Türk Telekom

Türk Telekom Ramazan Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom Ramazan Bedava İnternet Kampanyası 2024; Türk Telekom ramazan bolluğunu, bereketini ceplerinize de getirdi. Ramazan ayı boyunca verdiği birbirinden farklı sürpriz hediyeler nedeniyle gece geç saatlere kadar hediye internet ve hediye dakikanın tadını çıkarabilirsiniz. Faturalı veya faturasız hat kullanıcıları ramazan kampanyalarından faydalanabilir.

Bu yazımızda 2024 yılında Türk Telekom müşterilerine verilen internet kampanyaları ile ilgili merak edilen detaylar yer almaktadır.

Türk Telekom Ramazan İnternet Kampanyası Nedir?

Türk Telekom ramazan internet kampanyası, Türk Telekom müşterilerine ramazan ayı boyunca kullanabilmeleri için sunulan kampanyadır. Her kampanya bireysel müşteriler için geçerlidir. Ramazan ayına özel kampanyalardan hattını Türk Telekom’a taşıyan diğer operatör kullanıcıları da faydalanabilir.

Türk Telekom Ramazana Özel 10 GB İnternet Kampanyası

Ramazan ayı boyunca kullanılabilecek 10 GB internet kampanyası yalnızca Türk Telekom müşterilerine özeldir. 10 GB ramazan özel kampanyasından faydalanmak isteyen Türk Telekom kullanıcıları, Türk Telekom Online İşlemler uygulamasına giriş yaparak 10 GB internetten faydalanabilir.

Türk Telekom Ramazana Özel 1 GB İnternet Kimlere Verilir?

Bedava 1 GB internet kampanyasından Türk Telekom kullanan faturalı veya faturasız hat kullanan kişiler faydalanabilir. Kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin telefonuna Türk Telekom online işlemler uygulamasını indirmelidir. Ardından uygulamaya giriş yaparak, ramazana özel internet fırsatından faydalanabilir.

Türk Telekom Ramazan Bayramı Hediyesi Nasıl Alınır?

Türk Telekom müşterilerine, ramazan bayramında sevdikleri ile doyasıya görüşebilsin diye bedava internet vermektedir. İnternet kampanyasından faydalanmak isteyen Türk Telekom müşterileri “RAMAZAN” yazarak 5555’e mesaj göndermelidir.

Kampanyada her yöne 500 dakika ve 10 GB internet verilmektedir. Hangisini almak istediğinizi belirlemelisiniz.

  • İnternet kampanyasından faydalanmak isterseniz, “RAMAZAN GB” yazarak 5555’e mesaj göndermelisiniz.
  • Dakİka fırsatından faydalanmak isterseniz de, “RAMAZAN DAKİKA” yazarak 5555’e mesaj göndermelisiniz.

Türk Telekom Ramazan Ayı Bedava İnternet

Türk Telekom’un ramazan ayına özel verdiği internet paketi ve dakikalar müşterilerin faturlarına yansımaz. Ramazan ayında Türk Telekom müşterilerin 10 GB hediye internet vermektedir. Verilen internet paketi başka bir hatta devredilemez ve verilemez.

10 GB internet paketi yalnızca yurt içinde kullanıma açıktır. Yurt dışı ile bağlantı kurulduğunda ücret faturanıza yansıtılacaktır.

Türk Telekom Ramazan Bayramı Hediye Paketi

Türk Telekom’un Ramazan Bayramı hediyesi olarak müşterilerine 30 GB internet vermektedir. 30 Gbinternet kampanyasından faydalanmak isteyen kişiler,  “SAHUR” yazarak 5555’e mesaj göndermelidir. Bu mesajı gönderdikten sonra size bildirim mesajı gelecektir. Onay mesajını da gönderdikten sonra 10 GB internet hattınıza tanımlanacaktır.

Ancak 10 GB internet 02:00 ve 06:00 saatleri arasında geçerlidir. Belirtilen saat aralığı dışında yaptığınız kullanımlar, kendi paketinizden düşecektir.

Türk Telekom Ramazan Ayı Bedava İnternet Kampanyası Detayları

  • Kampanyadan faturalı veya faturasız hat kullanıcıları faydalanabilir.
  • Kalan bakiyesini öğrenmek isteyen faturalı hat kullanıcıları “KALAN” veya “INTERNET” yazarak 5555’e mesaj göndermelidir. Faturasız hat kullanıcıları ise, “KALAN HEDIYE1GB” yazarak 5555’e mesaj göndermelidir.
  • Verilen internet paketi başka bir hatta transfer edilemez.
  • BİMCell, POCELL, Teknosacell, Vestelcell ve Pttcell tarifelerinden herhangi birini kullanan kişiler, “HEDIYE1GB” yazarak 5555’e mesaj göndererek kampanyaya katılabilir.

Sizlere bu yazımzıda Türk Telekom Ramazan Bedava İnternet Kampanyası 2024 hakkında güncel bilgi vermeye çalıştım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu