medya’da Geçerli 4GB 
Haftalık WhatsApp Kullanımlarında Geçerli 4GB 
Haftalık WhatsApp Kullanımlarında Geçerli 2GB 
Haftalık WhatsApp Kullanımlarında Geçerli 1GB 

 Sizlere bu yazımızda Ücretsiz Türk Telekom Sil Süpür Uygulaması İndir hakkında bilgi vermeye çalıştım. İnternet kampanyaları için Türk Telekom Bedava İnternet 2023 yazımızı okuyabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Ev Hanımlarına Yardım Başvurusu